Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (74. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
20.933
Cevap
636
Favori
1.539.956
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilgilendirme: Degerli emeklimiz, VakifBank ile SGK arasinda yapilan anlasma geregi T.C. kimlik numarasi 4, 6 veya 8 ile biten musterilerimiz icin promosyon odemelerimiz 01.04.2017 tarihinde baslayacak olup bu tarihten once basvuru alinmayacaktir. Bilgi icin:http://www.vakifbank.com.tr/sgk-promosyon-odemeleri.aspx?pageID=1393
    Not:Benim T. C. son numara 4. Herhalde o yüzden bana mesaj attılar.
    2. Not:Linki düzelttim.Tıklarsanız şartların olduğu sayfaya yönlendiriyor. EFT Havale ücreti için bir şey dememişler.Ama hesap işletim ücreti ve K.K. aidatı yokmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekli56 -- 23 Şubat 2017; 19:7:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu gün İş Bankasının emeklileri bilgilendirme davetine gidip sıra bana gelince sadece şunu sordum:
    - İki fatura ödeme talimatını masrafsız olarak KK'na verebiliyor muyuz?
    - Evet.

O zaman dans

Telefonda olmaz denilmesine rağmen yüz yüze görüşünce MT olur dedi, iki faturayı KK'na bağladı ve 3 yıllık imzayı attım.
    Ancak, paracıkları hesapta ne zaman görürüz deyince ümit vermedi:
    -Nisan, mayıs'ı bulabilir..

Not: MT'nin Ekranında "Kablo TV ödemesi sadece hesaptan kabul ediliyor" notu çıkınca olmadı, başka faturaları verdim otomatik ödemeye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabit Fikir -- 23 Şubat 2017; 18:55:36 >

• Sabit Fikir kullanıcısına yanıt
    Peki K.K aidatı hesap işletim ücreti ve EFT havale ücreti alacaklar mı?
  • emekli56 kullanıcısına yanıt
    Hayır:

-KK aidatı
    -Hesap işletim ücreti
    -Ayda 3 EFT
    -Sınırsız havale ücretleri

Yok.
  • Arkadaşlar ziraat bankası emekli müşterisi olmamıza rağmen havale ve EFT ücreti alıyor.

Bunun bir yolu varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabit Fikir kullanıcısına yanıt
    O zaman İş Bankası na maaşımı taşımayı düşünebilirim.
    Çünkü Vakıf EFT ve Havaleye ücret alıyor.
  • İyi günler babam emekli de yakınımızda da daha çok iş bankası ve ziraat var ...

Yıllık kart ücreti olmayan ne önerirsiniz ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

quote:

Orijinalden alıntı: ReaL_foX

Babam maaşını garantiden alıyor dün denizbanktan aradılar promosyon için beraber gittik. 375 lira promosyon 3 yıl kalma sözüne 1 tane otomatik fatura istiyor oda ücretsiz ödüyor ve 5 ay sonra iptal edebiliyorsunuz, farklı atm lerden ücretsiz yurdışı ücretsiz, eft havale ücretsiz, yıllık hesap işletim ücreti yok,kredi kartı dayanağı yok, ayrıca farklı bir emekli maaşını taşıyan birini geitrirseniz 100 lira veriyor. bence değerlendirilebilir.

Deniz iyiymiş...Atlayıp yüzmeye değer gibi görünüyor...Hatta bir emekli diğerini getirince 100 lira daha veriyorlardı sanırım...

Bir emekli diğerini getirirse 100TL verme olayı kocası karsını taşırsa da mı verecek 100 TL 'yi ?

• İş bankasının 'Maximum Aidatsız Kart'ı var, ama sitesinde yazdığına göre çoğu Maximum kart özelliklerinden yararlanılamıyormuş. http://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/kartlar/maximum/maximum-aidatsiz-kart/Sayfalar/maximum-aidatsiz-kart.aspx

Ziraat bankasını ise Maximum Gold Kartın yıllık ücreti 36 TL, Maximum Klasik kartının ise 21.75 TL ve Ziraat Standart Kartlar ise 12 TL civarında. Bakabildiğim kadarı ile diğer bankalara göre en ucuzu yıllık kart aidatı ziraat bankasında.
    http://www.ziraat.com.tr/tr/UrunHizmetUcretleri/pages/default.aspx?IslemGrubu=Kredi%20Kartlar%C4%B1%20ve%20Banka%20Kartlar%C4%B1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmldrs -- 23 Şubat 2017; 21:2:18 >

• İş Bankasında

- Maaş 2000 üstü ise 450 TL, 1000 ve 2000 arası 375 TL, 1000 TL altı ise 300 TL olarak maaş müşterisine ödenecekmiş.

- iki adet otamatik ödeme ( 3 yıllık sözleşme yapıldıktan sonra sözleşme süresince otomatik ödemeler hesapta olmalı ve 6 ay içerisinde en az 1 kere hesaptan otomatik olarak ödenmiş olmalı.)

- Kredi kartı veya KMH ( Hesaba tanımlı Kredili Mevduat Hesabı.)

• aylık 8 liraya fırsatmı deniyor artık
  • Akbankta da alabiliyormuyuz? Akbankta kk ve otomatik ödememiz var taşımış olsak extra birşey isterler mi?

• yaklaşık 4 yıl önce maaşımı Finasbanka taşımıştım o zamandan beri Finansbanktan maaş alıyorum.
    havale, eft parası almıyor, hesap işletim ücreti almıyor, ücretsiz emekli k.kartı değil Gold kart muadili k.k. kullanıyorum. kredi kartı aidatı alıyor her yıl kavga dövüş iptal ettiriyoruz.
    kredili hesap mecburi olduğu için açmışlardı, hiç kullandım. 7-8 otomatik ödeme talimatı var.
    yalnız 2 yıl önce şartlar değişti şu anda nedir bilmiyorum.

geçende Denizbanktan aradılar, bir kaç defa görüştük.
    promosyon miktarı bildiğiniz gibi tüm bankalarda standart, bu durumda diğer hizmetler ön plana çıkıyor.

yaptığımız görüşmelerde;
    havale ve eft ücretinin olmadığı,
    kredi kartı aidatının olmadığı,
    hesap işletim ücretinin olmadığı,
    maaş müşterilerine düşük faizli kredi imkanı,
    Ziraat bankası ve yanlış hatırlamıyorsan PTT bankamatiklerinden ücretsiz olarak maaş çekilebileceği,
    getireceğiniz her kişi için 100 tl. hediye edileceği,
    en avantajlısı ise; vereceğiniz otomatik ödeme talimatlarından 3 ay boyunca ödenen miktarın %10 nu kadar (max 250 tl olmak üzere) miktarın banka tarafından ödeneceği belirtildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabialife -- 23 Şubat 2017; 23:2:34 >

• Ziraat Bankası pazartesiden bu yana promosyonları ödemeye başladı haberiniz olsun.
  • Denizbank tan maaş alanlar böyle bir kampanyanın da varlığından haberdarlar mıdır acaba???

http://www.denizbank.com/bankacilik/emekli-bankaciligi/size-ozel-kampanyalarimiz/emeklilerimize-aygaz-otogazdan-50tllik-otogaz-hediye.aspx

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fabialife F kullanıcısına yanıt
    O zaman şu an en mantıklı teklif denizbank oluyor,hemde açık ara,özellikle 2 ayrı bankadanda para çekebilmek (eğer sınır yoksa) kredi kartı aidatının olmaması,eft-havalenin ücretsiz olması süper.

Bende finanstayım ama denize taşıyacağım böyle giderse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

quote:

quote:

Babam maaşını garantiden alıyor dün denizbanktan aradılar promosyon için beraber gittik. 375 lira promosyon 3 yıl kalma sözüne 1 tane otomatik fatura istiyor oda ücretsiz ödüyor ve 5 ay sonra iptal edebiliyorsunuz, farklı atm lerden ücretsiz yurdışı ücretsiz, eft havale ücretsiz, yıllık hesap işletim ücreti yok,kredi kartı dayanağı yok, ayrıca farklı bir emekli maaşını taşıyan birini geitrirseniz 100 lira veriyor. bence değerlendirilebilir.

Deniz iyiymiş...Atlayıp yüzmeye değer gibi görünüyor...Hatta bir emekli diğerini getirince 100 lira daha veriyorlardı sanırım...

Bir emekli diğerini getirirse 100TL verme olayı kocası karsını taşırsa da mı verecek 100 TL 'yi ?

Tabii ki...Sonuçta bir tane daha müşteri gelmiş olacak bankaya...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

quote:

quote:

Tabii ki...Sonuçta bir tane daha müşteri gelmiş olacak bankaya...

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi den -- 26 Şubat 2017; 10:32:27 >

• nike35 kullanıcısına yanıt
    Yok kardeşim, onun için yazışmalar sonucu olumsuz cevap verince bıraktım ZB'nı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabit Fikir

Bu gün İş Bankasının emeklileri bilgilendirme davetine gidip sıra bana gelince sadece şunu sordum:
    - İki fatura ödeme talimatını masrafsız olarak KK'na verebiliyor muyuz?
    - Evet.

O zaman dans

Telefonda olmaz denilmesine rağmen yüz yüze görüşünce MT olur dedi, iki faturayı KK'na bağladı ve 3 yıllık imzayı attım.
    Ancak, paracıkları hesapta ne zaman görürüz deyince ümit vermedi:
    -Nisan, mayıs'ı bulabilir..

Not: MT'nin Ekranında "Kablo TV ödemesi sadece hesaptan kabul ediliyor" notu çıkınca olmadı, başka faturaları verdim otomatik ödemeye.

hayırlı olsun hocam
    bende yakın zamanda şubeye gitmeyi düşünüyorum
    aslında kredi kartına otomatik ödeme yapmaları mantıklı ,netice de o bankadan maaş alıyorsunuz
    gerçi hesap kesim tarihinden sonra fatura gelirse 1 ay karlı olacaksınız
    karlı derken de borcu ötelemiş olacaksınız ,malum artık hep geleceğimizi yiyoruz ya :)

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.