Şimdi Ara

Eloboost

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
2.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar gece gece takımıma bi adc geldi adam karşı karşı takımı kestane gibi çizdi attı. Bu ne ayak diye lolking profiline bakiyim dedim rezillik. Başkası girip hesaba eloboost yapıyo resmen. Bunu şikayet edelim lütfen. Ben kazanan tarafta olsamda adaletsizlik bu.
    http://www.lolking.net/summoner/tr/1210923#profile

• KANITIN YOKSA (MATCH HİSTORY KANIT SAYILMAZ) HIÇ BIR CEZA ALMAZ SEN YINEDE SIKAYET ET ISTERSEN AMA DURUM BU
  • Oha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhySoDelicious!

KANITIN YOKSA (MATCH HİSTORY KANIT SAYILMAZ) HIÇ BIR CEZA ALMAZ SEN YINEDE SIKAYET ET ISTERSEN AMA DURUM BU

Ticket atarsan incelerler ve ceza verirler, kanıtın yoksa diye bir şey yok. IP adresi diye bir şey var.
  • Kesinlikle eloboost sen şikayet et onlar gerekeni yapar ıp adresleri boşuna yok
  • Ceza felan yemez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belkide Lucian oynamayı keşfetmiştir .
  • Şu eloboost nasıl yapılıyorsa artık...
  • Silver5 oyuncuda nasıl bir pozisyon bilgisidir bu 2den fazla öldüğü oyun yok Şikayet edin incelerlerse hesabın ip değişimlerini vs. takip ederler cezasını verirler.
  • Haftalık Lucian 31/0 ( W/L )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evil_Miyu

Belkide Lucian oynamayı keşfetmiştir .

Öyle bir keşfetme ki 31 win 0 loss
  • İlk açtığımda bu ne la, adam zaten botlarla maç atmış dedim. Gizem kılıcı skor falan... sonra baktım ranked solo geçmiş olsun kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: maslan92

Arkadaşlar gece gece takımıma bi adc geldi adam karşı karşı takımı kestane gibi çizdi attı. Bu ne ayak diye lolking profiline bakiyim dedim rezillik. Başkası girip hesaba eloboost yapıyo resmen. Bunu şikayet edelim lütfen. Ben kazanan tarafta olsamda adaletsizlik bu.
    http://www.lolking.net/summoner/tr/1210923#profile

Pek Eloboost Gibi Durmuyo Adam Yardırmış Lucian Op.
  • Ne yalan söyliyelim bu bir kanıt sayılmaz , Que Shot olayı falanda yok..Ama adam ...Helal olsun.
  • Diger adc statlarina bakarsaniz bi mokluk oldugunu anlarsiniz sirf lucian diye bu kadar iyi oynadigini sanmam

• Riot yerine Threshle konuşman lazım bro acilen Sennayı versin adama yoksa durmaz bu adam.
  • belki smurf kasıyordur dicektimde şimdi diğer şampiyonlarla olan statlarına baktım baya vasat...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zoraima -- 18 Kasım 2013; 11:15:04 >
  • Smurf hesaptir ne var bunda

• quote:

Orijinalden alıntı: RhythmOfTheNight

Riot yerine Threshle konuşman lazım bro acilen Sennayı versin adama yoksa durmaz bu adam.

adam haklı, hemde sonuna kadar
  • Kardeşinin vs. hesabını kasıyordur belki
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.