Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.689
Cevap
230
Favori
509.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende yeni başladım joyetech ego aio box modeli sigara çekimi için gayet güzel ama ben nargile çekim kullanıyorum ve daha önce sigara hiç kullanmadım o yüzden bu cihazı satıp yeni bişey almak istiyorum daha profesyonel daha çok duman nargile çekime uyan bir daha cihaz değiştirmeye gerek bırakmayacak bişey kullanmak istiyorum yardımcı olur musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi şarj aletimi yapıyorum doğubankta en fazla 45 lira olması gereken tek pil yuvalı şarj aletine 100 lira dediler :D doğubankta dolandırıcı kaynıyor 7 tl ye mal ettim isteyen için malzeme listesi yollayabilirim

• Herkese önclikle iyi forumlar.elimde 2haftadır severek kullandığım smok alien kit var.bu kite uyumlu nargile içimine uygun, sarımı kolay beni ilk seviyede zorlamıycak sarımını kendim yapacağım bir atomizer tavsiyesi istiyorum.birkaç yerde griffin,ammit ve obs atomizerlerin iyi olduğunu duydum.bana tavsiyeniz ne olurdu? Birde donanım içinde 2.el bölümü varmı atomizer vb. için.

• smoke alien sarj etmek için laptopa taktım bunun yerine prize taksam nasıl olur ucuna fiş koyarak usp kısmını bağlasam.
  • GeekVape Ammit dual veya Vaporesso Gemini alabilirsiniz...Ammit kullanımı basit Gemini aroma performansı en yi rta lardan. Satışı yasak bu ürünlerin.

Youtubetan inceleyebilirsin atomizerleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMoVe -- 12 Temmuz 2017; 12:22:51 >
  • Likitleri nerede ve kaç derece de saklamalıyım

• Herkese iyi forumlar..

Öncelikle "yeni başlayanlar için" şeklinde bir cümle başlangıcının devamına lütfen kısaltmalar kullanmayın!

Yeni başlayanlar için önerilen ürünleri (yorumlara bakarak) kullanıcı 1 ay gibi bir sürede pro ürüne geçmek istiyorsa başlangıç ürün tavsiyesinin amacı ticari midir?

Bu kadar marka model farkı ne için? Aynı işlevi görüyorsa her markanın 1 ürünü yeterli olmaz mı?

Teşekkürler..

• newrophat kullanıcısına yanıt
    Smok Alien in fiyat performans babında rakibi yok gibi görünse de -sıkıntı çıkarma potansiyeli yüksek cihaz. Nette Alien sorun yaşayanlar kulübü, Alien problemler gibi açılmış konular mevcut. Bu sorunları minimize etmenin yolu da öncelikle pilleri harici şarj cihazında şarj etmek ki cihaz normalde de ısınıyor yaz aylarında daha çok ve güncelleme olayına hiç bulaşmamak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan_fcb -- 13 Temmuz 2017; 20:45:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan_fcb

Smok Alien in fiyat performans babında rakibi yok gibi görünse de -sıkıntı çıkarma potansiyeli yüksek cihaz. Nette Alien sorun yaşayanlar kulübü, Alien problemler gibi açılmış konular mevcut. Bu sorunları minimize etmenin yolu da öncelikle pilleri harici şarj cihazında şarj etmek ki cihaz normalde de ısınıyor yaz aylarında daha çok ve güncelleme olayına hiç bulaşmamak.

1 seneye yakındır arkadaşımda alien var, cihazı kendi üzerinden şarj ediyor tık demedi daha. yeğendeki cihazda nitecore ile şarj etmesine rağmen ekranda sorun oluştu. elbetteki en doğrusu harici şarj ile şarj etmek ama elektronik işi birazda şans. aliende kronik bazı sorunlar var evet ama Tr'de elektronik sigaraların garantisi olmadığı için mecburen bir tercih yapmak gerekiyor. Allah'tan fiyatlar artık makul seviyede, bozulsada kırılsada insanın içi cız etmiyor. alien şuanda esigaram forumunda 210 lira, yani ileri seviye kullanıcı grubuna geçiş yapana kadar gayet rahat idare edebilecek iyi ve ekonomik bir cihaz.

140-150 lira bandındaki pico her zaman ilk tercihtir(sadece mod olarak bulabilirseniz 100-120 bile olabilir) . dl takıntılı değilseniz aliene ihtiyaç duymazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

140-150 lira bandındaki pico her zaman ilk tercihtir(sadece mod olarak bulabilirseniz 100-120 bile olabilir) . dl takıntılı değilseniz aliene ihtiyaç duymazsınız.

220 w çift pilli tfv8 baby atomizerli canavar alien ile , tek pilli 75 w melo 3 atomizerli mütevazi picoyu mukayese etmek hangi likitin yan etkisi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhan_fcb

Alien kullanıcısı aşırı fazla. Haliyle sorunlu olan sayısı cihazlara göre fazla gibi geliyor:)

• Ucuzlamış 25 tl kadar 1-2 ay önce bu fiyatlar değildi, durumu olanlar alabilir. Ancak almayacak olanlar için benim DIY şarj modülünü şiddetle tavsiye ediyorum hala şuan nitecore almak yerine vg pg ve aroma aldım mesela.

• quote:

Orijinalden alıntı: levo1203

Öncelikle bende oyuncak demedim zaten, ayrıca nitecore da kullanılan şarj modülünü incelemenizi tavsiye ederim çünkü incelediğinizde içinde korumalı tp4056 modülü ve soğutma için alüminyum heatsink olduğunu göreceksiniz ve bu modülün satış fiyatı sitesine göre 5-10 tl arasıdır sizin attığınız linkte 60 küsür tl.

İkili pil yatağı 4 tl toplamda size 15 lira maximum bir masraf çıkıyor üstelik yapacağınız tek şey modülün +ve - kutuplarına pil yatağının doğru kutuplarını lehimlemek eliniz yatkın değilse modülün mimarisi sayesinde direk tutturma şansınız da var.

Bizim milletimizde bu var işte : bizden biri yapıyorsa dandiktir güvenilmezdir hayır kardeşim! Değil ! Verilen volt sabit ve olması gerektiği gibi azalıyor keskinin hata payı yüzde 0,067 olarak belirtilmiş yabancı kaynaklarda sıcaklık desen o da stabil şarj hakkında led gösterge var akımı da otomatik kesiyor e daha ne kardeşim 60-70 lira mı 15 lira mı hatta 4 pil var diyelim 23 tl yapıyor ozaman e 4 lü nitecore ne kadar en aşağı 100 tl.

Çok merak ediyorum darbeli şarj hakkında bir bilginiz var mı ? Pilin kalitesini öldürmekten başka bir şey yapmıyorsunuz kalkıp hala yaptığınız şarj cihazını savunmayın çünkü ciddi alınacak bir yanı yok benim için.Kullanılan piller 18650, kumanda pili şarj etmiyoruz.Bilginiz olmadan fikriniz olmasın.
    1 sene önce olsa Smok Alien evet ama şuan Vaporesso Tarot Pro, Joyetech eVic Primo 2.0 ve Wismec Predator gibi cihazlar varken kalkıpta alien alınmaz.Üzerinde konuşulmaya bile gerek yok bence.Tedarikçiler satacak saf arıyorlar bu cihazları elden çıkarmak için.2. elden çıkartılmıyor bile....
    Yeni başlayan kişilere kalkıp kronik sorunlu hakikaten dandik aksaamlı Smok Alien cihaz önermek biraz art niyetli olur bu saatten sonra.

2 pilli cihaz alıcak olsam zevkim kullanımıma göre yine tercihim değişmez.

Elimdeki 2017 model 2 ay oldu çıkalı Wismec Predator derdim 35$, Yurtiçi fiyatı 200 TL şu anda.
    http://www.wismec.com/product/predator-228/

Elektronik Sigara - ANA KONU-
    http://www.joyetech.com/
    http://www.smoktech.com
    http://www.wismec.com/
    http://www.vaporesso.com/
    https://www.vapordna.com/All-Box-Mods-s/3341.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMoVe -- 14 Temmuz 2017; 5:40:56 >
    dl takıntısı olmayan adamın 220 watt , çift pilli modla, tfv serisi atomizerle ne işi olur arkadaş? ciğer çekiminin, sağlığa mt'den daha zararlı olduğu bilinirken üstelik. melo'yu sevmem, seveni de sevmem. pico diyorum (mod) melo değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 14 Temmuz 2017; 13:39:36 >
  • Beyler yaklaşık 8-9 ay önce giriş seviyesi için karar verip ego aio alarak başlayan biriyim. Normalde günde 1 paket tam bitmesede oraya çok yakın içen biriyim. Çok fazla tecrübeli olmadığımdan ve coili , likiti vs derken aradıklarımı bulamadığımdan 2-3 hafta sonra tekrar normal sigaraya döndüm. Bu sefer daha kararlı bi şekilde biraz daha iyi cihazla tekrar başlamak istiyorum.

Siz tecrübeli arkadaşlardan istediğim tavsiye istick pico ile smoke AL85 arasında bir fark var mı , bana hangisini tavsiye edersiniz ? Bunlardan birini almak istiyorum. ilk etapta coili , likiti vs hazır kullanıcam. ilerde olayı iyice öğrendikten sonra artık kendim yaparım.

Ayrıca yasak değilse cihazı hangi siteden veya facebook grubundan almalıyım yardımcı olursanız sevinirim.
  • VuvuzelaTR kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için alien de düşündüm ama gerçekten büyük kaba 2 pil filan az uzak tuttu beni yapısal olarak başka bir tek pillik şarj aleti aldım bazende cihazı kapatıp içinde şarj ediyorum pili ama likit gidiyor tabiki bunun için de kendim yapmanın yollarına bakıyorum şimdi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar
    Konu içersindeki üye ya da üyelerin karşılıklı düzeysiz mesajlaşmalarını temizlemek amacıyla konuyu kısa bir süre kilitliyorum.Mesajları inceledikten sonra Konudaki bilgi akışının etkilenmemesi adına üye ve üyeler hakkında gerekli yaptırımlar sağlanıcaktır.
    Lütfen söylediklerimize dikkat edelim.

Konu içersindeki sıkıntılı mesajlar silinmiştir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.