Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (331. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.689
Cevap
230
Favori
508.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dogru haz anlaminda.zaten birakma raddesinde disardaki.icenlerden dahi rahatsiz oluyorsunuz.Basdada söylediğim gbi cok kotu bir alışkanlık var bende ne brakabiliyorum nede adam akilli iciyorum haftada 1 pkt.Kaldiki gecen sene brakmisdim ve igrenc bir duman kokusu etrafta icenlerden cidden rahatsiz oluyordum.Su deprem dolayısıyla bi gerginlik oluştu tekrar basladim etrafimdada deprem den dolayo tekrar baslayan bicok kisi var.Ama aroma hayranligim daha ust seviye belki zarar ama esigara ve nargile bi tik daha önde benim.icin sigara cok nadir kullaniyorum

• ozcansan O kullanıcısına yanıt
    Aromacım diye yeni Bi site açılmış. Flavour express marka getirmiş epey. FE aromaları sektörün en iyisidir haberin olsun.
  • ozcansan O kullanıcısına yanıt

Bende 2 paket iciyorum gunde kacak tekel fabrikasyon sarimi 21 tl hafif icim tobacco shopun sahibi adama sordum e sigarayi abi bulasma cok masrafli oluyor coildir likittir derken asam akilli icilecek likit 400-500 tl digerleri icilmiyor sarimli alman lazim onlarda pahali asgari ucretli adamsin sen birakamiyorsan hafif sarim icmeye devam et dedi.

Vazol satiyormus bir ara sikayet gelince birakmis tedarikciden getirirdim istedigini 500 tl ye de sifir makineler varmis.

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Kolum kırıldı doktor yerine gittim inşaat amelesine danıştım gibi olmuş.
  • Elektronik Sigara - ANA KONU-

Merhaba, Tel bulabileceğim bir yer var mı ?

• blackmilk35 kullanıcısına yanıt
    Temcoavm yaz googleyd
  • Sinirli ve Süratli kullanıcısına yanıt

orada yanlış görmediysem twisted değil teller.

• blackmilk35 kullanıcısına yanıt
    Twisted demediğin için temco dedim. Twisted nerede bulunur bilmiyorum.
  • Saltica g2 veya caliburn modellerini satan varsa ankara elden alabilirim
  • Smok Nord 4+ 4 tane 0.6 ohm mtl coil. Satıyorum. 2. el. Almak isteyen özelden yazabilir. Kartuşu kutusu içinde.

• Caliburn x aldım salt likit satan var mı ankara içi yedek parça

• Selam Arkadaşlar,

Yaklaşık 2 haftadır Caliburn G3 kullanıyorum. Cihazdan son derecede memnunum. Fakat bugün itibarı ile cihazda çekim yaparken hafiften bi vınnn sesi duyar oldum. 0.9 ohm coil kullanıyorum 50/50 Salt likitle. Çok entersan bir ses sanki elektrikli traş makinesinin vınlaması gibi böyle elektriksel bir titreşim sesine benzetiyorum. Biraz yabancı forumlara bakındım onlarda "buzzing" diyorlar bu sese sanırım varmış ama emin olamadım 2 haftadır yoktu yeni oluştu veya ben yeni fark ediyorum.

G3 kullanan dostlar sizde fark ettiniz mi böyle bir durum?

NOT: Yurtdışı forumlarda da dönen bir konu sonuç olarak normal olduğu öğrenilmiş işte bir kullanıcının yazısı:

Hey, Ive Talked to some people in local vape Shops and every G3 does that, it has something to do with Power Regulation or something like that. But yeah its fine and it mainly happens when its fully or Almost fully charged. So dont worry

Kısa tercümesi: Bazı Vape dükkanları ile konuştum, G3 lerin hepsi bu sesi yapıyormuş ve PVM yani Güç regülasyon modu olması yüzünden oluyor ve son derece normalmiş. Genellikle tam şarjda veya tama yakın şarjda oluyormuş.

Bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tube Screamer -- 1 Nisan 2024; 11:3:33 >
  • Tube Screamer kullanıcısına yanıt

Benim caliburn x te de o ses geliyor 2.el aldim dugmeye basinca normal coile elektrik gidiyor isitiyor elektrikimsi bir ses. Merak ettigim cihazi nefes moduna nasil aliyoruz ? Coili kac paraya aldin ? 1 ay gidiyor mu ?

Ben X değil G3 modelini kullanıyorum, coil henuz almadım icinden cikan 0.9 olani kullanıyorum. Böyle sanki titresim sesi gibi bir ses ama titremiyor tabi. X ile ilgili bilgim yok maalesef.

• safir kimyanin mix aromalarını kullanıp tavsiye edicek varmı

• berkay1074 kullanıcısına yanıt

2 tane tekil aroma biri drifter aldim Bitanede hediye mix aroma diykit yollamislar henuz demlenme asamasinda 1 hafta sonra kullanmaya basliycam.Ama yorumlarda cok olumlu yorumlar var.İlk alisverisimdi ve ilk evyaplarim.bende sonucu merakla bekliyorum.

• Tube Screamer kullanıcısına yanıt

G3 te de nefes sensoru modu varmis ayni ayarda cihazlarda o moda nasil aliniyor ? Tusa basinca calisiyor benimki birde satan adam coilin gozuken pamuk kismindan yariya dusurme yanar dedi.

* Çekim modu: Çekim modları arasında geçiş yapmak için çekim düğmesine iki kez basın. Bu daha sonra otomatik mod (tuş ve oto çekim), yalnızca oto çekim veya yalnızca çekim tuşu arasında geçiş yapacaktır.

• Sinirli ve Süratli kullanıcısına yanıt
    global.hepsiburada.com
    ξ NY UE Zhang Caliburn Ca G Pod / Prime Vaper 0.8 Ohm Mesh Bobin Tankı için 25 Adet Yedek Bobin Kafası Kiti
    https://global.hepsiburada.com/tr/-ny-ue-zhang-caliburn-ca-g-pod-prime-vaper-0-8-ohm-mesh-bobin-tanki-icin-25-adet-yedek-bobin-kafasi-kiti-p-8385497

Bundan siparis edecegim benim caliburn x e uyar mi ? Birde 1.2 ohm ligini bulamadim var mi ? Satan adam bana caliburn x icin 1.5 aya kadar gidiyor coili dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

global.hepsiburada.com
    ξ NY UE Zhang Caliburn Ca G Pod / Prime Vaper 0.8 Ohm Mesh Bobin Tankı için 25 Adet Yedek Bobin Kafası Kiti
    https://global.hepsiburada.com/tr/-ny-ue-zhang-caliburn-ca-g-pod-prime-vaper-0-8-ohm-mesh-bobin-tanki-icin-25-adet-yedek-bobin-kafasi-kiti-p-8385497

Bundan siparis edecegim benim caliburn x e uyar mi ? Birde 1.2 ohm ligini bulamadim var mi ? Satan adam bana caliburn x icin 1.5 aya kadar gidiyor coili dedi

coiller ömrünü süre olarak belirlemek yanlış. kaç ml likit tükettiğiniz önemli, aslında likitte tatlandırıcı olup olmadığı ve miktarı daha önemli.

linkteki coillere gelince bir arkadaş oradan aldığı coillerin sahte olduğunu söylemişti

besleme sorunu olup dryhit yiyebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.