Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (231. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: KcRasco
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
6.685
Cevap
230
Favori
508.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
65. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Smilingmoon.x

Vaporesso swag almaya karar verdim ancak en çok önerilen, güvenilir sitede stokta yok. 2. el varsa sitede ona da açığım. Güvenilir satıcıya yönlendirebilecek birileri varsa çok sevinirim. Hatta izmirde elden alabileceğim bir yer varsa sevinçten havalara uçabilirim

Swag Almayin bence artik

PX80 e bakın Ayni markanin.Cok İyi ve boyut agirlik olarak cok daha ergonomik.Birde Gtx Rba alin bakin keyfinize.

esfvape sitesi ve Telegram gruplarinda 470-500 TL arasi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaslar voopoo markanin argus x 80 watt modelini aldim.daha kullanmaya baslayali 2 gun oldu fakat cok likit akitma gibi bir durumu söz konusu . Baslik kismi miknatisli baska bir atomizer gibi birsey takma sansim varmi cok bilgim dahilinde degil arastirmaya calisiyorum ama pek birsey bulamadim .kullanici olarak yardiminizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: KesKinn07

Selam arkadaslar voopoo markanin argus x 80 watt modelini aldim.daha kullanmaya baslayali 2 gun oldu fakat cok likit akitma gibi bir durumu söz konusu . Baslik kismi miknatisli baska bir atomizer gibi birsey takma sansim varmi cok bilgim dahilinde degil arastirmaya calisiyorum ama pek birsey bulamadim .kullanici olarak yardiminizi bekliyorum.

Atomizeri çıkarıp alttan coili çıkarın ve oring i kontrol edin yerinden çıkmış kaymış olabilir.

Voopoo nun RTA atomizeri onu cihazınızda kullanabilirsiniz.

• KesKinn07 K kullanıcısına yanıt

Diğer tavsiyeye ek olarak, Pnp Coillerde bazı hatalar çıkabiliyor, Kartuşu full doldurduysanız bazen de basınç problemi olabiliyor. Ters çevirip dolum kapağını açıp biraz havasını alabilirsiniz.

• orijinal premium liquid alabileceğim yer önerebilir misiniz çok ihtiyacım var su aralar bulamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Chosen

orijinal premium liquid alabileceğim yer önerebilir misiniz çok ihtiyacım var su aralar bulamıyorum

telegram grupları var orada bulabilirsiniz.

internet sitelerine çok güvenmeyin.

bir de likiti nereden alırsanız alın son kullanma tarihlerini mutlaka sorun ve ürün size geldikten sonra kontrol edin.

• Microsoft Edge kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim cevabınız için, pm'den bir soru sordum müsait olduğunuzda bakar mısınız

• Merhabalar,

Ben de sigarayı bırakmak için elektronik sigaraya başlamaya karar verdim. Uzun zamandır mod ve atomizerleri araştırıyorum. En nihayetinde Voopoo Drag X Plus ve Siren V2'de karar kıldım.

Sigara içimine daha yakın ve coillere nazaran daha ekonomik olduğu için MTL RTA bir atomizer almayı mantıklı buldum. Eğer cihazları aldıktan sonra bir sorun yaşamazsam devamında sadece tel, pamuk ve likite harcama yaparak devam ederim diye düşündüm.

Ancak hala bu konu hakkında yeterli bilgiye sahip değilim. Bu yüzden henüz bir cihaz almış değilim. Konuya hakim arkadaşlardan ricam aşağıdaki sorularıma cevap bulmak.

Amacım doğrultusunda bu seçimleri yapmak mantıklı mı?

Mod, atomizer için uygun mu?

Bu atomizer ile hangi telleri kullanmak gerekir ve ohm değerleri ne olmalı?

Atomizer çapları her atomizerde değişiklik gösteriyor, bu sadece atomizerin moddaki boşluğa uyması ile mi ilgili? Mesela Drag X Plus 510 pin ve 25mm kadar her atomizerle -anladığım kadarıyla- uyumlu. Siren V2 ise 22mm ve 24mm çaplarında üretilmiş. İkisi de uyuyor. Gidip de küçük çaplı olanı almamın küçük modlarla da kullanabilmesi dışında bir avantajı veya dezavantajı var mıdır?

Nbase kullanmayı düşünüyorum, aromadan ziyade nikotin ihtiyacım karşılasın yeter. Bu tercihin tamamen benim keyfime kaldığı biliyorum ancak sigara içen biri için kaça kaç vg-pg oranı çılgınlık olmaz, sizler nasıl tercih ediyorsunuz?

100mg nikotinli Nbase'ler görüyorum. Bunu görünce biraz şaşırdım. Ortalama nikotin değeri ne olmalıdır? Bunu sigaradan bağımsız mı düşünmek gerekir?

Biraz uzun bir yazı oldu farkındayım. Ama ayrı ayrı sormak yerine tek seferde sorup kimsenin zamanından çalmayayım dedim ^^

Şimdiden teşekkür ederim. Geceniz güzel olsun :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkem99

Merhabalar,

Ben de sigarayı bırakmak için elektronik sigaraya başlamaya karar verdim. Uzun zamandır mod ve atomizerleri araştırıyorum. En nihayetinde Voopoo Drag X Plus ve Siren V2'de karar kıldım.

Sigara içimine daha yakın ve coillere nazaran daha ekonomik olduğu için MTL RTA bir atomizer almayı mantıklı buldum. Eğer cihazları aldıktan sonra bir sorun yaşamazsam devamında sadece tel, pamuk ve likite harcama yaparak devam ederim diye düşündüm.

Ancak hala bu konu hakkında yeterli bilgiye sahip değilim. Bu yüzden henüz bir cihaz almış değilim. Konuya hakim arkadaşlardan ricam aşağıdaki sorularıma cevap bulmak.

Amacım doğrultusunda bu seçimleri yapmak mantıklı mı?

Mod, atomizer için uygun mu?

Bu atomizer ile hangi telleri kullanmak gerekir ve ohm değerleri ne olmalı?

Atomizer çapları her atomizerde değişiklik gösteriyor, bu sadece atomizerin moddaki boşluğa uyması ile mi ilgili? Mesela Drag X Plus 510 pin ve 25mm kadar her atomizerle -anladığım kadarıyla- uyumlu. Siren V2 ise 22mm ve 24mm çaplarında üretilmiş. İkisi de uyuyor. Gidip de küçük çaplı olanı almamın küçük modlarla da kullanabilmesi dışında bir avantajı veya dezavantajı var mıdır?

Nbase kullanmayı düşünüyorum, aromadan ziyade nikotin ihtiyacım karşılasın yeter. Bu tercihin tamamen benim keyfime kaldığı biliyorum ancak sigara içen biri için kaça kaç vg-pg oranı çılgınlık olmaz, sizler nasıl tercih ediyorsunuz?

100mg nikotinli Nbase'ler görüyorum. Bunu görünce biraz şaşırdım. Ortalama nikotin değeri ne olmalıdır? Bunu sigaradan bağımsız mı düşünmek gerekir?

Biraz uzun bir yazı oldu farkındayım. Ama ayrı ayrı sormak yerine tek seferde sorup kimsenin zamanından çalmayayım dedim ^^

Şimdiden teşekkür ederim. Geceniz güzel olsun :)

Merhaba

Sorularınızın hepsi yerli yerinde ve uzun olmamış yeni başlayan\başlayacak kişilerin hep sorduğu sorular.

Düşündüğünüz mod ve atomizer kullanım senaryonuza gayet uygun.

Tel seçimi konusunda çok yardımcı olamayacağım zira tellerimi hazır sarılmış alıyorum.0.80 ohm bana en iyi içimi veriyor. bu durum daha çok kişiseldir ancak 0.80 ohm mtl için en düşük ohm hatta sınır diyebiliriz.

atomizer çapları, bunlar evet sadece kullandığınız mod uygunluğu ile alakalı ama atomizerlerin baca yapısı hem boğaz vurumuna hem aroma konuna etki eder.Yine kendimde örnek vereceğim, ben geniş çaplı atomizer tercih ediyorum ki alan geniş olsun tel değiştirme işleminde beni fazla zorlamasın.Taifun gtr ve berserker v2 kullanıyorum ikiside 23 mm

Nbase konusu, aroma kullanmayacağınız için 50 vg 50 pg oranları ile nbase kullanabilirsiniz. aroma kullanacaksanız 70vg 30 pg veya 60vg 40 pg olarak alın kullanacağınız aroma da pg bazlı olduğu için likit hazır olduğunda 50-50 veya 40-60 gibi olur. yeterli boğaz vurumunu sağlar.

nikotin konusu, 100 mg nikotini nerede gördünüz merak ettim doğrusu ben hiç görmedim. 50 mg var ve yaygın satılıyor ama salt nikotin. Tam olarak sıvı nikotinde kaça tekabul eder bilmiyorum ama sıvı nikotine göre daha düşük olduğunu biliyorum.

sıvı yani normal nikotin kullanmanızı ve 9 veya 12 mg ile başlamanızı tavsiye ederim. duruma göre oranı düşürüp yükseltebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Microsoft Edge -- 18 Temmuz 2021; 0:57:7 >
  • Microsoft Edge kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim.

Kullandığınız hazır teli de paylaşırsanız çok sevinirim. Ben de düşük ohm'lu bir tel ile başlamak istiyorum, denemek isterim.

Nikotin konusuna gelince, likitin linkini aşağıya bırakıyorum. Daha önce elektronik sigara kullanan bir arkadaşım buradan alabileceğimi söylemişti. Ne kadar iyidir bi' fikrim yok.

https://m.n11.com/3m-premium-nbase-full-merck-icerik-merck-vg-pg-40-indirimli-P438671370

• gorkem99 G kullanıcısına yanıt

Safir kimyadan hiç alışveriş yapmadım ama ismini çok duydum, olumsuz bir şey de duymadım.

Ben ilke kimyayı tavsiye ederim.

Elektronik Sigara - ANA KONU-türkiye'nin kimya deposu
    Türkiye'nin Kimya Deposu
    https://www.ilkekimya.org
  • Vaparesso swag için coil ve atomizer camı arıyorum 🙋 elinde olan arkadaşlar yazar ise çok sevinirim

İletişim no 05520643509. WhatsApp tan yazabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXCAR -- 27 Temmuz 2021; 0:7:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXCAR

Vaparesso swag için coil ve atomizer camı arıyorum 🙋 elinde olan arkadaşlar yazar ise çok sevinirim

İletişim no 05520643509. WhatsApp tan yazabilirsiniz

Cam için

https://cambellcap.com/

Coil için ise telegram gruplarına bakabilirsiniz.

• Merhaba

Juul podlari istanbul da nereden alabilirim?

• serta2 kullanıcısına yanıt

Orijinalliğinden emin olmamakla birlikte Doğubank ta görmüştüm

• Selam arkadaşlar smok Novo 2 alacağım, swissvape.com diye bir sitede buldum ama güvenilir mi bilemiyorum. Kapıda ödeme seçeneği de var, bilenler yardımcı olursa sevinirim.

• selam arkadaşlar. tütünden e sigaraya geçmeyi düşünüyorum. internette araştırıyorum ama açıkçası hiçbirşey anlamadım. atomizer, coil, pod, mod, tel, pamuk vs. bir sürü detayı var. likiti doldur doldur iç değilmiş. başlangıç için ne önerirsiniz? ya da detaylı bi şekilde anlatan video falan atarsınız makbule geçer.

• quote:

Orijinalden alıntı: mor yakut

selam arkadaşlar. tütünden e sigaraya geçmeyi düşünüyorum. internette araştırıyorum ama açıkçası hiçbirşey anlamadım. atomizer, coil, pod, mod, tel, pamuk vs. bir sürü detayı var. likiti doldur doldur iç değilmiş. başlangıç için ne önerirsiniz? ya da detaylı bi şekilde anlatan video falan atarsınız makbule geçer.

hazır paket bi cihaz alırsanız doldur iç kullanabilirsiniz. coiller de yedek olarak satılıyor, bikaç haftada bir değiştirir kullanmaya devam edersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: LynXMaSTeR

hazır paket bi cihaz alırsanız doldur iç kullanabilirsiniz. coiller de yedek olarak satılıyor, bikaç haftada bir değiştirir kullanmaya devam edersiniz.

Alıntıları Göster

hocam cevap için teşekkürler. bana bir cihaz önerebilir misiniz?

• mor yakut kullanıcısına yanıt

Caliburn G, Smok Nfix, Smok Acro Hazir Coil ile onerdigim ve Sigara taklidini iyi yapan cihazlar.Gerisini de Youtube uzerinden biraz araştırın.

• 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.