Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.694
Cevap
168
Favori
353.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1163
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 50
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 48 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 168
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Microsoft Edge (283 mesaj) SaMoVe (279 mesaj) 1234Rambo (275 mesaj) BèRuTTì (105 mesaj) ByBaterist (102 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2950 mesaj) Mobil (1850 mesaj) Tablet (94 mesaj) Mini (142 mesaj) Uygulama (220 mesaj) (2 mesaj) (24 mesaj)
  • @
9 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> Elektronik Sigara - ANA KONU-
Giriş

90ml nbase’e 10ml aroma katıp 1 ay demleyerek100ml şeklinde hazırladım.

ürünleri ilke kimya’dan temin etmiştim.sitede fiwe pans aroma için 20ml aromaya 40ml nbase oranı verilmişti..ancak forumlarda bu şekilde bir oranlamanın doğru olmayacağına dair yazılar görünce bahsetmiş olduğum şekilde bir oranlama yaptım.sizin bu konuda fikrinizi almak isterim.

• Yüzbaşı
    347 Mesaj

Kangertech Top Evod Usb Şarjlı Bataryalı Sıfır Kutulu Cihaz - Ukrayna'dan getirdim.

Ukrayna'dan getirdim. Altta resmi mevcut. İstanbul Avrupa yakasında elden teslim edilir yada özel satış açılır.

DH Özel mesajlarınıza 1 saat içerisinde dönüş yapılır. Telegram : erdem_61500

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/3b/90/25/3b9025f958b804de4dfe27f2fb3ab2c4.jpg&t=0&width=480&text=1
  • Yüzbaşı
    679 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: idinc

Herkese merhaba, sıfır olarak bulmanız zor olan bu nadide parçaları ne yapalım a dostlar

Eleaf iStick pico 75w( siyah ve silver ) 2 adet

ThinkVape Finder 167 ( siyah karbon kaplama ve deri ) 2 adet

Ve bomba LostVape Therion DNA 166 kırmızı deri kaplama, bunun kutusunda jelatin yok bu şekilde geldi,

Therion ve finder ömürlük cihazlar bilen bilir, isteyen olursa pm atabilir

İyi forumlar,

Forumda ilan acildi  

|
    |

• Yarbay
    4623 Mesaj

Merhaba, smok coili nereden alabilirim İstanbul'da? Özellikle X4 coili arıyorum.

|
    |
  • Yarbay
    6411 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: socrat socrates

Merhaba hocam.

90ml nbase’e 10ml aroma katıp 1 ay demleyerek100ml şeklinde hazırladım.

ürünleri ilke kimya’dan temin etmiştim.sitede fiwe pans aroma için 20ml aromaya 40ml nbase oranı verilmişti..ancak forumlarda bu şekilde bir oranlamanın doğru olmayacağına dair yazılar görünce bahsetmiş olduğum şekilde bir oranlama yaptım.sizin bu konuda fikrinizi almak isterim.

1 ay demleme biraz fazla olabilir. Aroma oranı genelde %15 olmalı, üstüne çıkmayın. Nbase olarak da VG 60 - 40 Pg(bio) tavsiye ederim.

• Binbaşı
    1499 Mesaj

hocam yanlış bilgi vermeyelim, bazı detayları bilmiyoruz. zira 40 gün demlenme süresi olan aromalar var. Durdukça da aroması daha iyi olan aromalar var.

Yine vg-pg oranı ile ilgili oranlar kullandığı atomizere göre ve kişiye göre değişen şeyler.

Dl atomizer kullanan birisi 60-40 nbase kullanırsa yüzde 20 oranlı aroma da eklenirse bu likit sonunda 40-60 olur ki dl atomizerlerin çoğunda akıtma yapar, hadi akıtma yapmadı diyelim daha ilk çekimde boğazı deler geçer. burada kullandığım "deler geçer" kelimeleri vurumun çok çok fazla olacağı anlamında. çok fazla boğazda yanma yapar.

mtl 1.2 ve üstü ohm değerlerinde kullanılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Microsoft Edge -- 6 Haziran 2021; 9:13:12 >
    |
    |
    WinteR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6411 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Microsoft Edge

hocam yanlış bilgi vermeyelim, bazı detayları bilmiyoruz. zira 40 gün demlenme süresi olan aromalar var. Durdukça da aroması daha iyi olan aromalar var.

Yine vg-pg oranı ile ilgili oranlar kullandığı atomizere göre ve kişiye göre değişen şeyler.

Dl atomizer kullanan birisi 60-40 nbase kullanırsa yüzde 20 oranlı aroma da eklenirse bu likit sonunda 40-60 olur ki dl atomizerlerin çoğunda akıtma yapar, hadi akıtma yapmadı diyelim daha ilk çekimde boğazı deler geçer. burada kullandığım "deler geçer" kelimeleri vurumun çok çok fazla olacağı anlamında. çok fazla boğazda yanma yapar.

mtl 1.2 ve üstü ohm değerlerinde kullanılabilir.

40 gün demlenen likiti içmem, kimseye de içirmem. Bu yanlış bilgi değil tercihtir. VG-PG de yanlış bilgi değildir, bu da tercihtir. 60-40 ın 40-60 a dönmesi nedir bunu bilmiyorum, bununla ilgili bir bilgi varsa bakabilirim. Dediğiniz deler geçer tabirini 3 yıldır görmedim, bu pg - vg değil nikotinle ilgili birşey.

• Er
    10 Mesaj

6-8 haftadan az demlenmiş likiti içmem, kimseye de içinde aroma çözünmemiş likiti içmesini tavsiye etmem. Bu sürenin dolmasını beklerim. Shakeandvape sağlıksızdır, günde 5litre su içseniz de o aroma böbreklerinizi mahveder. Aromayı hazırlayacağım likitin toplam hacminin %10'unu geçmeyecek şekilde hesaplayıp önce pg ile karıştırırım çünkü aroma pg bazlıdır. Eklenen aroma miktarı pg miktarına eklenerek oran hesaplanır. Sonra bu karışıma vg eklerim. 70vg-30pg oranının altına inmem.
    Boğaz vurumu pg ile sağlanır, nikotin ihtiyacı karşılama nikotin ile sağlanır.
    Piyasadaki likitler 6 7 mg olup 60-40 oranla vurum sağlamaktadır, 9 mg diye satılır.
    |
    |
  • Yarbay
    6411 Mesaj

Likit demlemesi min. 2, max 3 haftadır, daha sonra aroma düşüşe geçer, nikotin aromayı yakmaya başlar. İSter diy ister 5 hafta bekle aroma her türlü böbreklere zarar veya zarar vermesi muhtemeldir. Benim tercihim.

• Binbaşı
    1499 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

40 gün demlenen likiti içmem, kimseye de içirmem. Bu yanlış bilgi değil tercihtir. VG-PG de yanlış bilgi değildir, bu da tercihtir. 60-40 ın 40-60 a dönmesi nedir bunu bilmiyorum, bununla ilgili bir bilgi varsa bakabilirim. Dediğiniz deler geçer tabirini 3 yıldır görmedim, bu pg - vg değil nikotinle ilgili birşey.

Alıntıları Göster

Tütün aromaları genelde 4 hafta ve üzerinde sürede demlenir.

Aromalar pg tabanlı olduğu için nbase e eklediğiniz aromayı + pg olarak hesaplamak gerekir

Premium diye tabir edilen fabrikasyon üretim olan markalı likitler bizlere gelene kadar en kötü 40 gün geçiyordur ki o zaman bu likitleri tüketmemek gerekir.

• Er
    10 Mesaj

Nikotin aromayı nasıl yakar? Yanma dediğiniz şey nedir? Kaynak verir misiniz? 8 yıldır ilk defa böyle bir şey duyuyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    6411 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Seckin2

Nikotin aromayı nasıl yakar? Yanma dediğiniz şey nedir? Kaynak verir misiniz? 8 yıldır ilk defa böyle bir şey duyuyorum.

Kim çalışma yapmış da benden kaynak istiyorsunuz hocam, yanma işte, boğazınızı yakan şey neyse o.

|
    |
  • Yarbay
    6411 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Microsoft Edge

Tütün aromaları genelde 4 hafta ve üzerinde sürede demlenir.

Aromalar pg tabanlı olduğu için nbase e eklediğiniz aromayı + pg olarak hesaplamak gerekir

Premium diye tabir edilen fabrikasyon üretim olan markalı likitler bizlere gelene kadar en kötü 40 gün geçiyordur ki o zaman bu likitleri tüketmemek gerekir.

Alıntıları Göster

Hocam her aromanın tam olarak ne kadar sürede demlendiğini bilemem, ortalama süre 2-3 haftadır. Demek istediğim nikotini fazla bekletmeyin.

|
    |

• Binbaşı
    1403 Mesaj
    nikotin hava ile temas ettikçe oksitlenir, bozunur. olay bundan ibarettir. ağzını açık bırakmamaya dikkat edilmeli.
    |
    |
  • Dün Five Pawns Grandmaster diye bir likit aldım. Kokusu ve tadı bu kadar insanı bayan bir likit ilk defa kullanıyorum. Five Pawns meraklısı varsa uygun fiyata verebilirim 60ML 3mg nikotin.

|
    |
  • Teğmen
    127 Mesaj

Arkadaşlar elimde Kamry K1000  pipo var. Evde yeni likitler de hazırladım

Yeni bir cihaz almak istiyorum. Çok profesyonel olmayan, kullanımı basit bişeyler istiyorum. Nikotinsiz, aromalı buhar için kullanacağım

Tavsiye ettiğiniz model var mı

İnternetten almam gerekiyor

|
    |
  • Er
    0 Mesaj

Elimde kullanılmamış Juul cihaz var. İlgilenen iletişime geçebilir.

|
    |
  • Merhaba arkadaşlar

Ankara'da elden alabileceğim
    Ego aio d22xl
    veya
    JOYETECH EGO ONE MEGA

satan var mı, veya tavsiye edeceğiniz satıcı ???
    Teşekkürler.
    |
    |
  • Onbaşı
    27 Mesaj

Herkese merhaba,

UK'den gelme her türlü juul ürünü mevcut.

Starter pack - tek cihaz - podlar - juul powerbank - usb şarj cihazı ihtiyacınız olursa yardımcı olabilirim.

|
    |
  • Er
    12 Mesaj

Üstadlar lütfen cutwood e likit satan bir iste ama lütfen gerçek ürünü satan bir site söyler misiniz?

|
    |
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.