Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (172. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.689
Cevap
230
Favori
508.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam izninizle facebook sayfalarında paylaşıyorum.
  • ilk başlarda ilke kimyadan alıyordum bunları mixle.com adında bir yerden aldım pek bi fark yok. ben nbase de yaşadım boğaz vurumu olayını. o yüzden ilke kimya platinium seriden başka kullanma taraftarı değilim Nbase de. zaten ben aramayı az kullanıyorum. notch coil yogun aroma ve buhar veriyor. normal tellerden daha verimli oluyor.
  • Elektronik sigara likit aroma ve nbase gibi ihtiyaçlarınız için sitemize bakmadan başka yerden alışveriş yapmayın derim.https://www.ozelbuhar.com hepinize iyi günler dilerim.
  • thebyed kullanıcısına yanıt
    Sanırım telden tele veya coil den coile farkediyor bu Boğaz vurumu.
    Xpriv kullanıyorum orjinal atomizeri ve tvf 12 q4 coil de Boğaz vurumu yapan bir likit(80-20-03 santa kahve aroması) bu akşam kylin miniye Çin den aldığım ucuz bir tel ile yapmadı. 😅
    Neyse şu likitlerimi azaltayım bir dahakine sizin söz ettiğiniz nbase i deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Microsoft Edge -- 3 Ocak 2019; 22:50:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eleaf invoke mod+revenger atoda gt8 coil ile kullanıyorum mtl ise troya m ve troy 1x ve kullanıyorum mtl için troy serisini tek geçerim sarımı kolay hata kabul ediyor zaten çok basit bir rda/rba sarması vs 2dk sürmüyor. Likiti kendim demliyorum ama likitim marka cek denyıls para verip alıyorum o likiti denemediyseniz mutlaka deneyin muzazzam bir likit.
  • bu arada kendi demlemem keyf nbase 3mg nikotinli capella graham (bence en iyisi bu) özellikle mtl kullananlar için, likit demleme aşamasını tamamlayıp hatta premium seviyesine ulaşmıştır :) farklı likiti olup takas etmek isteyen varsa ankaradan takas yapabilirim farklı likit denemek istiyorum elimde sanırım toplamda 60ml civarı graham+gorilla v2 var farklı likitler ile takas edebilirim, likitlerde hijyene çok dikkat ederim kesinlikle el vs değmemiştir hijyen olarak sorunsuzdur, zira kendimde tüketiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guadalcanal

Sa

Beyler ben 6-7 ay önce 2-3 paket sigara içen biri olarak sigarayı bıraktım. öyle ki bir daha ağzıma sürmedim.

ama şöyle dönüp bir bakıyorum da şu hayatta keyif alabileceğim, keyfim için yapabileceğim bir şeylere ihtiyacım var. en basiti eve nargile vs almayı bile düşündüm. bu en masumuydu. aklıma neler neler geldi.

şimdi sormak istediğim ben bu işe girişmek istiyorum hakkını vererek. hakikaten keyfini yaşamak istiyorum çünkü çok büyük boşluktayım. sizce neler yapmalıyım. tavsiyelerini alayım
    Ağzınızı oyalayacak bir elektronik sigara alabilir siniz nargile yerine ama nikotinsiz likit bakarsınız madem bıraktınız sigarayı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden kullanmadığını sorsam kardeşim yanlış anlama sigarayı bırakıp elektroniğe geçmeyi düşünüyorum malum cihaz fiyatları belli.

Başlangıç için bir ürün alsam 150 tl den başlıyor. Revenger gibi 200w üstü bişey alsam fiyat olarak gidiyor. Hadi verdik diyelim alışamama sorusu ve boşa giden para. Bu soru işaretlerinden dolayı soruyorum.

• Arkadaşlar merhaba. Bende Vaporesso Revenger model kit var. İlk aldığımda likitini falan doldurup kullanmıştım herşey çok güzeldi. Ancak coili bitince yeni coil bağladım. Hangi coili bağladıysam hep kömür tadı alıyorum. Her seferinde coili ıslatıyorum. tanka bağladıktan sonra bekletiyorum ama ateşlemeye basınca inanılmaz kötü bir tat alıyorum. coilleri sıfır aldım ama yandı galiba. nasıl halledebilirim bu durumu çözemedim gitti. istanbulda gösterebileceğim neresi var anadolu yakasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rampy -- 4 Ocak 2019; 21:40:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rampy

Arkadaşlar merhaba. Bende Vaporesso Revenger model kit var. İlk aldığımda likitini falan doldurup kullanmıştım herşey çok güzeldi. Ancak coili bitince yeni coil bağladım. Hangi coili bağladıysam hep kömür tadı alıyorum. Her seferinde coili ıslatıyorum. tanka bağladıktan sonra bekletiyorum ama ateşlemeye basınca inanılmaz kötü bir tat alıyorum. coilleri sıfır aldım ama yandı galiba. nasıl halledebilirim bu durumu çözemedim gitti. istanbulda gösterebileceğim neresi var anadolu yakasında.
    muhtemelen yüksek watta basıyorsun ve coil yanıyor ve yanık pamuk tadı alıyorsun, yada coildeki pamuklar ıslanmadan ateşliyorsun yine pamuk yanıyor, hava kanalları kapalı olursa pamukların ıslanması daha gecikeccektir tavsiyem yeni coil takınca ıslatmayın bende revenger gt8 kullanıyorum dün değiştim yeni coili hiç ıslatmadan taktım sonra likiti bastım hava kanalını yarım yapıp 4-5 kez uzun boş çektim yani ateşleme düğmesine basmadan pamuğun ıslanmasını hızlandırıyor bu işlem. Sonrasında 10dk hava kanalları tam açık şekilde bıraktım sonra bağladım ve sorunsuz kullanıyorum. Elimdeki gt8 son coilim revenger için rba coil aldım kendim dual sarıp kullanıyorum aroma ve buhar çok iyi tavsiye ederim. Sarımı çok basit
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Ağzınızı oyalayacak bir elektronik sigara alabilir siniz nargile yerine ama nikotinsiz likit bakarsınız madem bıraktınız sigarayı.

Alıntıları Göster
    Nargile aldım hocam 2-3 gün içtim yatıştım biraz şimdi yine temizim böylesi daha iyi oldu
  • ozelbuhar O kullanıcısına yanıt
    Kit fiyatlarınız biraz tuzlu imiş..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rampy

Arkadaşlar merhaba. Bende Vaporesso Revenger model kit var. İlk aldığımda likitini falan doldurup kullanmıştım herşey çok güzeldi. Ancak coili bitince yeni coil bağladım. Hangi coili bağladıysam hep kömür tadı alıyorum. Her seferinde coili ıslatıyorum. tanka bağladıktan sonra bekletiyorum ama ateşlemeye basınca inanılmaz kötü bir tat alıyorum. coilleri sıfır aldım ama yandı galiba. nasıl halledebilirim bu durumu çözemedim gitti. istanbulda gösterebileceğim neresi var anadolu yakasında.
    Kardeşim coillerin üstünde hangi modda kac vatta içmen gerektiği yazar muhtemelen yüksek vatlarda icmeye calışıyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahadir1453 -- 6 Ocak 2019; 18:31:2 >
  • one hit wonder-theman aldım ama damak zevkime uymadı 180ml lik sadece 5ml kullanıldı 175ml duruyor tüm kutu içeriği tam farklı likitler ile takas olur ankaradan sadece.
  • Nautilus2 Kullandim MTL olarak ilk baslarda iyidi ama aroma her 2 coilde de tatmin etmedi.Sonra Serpent Mini MTL kit yaptim o da tam olmuyor.

Fiyati uygun sarimi basit MTL atomizer veya Hazir Coil bir sistem onerisi istiyorum.Akitma vs.. olmayacak.

Nicolas cok oneriyorlar ama satan pek gormedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oldsoundman

Nautilus2 Kullandim MTL olarak ilk baslarda iyidi ama aroma her 2 coilde de tatmin etmedi.Sonra Serpent Mini MTL kit yaptim o da tam olmuyor.

Fiyati uygun sarimi basit MTL atomizer veya Hazir Coil bir sistem onerisi istiyorum.Akitma vs.. olmayacak.

Nicolas cok oneriyorlar ama satan pek gormedim.
    mtl de troy dan vazgeçmem mtl nin nirvanası troy serisidir sarımı çok kolay akıtma vs yok aroma ve buhar %100 dür birçok ato kullandım ama troy bu işte bir numara bence.
    troy 1x v2 ve troya m kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim. Troy 1x v3 130tl sıfır alıp kullanabilirsin. Kullandıktan sonra bugüne kadar mtl kullanmamışım diyeceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: garuda

mtl de troy dan vazgeçmem mtl nin nirvanası troy serisidir sarımı çok kolay akıtma vs yok aroma ve buhar %100 dür birçok ato kullandım ama troy bu işte bir numara bence.
    troy 1x v2 ve troya m kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim. Troy 1x v3 130tl sıfır alıp kullanabilirsin. Kullandıktan sonra bugüne kadar mtl kullanmamışım diyeceksin.

Alıntıları Göster
    Dostum tesekkurler tavsiye icin.

Orjinal mi yoksa Klon mu bu fiyat?

• quote:

Orijinalden alıntı: Oldsoundman

Dostum tesekkurler tavsiye icin.

Orjinal mi yoksa Klon mu bu fiyat?

Alıntıları Göster
    troyların klonu yok orjinali 130tl
  • derdinizin çaresi doggy gibi görünüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar olmuyor olmuyor. her seferinde ateşli içerken buluyorum kendimi.

vaparesso revenger kitim var. bunun uzerıne smok tfv8 beast atomizer aldim. tel sarmayı ogrendim. 24ga kanthal a1 tel ile çeşitli ohmlarda içim yaptım. hazır coil kadar tat vermedi açıkcası. sonra 8 in 1 hazır tel seti aldım. clapton teller hoşuma gitti.

nefes darlığından dolayı mtl içime geçeyim dedim. siren v2 aldım. 28 ga kanthal a1 tel ve yine 28ga ss316 tel satın aldım. bu arada pamugu en basından beri baccon prime kullanıyordum. üstüne muji pamukta aldım.

mtl içim güzel iyi hoş ama kesmiyor. düzgün aromayı yakalayamadım. daha doğrusu düzgün likit yapamıyorum. dl içimde 6mg nikotin tüketirken mtl de 9 a çıktım. ağız tadımı bulamadım.

bugün hugbuhar dan yeni çıkan hazır karışım likitlerinden sipariş verdim. bakalım onlar nasıl olacak. likiti yapamıyorum ben sanırım.

en başından beri beni en çok tatmin eden vaporesso revengerın hazır coilleri oldu. ne tavsiye edersiniz kendimi sürekli sigara içerken buluyorum. normal sigaranın verdiği o doygunluk hissini yakalayamadım.
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.