Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (171. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.687
Cevap
230
Favori
508.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ByBaterist

geçen bi arkadaşa yurt dışından just s i, 85 e aldık, 2 haftada geldi, bi ara 65 e inmişti, türk siteleri çok kazıkçı.
    Dolar 2 tl olsa bile mümkün değil 65 tl ye orjinal just s i yurt dışından sipariş edebilesin. Ama kupondu indirimde vs tamam ama şimdi 30$ lık cihazdan bahsediyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutcicen

Hocam bende şüphelendim sabah aradılar iptal ettirdim. Şimdi Just S sipariş ettimhttps://trelektroniksigara.net/eleaf-ijust-s burdan. Bu site iyi midir sizce? Biraz araştırdım millet memnun gibi.

Alıntıları Göster
    Daha önceden bende gördüm duydum bu siteyi hocam.Sipariş verin bakalım büyük ihtimal gelir.Sonucu paylaşırsınız burada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Microsoft Edge

Hocam facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde gruplar var.O gruplarda referansı olan sağlam satıcılar var onlar ile iletişime geçersen daha sağlıklı olur.
    Bu cihazı en ucuz ne kadara alabbilirim orada?
  • Elektronik Sigara - ANA KONU-

yakinda damacanaya koyup satarlar bu nedir aga merdiven alti kokuyor resmen bidonlar
  • quote:

Bu cihazı en ucuz ne kadara alabbilirim orada?

Alıntıları Göster
    Fiyatları konusunda bilgim yok hocam.
    Ama rekabet çok :)
  • SaMoVe kullanıcısına yanıt
    hocam aynen dediğim gibi oldu. kupon olmadan, ali ex den. örnek olarak ben, benim ilk cihazım pico yu, türkiye de 250 ye satılırken 140 a aldım.
  • Sa

Beyler ben 6-7 ay önce 2-3 paket sigara içen biri olarak sigarayı bıraktım. öyle ki bir daha ağzıma sürmedim.

ama şöyle dönüp bir bakıyorum da şu hayatta keyif alabileceğim, keyfim için yapabileceğim bir şeylere ihtiyacım var. en basiti eve nargile vs almayı bile düşündüm. bu en masumuydu. aklıma neler neler geldi.

şimdi sormak istediğim ben bu işe girişmek istiyorum hakkını vererek. hakikaten keyfini yaşamak istiyorum çünkü çok büyük boşluktayım. sizce neler yapmalıyım. tavsiyelerini alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaMoVe

Daha önceden bende gördüm duydum bu siteyi hocam.Sipariş verin bakalım büyük ihtimal gelir.Sonucu paylaşırsınız burada

Alıntıları Göster
    Geldi hocam güzel paketlemişler paketi alırkrn korktum kutu falan gözükmüyordu ama likit sigara falan sıkıntısız.

Birde braz fazla çekince aşırı sıcaklık geliyor neden olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba, güvenilir patlama yanma yapmayan önerebildiğiniz cihaz/model var mıdır acaba
  • Likit tavsiyesi verebilir misiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün başladım boğazımda şişme tahriş gibi bi sey yapti benim, yutkunurken artık gıcık mi denir bilemedim garip bi his var. Revenger 220w aldım sitenin gönderdiği dark mark mıdır oyle bir likit var onu kullanıyorum. Sizce sebebi nedir yeni başladığım icin mi likitten dolayı mi yoksa baska bi sey mi?

Edit: 35-40 watta kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiveSeveN -- 29 Aralık 2018; 18:21:30 >
  • FiveSeveN kullanıcısına yanıt
    yeni aldığınız atomizerlerin iyice bir temizlenmesi gereklidir. genelde sirkeli ılık suyla temizlik yapılır. bu konunun önceki sayfalarına göz atın. olmadı youtube'da çok bilgi var. ayrıca üzerinde likit yazan her şeyi kullanmayın. (sizin kullandığınızı bilmiyorum, genel anlamda yazdım.) nbase kullanabilir isterseniz aroma ilavesiyle kendi likitinizi yapabilirsiniz. yine konunun önceki sayfalarına göz atın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Geldi hocam güzel paketlemişler paketi alırkrn korktum kutu falan gözükmüyordu ama likit sigara falan sıkıntısız.

Birde braz fazla çekince aşırı sıcaklık geliyor neden olabilir?

Alıntıları Göster
    Alışverişte sorun yaşamadığınıza sevindim hocam.Hayırlı olsun.Coil ısınıyor hocam normaldir sıcaklık gelmesi.İçindeki coillere göre tercihinizi yparsınız.Arka arkaya cekip coilib içindeki pamuğu yakıp ömrünü kısaltmayın.
    Coiller aliexpresste uygun fiyatlı var aklınıza olsun.Bitmeden sipariş verin bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

hocam aynen dediğim gibi oldu. kupon olmadan, ali ex den. örnek olarak ben, benim ilk cihazım pico yu, türkiye de 250 ye satılırken 140 a aldım.
    Bende zamanında picoyu 120 tlye almıştımda 65 tl ye just s hiç rastlamadım ona mahsuben söyledim.
  • Aroma alacak arkadaşlara tavsiyem, indirimi kaçırmayın.24.9 tl lik mix aromalar 19.9 tl ye düşmüş.
    https://aromania.com.tr

Elektronik Sigara - ANA KONU-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMoVe -- 29 Aralık 2018; 19:5:29 >
  • ilk sayfaya gitmek imkansız forum bozulmuş galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaMoVe

Alışverişte sorun yaşamadığınıza sevindim hocam.Hayırlı olsun.Coil ısınıyor hocam normaldir sıcaklık gelmesi.İçindeki coillere göre tercihinizi yparsınız.Arka arkaya cekip coilib içindeki pamuğu yakıp ömrünü kısaltmayın.
    Coiller aliexpresste uygun fiyatlı var aklınıza olsun.Bitmeden sipariş verin bence.

Alıntıları Göster
    Hocam biraz ardarda çektim sanırım yanık tadı geliyor. Coil değiştirdim temizledim falan ama aynı bir çözümü var mı bunun

• quote:

Hocam biraz ardarda çektim sanırım yanık tadı geliyor. Coil değiştirdim temizledim falan ama aynı bir çözümü var mı bunun

Alıntıları Göster
    Coil yanmıştır hocam.Hatta önce coilin içine 1-2 damla likit damlatın sonra atomizere takıp likit doldurun.Biraz emmesine zaman tanıyın. Buharlama arasında 30 sn ara verin.
    Düşük watta buharlayıp uygun içimi bulursunuz.Ha dersenizki bu buhar bana az geliyor cihazın ve atonun kapasitesi sınırına gelmişsinizdir demektir.
  • Artık kullanmadığımdan vaporesso revenger satılıktır.
    Kozmetik 10 üzerinden 8. Sıkıntısız,sorunsuzdur.Cihaz ve şarj aletinin kutusu bulunmaktadır.
    Cihaz +5 adet orjinal sony vtc6 Pil ve orjinal nitcore şarj aleti dahil.
    üsküdar veya kadıköy tarafı elden verilir.pm den ulaşabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • thebyed kullanıcısına yanıt
    Hocam tfa nın aromalarından memnun musunuz?
    Birde nereden aldınız?
    Ben n11 den malum kişiden aldım bazıları boğaz vurumu yaptı.Özellikle meyve aromaları.
    Hemen hemen 300 ml likitim var ve bittikten sonra tfa almayı düşünmüyorum.
    Bu arada 80-20-03 şeklinde kullandığım nbase.
  • 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.