Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (170. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.689
Cevap
230
Favori
508.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba 20 yıllık tiryakiyim son 15 yılıda kısa winston soft ile geçti e sigaraya geçmeyi ciddi ciddi düşünüyorum sigara içim bir model almayı planlıyorum ve hazır coille.İlerde belki kendimde sarım yapabilirim. Konu hakkında forumları da başka sayfalarıda okuyorum ancak ciddi bir bilgi kirliliği var tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • Arkadaşlar ben de normal sigaradan, elektronik sigaraya geçeceğim. Vaporesso revenger almayı planlıyorum. Bu ürünü İstanbul'da elden ya da internetten en güvenli ve uygun şekilde nasıl alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartal1071 K kullanıcısına yanıt
    Hocam revenger öyle piyasada tutulduğu gibi iyi bir cihaz değil.
    Ben smok xpriv ile başladım sonra bir arkadaşın gazı ile revenger aldım.Smokun ne ateşlesi kadar iyi nede buhar ve aroması kadar .
    Bana sorarsan hemen hemen aynı fiyat olan xpriv al.
  • Teşekkür ederim. Dediğiniz ürünü de değerlendireceğim.

• kartal1071 K kullanıcısına yanıt
    Bu arada elden almaya çalış internette çok fazla dolandırıcı var.
    facebookta gruplar var oraya bakarsan istanbulda çok satıcı var.
  • Merhabalar,

Bugün resimdeki seti alarak bende bu maceraya girdim. Fakat sigara gibi sıkı içim yok. Sanki kırık sigarayı parmağınız ile tutup içersinizya öyle gevşek içim geldi. Hava deliğinin birisini kürdan ile kapattım ama çok fark etmedi. Umarım alışır ve sigarayı bırakırım. Minifit kullananlardan kullanım tavsiyeleri bekliyorum.

Elektronik Sigara - ANA KONU-

• sonkarizma S kullanıcısına yanıt
    ilk basta sigaranin rahatlattigi gibi rahatlamiyor evet ictikce alisiyorsun ben ilk 3mg ile basladim sonra 6mg a ciktim canim hic sigara istemiyor su anda saglam yemekten sonra bile 3-5 cekiyorum yetiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

ilk basta sigaranin rahatlattigi gibi rahatlamiyor evet ictikce alisiyorsun ben ilk 3mg ile basladim sonra 6mg a ciktim canim hic sigara istemiyor su anda saglam yemekten sonra bile 3-5 cekiyorum yetiyor
    Arkadaş pod almış hocam
    onların nikotinleri 35 den başlıyor.
  • 35mg mi 35 dedigin ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayraktar42 -- 21 Aralık 2018; 0:51:50 >
  • Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: Microsoft Edge

Arkadaş pod almış hocam
    onların nikotinleri 35 den başlıyor.

Alıntıları Göster
    Merhabalar,

Aldığım likitler 50 mg, podu alalı 24 saat oldu hiç ateşli sigara içmedim poda başladıktan sonra, podmod u sık kullanıyorum.

• Tekrar merhabalar, 50 mg salt likit kullanıyorum minifit podumda. Şimdi ben ateşli sigaraya göre ne kadar nikotin alıyorum vücüduma? Bunun hesaplama yöntemi nasıldır?

Cihazın 1,5 ML likit kapasitesi var. Bu kapasiteyi sabah 08:00 den gece 23:00 e kadar bitiriyorum.

Bir türlü hesaplayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonkarizma

Tekrar merhabalar, 50 mg salt likit kullanıyorum minifit podumda. Şimdi ben ateşli sigaraya göre ne kadar nikotin alıyorum vücüduma? Bunun hesaplama yöntemi nasıldır?

Cihazın 1,5 ML likit kapasitesi var. Bu kapasiteyi sabah 08:00 den gece 23:00 e kadar bitiriyorum.

Bir türlü hesaplayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
    Bunun hesabı yok tam olarak zaten sigaradaki nikotin ile sıvılardaki farklı. Bir çok kıstas giriyor işin içine hesaplamak isteyince olmuyor. :) Günde 1-5,2 ml normal bence. Ama bu salt nikotin ler tam muamma çok zararlı diyende var 50 mg yüksek onuda düşürün derim 35-25 e.. Yada direk bırakmaya çalışın. Sürekli içmek sakıncalı olabilir.

• Şu siteden sipariş ettim kapıda ödeme olarak başka birşey gelmez demi ?
    http://www.eleafijust2.com/
  • Cihazı eline alıp orijinalliğini kontrol etmeden ödeme yapma.

• umutcicen U kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle aldanıp alışveriş yapmayın bu tarz sitelerden.Ödeme yapmadan kargo paketini açmanıza zaten izin vermezler aklınızda olsun.
    Hadi diyelim cihazı aldınız zaten 2 sene önceki cihaz bu çok dandik bir tuşu var bozulur 1 aya kalmaz kullanamaz hale gelirsiniz.

Alacaksanız bir model üstü JUST S alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: SaMoVe

Kesinlikle aldanıp alışveriş yapmayın bu tarz sitelerden.Ödeme yapmadan kargo paketini açmanıza zaten izin vermezler aklınızda olsun.
    Hadi diyelim cihazı aldınız zaten 2 sene önceki cihaz bu çok dandik bir tuşu var bozulur 1 aya kalmaz kullanamaz hale gelirsiniz.

Alacaksanız bir model üstü JUST S alın.

Hocam bende şüphelendim sabah aradılar iptal ettirdim. Şimdi Just S sipariş ettimhttps://trelektroniksigara.net/eleaf-ijust-s burdan. Bu site iyi midir sizce? Biraz araştırdım millet memnun gibi.
    Hocam facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde gruplar var.O gruplarda referansı olan sağlam satıcılar var onlar ile iletişime geçersen daha sağlıklı olur.
    geçen bi arkadaşa yurt dışından just s i, 85 e aldık, 2 haftada geldi, bi ara 65 e inmişti, türk siteleri çok kazıkçı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

geçen bi arkadaşa yurt dışından just s i, 85 e aldık, 2 haftada geldi, bi ara 65 e inmişti, türk siteleri çok kazıkçı.
    hangi site hocam yurtdışından alışveriş sıkıntı çıkarıyor diye yanaşmadım ben hiç.Sahte olma ihtimali var mı çok ucuz o da?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutcicen -- 26 Aralık 2018; 21:51:42 >
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.