Şimdi Ara

Elektronik Sigara - ANA KONU- (116. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.674
Cevap
230
Favori
508.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WinteR

Hangi premium likit sağlıklı evyapa göre? Tavsiyem kendiniz yapın, nerden nası geldiği belli olmayan, premium diye daha kaliteli sandığınız likitlere bulaşmayın.

Nbase ve aroma kendiniz temin edebiliyorsanız tabikide kendiniz yapın. Ama gerçekten orjinal bir nbase veya aroma ise. Satıyorlar ucuz ucuz nikotinli nbase, nerden alınmış nedir ne değildir belli değil. Etiket basıp piyasaya sürüyorlar. Dikkatli olmakta fayda var.
  • Arkadaşlar bu işten anlayan biri bi liste yapsa

Ciğer cekime şunları sigara cekime bunları alın diye tarafsızca

Bize yol gösterseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DjProgressive D kullanıcısına yanıt
    "Lütfen evyapla falan uğraşmayın" demekle "Ne olduğu belli olmayan şeyleri içmeyin diyorum. Merdiven altı kullanmayın diyorum." sözleriniz arasında hiç bir bağ kuramadım. her türlü bilgisi verilen nbaseler merdiven altı oluyor da, fb grupları dahil bas bas bağırılarak satılan , ne idüğü belirsiz şeyler premium mu oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 7 Ocak 2018; 20:44:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

"Lütfen evyapla falan uğraşmayın" demekle "Ne olduğu belli olmayan şeyleri içmeyin diyorum. Merdiven altı kullanmayın diyorum." sözleriniz arasında hiç bir bağ kuramadım. her türlü bilgisi verilen nbaseler merdiven altı oluyor da, fb grupları dahil bas bas bağırılarak satılan , ne idüğü belirsiz şeyler premium mu oluyor?

4 günde 30 ml likit tüketen biri olarak premium likit bana tabi ki pahalı gelir. Elbette merdiven altı likit ya da nbase tüketmek sağlığa zararlıdır. Ancak örnek veriyorum TFA (orjinalliği doğrulanmış) aroma alıp kaliteli bir nbase'le demlediğiniz zaman premium likitlere hem taş çıkartır hem de maliyet olarak çok uyguna gelir. Ben de ilke kimya'dan nbase alan birisiyim. Çok çok ilgili ve güvenilir bir firma. Nbase'i de sek tüketilebilecek derecede güzel. Ama maliyet sıkıntısı olmayan bir arkadaş elbette demlenmesi için beklemeyip orjinal premium likit de kullanabilir bu çok doğal.
  • sagamor kullanıcısına yanıt
    sizin mesajın içeriğini net olarak anladığımı söyleyemem. her türlü bilgisi verilen nbase diyerek, ilke veya alev vb. kast etmiştim zaten. e-sigaranın sigara illetinden kurtulmak için kullanıldığını düşünüyorum. benim için öyle en azından. giderek niktotinini düşürüyorum. deli paralar vererek premium (!) likit kullanmak, (tabi ki kişisel tercih, bana ne, en azından) işi hobileştirip, yeni bir alışkanlık kazanmaya benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

Pilli pilsiz? Birde nekadar süredir kullanılıyor

Pilli uzun süredir kullanılmıyo çok kullanılmadı geçen sene esigara alıp hevesim geçince köseye koydum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 8 Ocak 2018; 1:35:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

"Türkiyedeki nbaselerin ne oldugu belli değil aromalarda aynı şekilde." derken bu olanlardan bahsettiğimi anlarsınız diye düşünmüştüm. Biraz birbirine uzak yazmışım. Düşünüp demek istediğimle yazdığım bir olmamış.
  • Caglar7110 C kullanıcısına yanıt
    Hocam 200-300 TL verecekseniz ve hazır coil kullanacaksanız kesinlikle Revenger alın. Yok ben toplıcam diyorsanız Drag mod alın, üzerinede Atomizer olarak Smok Big Baby Ato + Rba Coil alın yada Smok Cloud Beast alın içinden Rba aparatı çıkıyor, sonradan kendim sararım derseniz eğer. Target Proya bakmayın bile.
  • Hocam öm atarsanız size ben bir iletişim bilgisi veririm. Likitlerinizi daha ucuza getirebilirsiniz. Demleme işine girerseniz dahada ucuza getiririsiniz. Tüm likit ve aromaları amerikadan geliyor. Adanada ama kargo ile bile size çok uyguna gelir. Benim çoğu istanbuldaki arkadaşım buradan almaya başladı.
  • Neymiş bu yer merak ettim neyi kaça satıyorlar ?
  • SaMoVe kullanıcısına yanıt
    :) ortalama 20 Tl ile 30 Tl arasında değişen fiyatları var. Bilmiyorum Forumda bunlar serbest mi tabi orası ayrı konu.
  • sen bu elektronik sigarada master yapmışsın gibi .. bravo valla :)
  • emrebesler7 kullanıcısına yanıt
    Dalgamı geçtiniz yoksa ciddi söylediniz anlayamadım Ama master filan yok 3-4 aylık kullanıcıyım. Saolsun bize yardım edenlerden aldığım bilgileri paylaşıyorum. Ben mağdur olmadım ama kimseninde mağdur olmasını istemem.
  • reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Hocam Ben dediklerinizi denemedim ama Merlin mini kullanan bir arkadaşım memnundu. Yanlış yönlendirmek istemem. Merlinin Videsunu youtube da yazın çıkıyor. Sarımı bana baya kolay geldi. Bunun yerine Smok baby + Rba da deneyebilirsiniz. bunun sarımıda kolaydır. Ama bu kişiye göre değişebilir. Biri Smok sever Biri Merlin sever. Biraz deneme yanılma yapacaksınız. Ağız tadınıza uygun olanı seçeceksiniz.
  • yok estafurullah dalga geçme filan , sadece iyi bilgi edinmişsin o manada söyledim . .)
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

Pico üzerine akıtmaya bir atomizer onerebilirmisiniz aklımda manta RTA,Merlin mini RTA,geekvape zeus RTA, gibi cihazlar var

Kısacası aklımda deli sorular

En kolay sarımlı hangisidir

Serpent mini kullanıyorum. Sarımı çok kolay. Denesem de akıtmayı başaramadım :) fiyatı da uygun. Aroma da başarılı ama yüksek buhar performansı beklemeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: emrebesler7

yok estafurullah dalga geçme filan , sadece iyi bilgi edinmişsin o manada söyledim . .)

Kusura bakma ben yanlış anladım o zaman. Dediğim gibi elimden geldiğince. Zaten bilmediğimi bende arkadaşlara sorup cevaplamaya çalışıyorum vakit oldukça.
  • Elektronik Sigara - ANA KONU-

Bu da serpent mini'nin swag ile uyumu.

• merlin mini atomizerin diameteri (alt çapı) 24 mm dir.standart pico'ya büyük gelir.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/130767391

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 8 Ocak 2018; 19:43:18 >
  • Tamamen şansa nette gezerken bulduğum bir likit markası var yeni oldukları için ucuz fiyatlar. 60ml 27 tl ucuz ama kaliteli likit arayanlar öm atabilir.

Elektronik Sigara - ANA KONU-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 8 Ocak 2018; 21:31:16 >
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.