Şimdi Ara

Elektronik Komponentler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimdeki ihtiyaç fazlası malzemelerimin bir kısmı için ilan açtım.
    İhtiyacı olanlar için
    https://forum.donanimhaber.com/elektronik-komponentler-audio-grade--142332671

• 1 ad. 470K TAKMAN 0.5W Direnç Tane 5TL

Fiyatlar aşırı abartı değil mi ?
  • Ürün fiyatlarına baktığınızı farzetmelimiyim
    Keza Ses için özel üretilmiş bir malzeme
    Metal film serisi benim bulduğum en uygun fiyat 0.9$
    Daha uygun bulduğunuz bir fiyat varsa paylaşın gerekli revizeyi yaparım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beycoast -- 10 Mart 2020; 18:59:43 >
  • dfk24 kullanıcısına yanıt
    Malzeme fiyatları normal.

Ses işleri ile uğraşanlar için çoğu nimet kabul edilebilecek komponentler.

Bundan bir iki yıl evvel amfilerle kafayı bozmuş bir manyakla takılmıştım. Herif sırf tolerans değerlerinin falan neden olacağı parazitleri bastırmak için devre kartınındaki yolların milimlerini bile hesaplayıp yurtdışından özel komponent getirtiyordu.

Yani kıymetini bilenler için son derece normal fiyatlar. Şimdi onların patatesini bile bulmak güç...
  • Bana kullandığınız dirençlerin linkini atma şansınız var mı peki ? Kim üretiyor satıyor şekli vs merak ettim. Kusura bakmayın
  • Ustanın usandığı kalfanın uğraştığıdır. Devre kartlarında yüksek frekans ve kapasitif vb etki sorun oluyor. Gerçekten sorunun ne olduğunu bilmeyen artık herşeye yüklenip abartıyor.

Ayrıca Sayın konu sahibi; arkadaş 5TL abartı dedi siz de sıfırının fiyatını 5.5TL olarak gösterdiniz. Bu taktirde forum alışverişi kime ne katacak? Diğer fiyatlarda nedir durum?
  • Arkadaslar olumlu olumsuz yorumlariniz icin tesekkurler.
    5.5 tllik bir ürün diyorsun kargosunu hesaba katmiyorsun.
    Bu tarz malzeme Turkiye sartlarinda bulmanin ne kadar zor oldugunu isle ugrasanlar bilirler. Hepsini gectim kargosunu beklemesi gelince sagolsunlar min 15tl pttnin gumruk olarak alması bunlari da hesaba katın.

Genel olarak uygun fiyat vermeye calistim.
  • Fiyatlar uygun bence yurtdışından gelen 5tl lik mala 15tl vergi çekiyorlar alüminyum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.