Şimdi Ara

Hareket sensörlü lamba arızası !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
19.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kapımda hareket sensörlü lamba takılı ama bu 3. lambam sürekli aynı sorundan dolayı bozuluyor bi ara hiç yanmıyor sonra açıp ayarıyla oynayınca birdahada hiç sönmüyor ve sürekli açık kalıyor mecuburen yeni lamba alıyorum her seferinde. bu sefer yine bozuldu tamir etmeye çalıştım ama bi sorun göremedim lehim den felan anlarım resimleri atıyorum devrenin anlıyanlar yardım ederse sevinirim.

•  Hareket sensörlü lamba arızası !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhndrn74 -- 24 Kasım 2016; 2:38:22 >
  •  Hareket sensörlü lamba arızası !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhndrn74

RÖLE bozulmuştur yenisi ile değiştirin siyah kutu gibi parça 24v değerinde aynısından alın birde yüksek wattlı ampuller takmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baristatales -- 24 Kasım 2016; 3:16:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Divizör

quote:

Orijinalden alıntı: erhndrn74

RÖLE bozulmuştur yenisi ile değiştirin siyah kutu gibi parça 24v değerinde aynısından alın birde yüksek wattlı ampuller takmayın

Nerden bulurum başkan bu parçayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 24 Volt manyetik röle bozulmuş olabilir . O siyah olan kutu elektrik verdiğinizde içinden tık tık sesi geliyor mu ? Ayrıca eğer tamir etmeyi başaramazsanız aynı marka cihaz almayın , bazı markalar sıkıntılı .
  • Merhaba ben aşağıdaki ürünü almiştim, gayet kullanışlı önerilir.

https://www.3faz.com/nade-10430-sensorlu-armatur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.