Şimdi Ara

Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ? (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.726
Cevap
118
Favori
1.227.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şöyle bir makine çıkmış alan kullanan olursa, paylaşır umarım burda

• Panasonic es la 63 ve braun cruzer 4 var. boyun altında her iki makinede çok iyi değil ama es la63 daha iyi tabiki. hatta tıraş sabunu ile tahriş daha da azalıyor. Makine ısınınca daha çok tahrş ediyor. Bu yüzden arada bir soğuk suya tutuyorum zararı varmıdır bilemem. Cildim alışsın diye bazen günde 2 bazen günde bir tıraş oluyorum. bunun cilde zararı varmıdır acaba?
  • arkadaşlar, sanırım bu konuda bir ilke imza attım ve bir video çektim panasonic esrf31 ile. belki tereddüt yaşayan yada nasıl olduğu hususunda fikir sahibi olmak isteyenler için bir faydası olur belki . görüntü kirliliği için kusura bakmayın şimdiden

• @norton772, tebrikler harikasınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

arkadaşlar, sanırım bu konuda bir ilke imza attım ve bir video çektim panasonic esrf31 ile. belki tereddüt yaşayan yada nasıl olduğu hususunda fikir sahibi olmak isteyenler için bir faydası olur belki . görüntü kirliliği için kusura bakmayın şimdiden

Hocam emeğinize sağlık, çok arkadaşa fikir vermiş oldunuz.
  • evet arkadaşlar, bugün kuru traş oldum ve gayet iyi. tahriş mahriş yok
  • Daha önce ıslak tıraş tecrübem de oldu ama cilt alışkınsa yani tahriş vs. yoksa kuru tıraşı hiçbir şeye değişmem. Özellikle tıraşa benim gibi fazla vakit ayırmak istemeyen adamlar için bire bir
  • kayınpeder ıslak-kuru istediği için babalar gününe philis RQ1260 siparişi verdim sanalreyonum.com'dan. Ama hala gelen giden yok. Ürün hazırlanıyor diye birşey var sipariş takibinde. Telefonlara bakan da yok. Eskiden siparişin ertesi güne gönderirlerdi, şimdi bu siteden uzak durmanızı tavsiye ediyorum galiba benim para yandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barsoy

kayınpeder ıslak-kuru istediği için babalar gününe philis RQ1260 siparişi verdim sanalreyonum.com'dan. Ama hala gelen giden yok. Ürün hazırlanıyor diye birşey var sipariş takibinde. Telefonlara bakan da yok. Eskiden siparişin ertesi güne gönderirlerdi, şimdi bu siteden uzak durmanızı tavsiye ediyorum galiba benim para yandı.

Hocam sıkıcı bir durum paranız yanmaz ama cevap alamamak en kötüsü.

Bende kayıtlarıma baktım, aynı siteden sipariş vermişim. 26 Şubatta siparişi geçmişim 28 Şubatta elime geçmiş. Sanırım ellerinde olmayan ürüne sipariş aldılar, temin ediyor olabilirler. Her halukarda cevap vermeleri gerekirdi. Müşteriye açıklayıcı tatmin edici bir bilgi verirsen belki kabul edilebilir ama cevapsız bırakırsan müşterinin aklına her şey gelir ve bir daha oradan alış veriş yapmaz. Birde müşteri hizmetlerine email atmayı deneseniz.

İnşallah siparişiniz en kısa zamanda elinize geçer ve kullanıcı sahibinden aracılığınız vasıtası ile yorum alırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: barsoy

kayınpeder ıslak-kuru istediği için babalar gününe philis RQ1260 siparişi verdim sanalreyonum.com'dan. Ama hala gelen giden yok. Ürün hazırlanıyor diye birşey var sipariş takibinde. Telefonlara bakan da yok. Eskiden siparişin ertesi güne gönderirlerdi, şimdi bu siteden uzak durmanızı tavsiye ediyorum galiba benim para yandı.

Hocam sıkıcı bir durum paranız yanmaz ama cevap alamamak en kötüsü.

Bende kayıtlarıma baktım, aynı siteden sipariş vermişim. 26 Şubatta siparişi geçmişim 28 Şubatta elime geçmiş. Sanırım ellerinde olmayan ürüne sipariş aldılar, temin ediyor olabilirler. Her halukarda cevap vermeleri gerekirdi. Müşteriye açıklayıcı tatmin edici bir bilgi verirsen belki kabul edilebilir ama cevapsız bırakırsan müşterinin aklına her şey gelir ve bir daha oradan alış veriş yapmaz. Birde müşteri hizmetlerine email atmayı deneseniz.

İnşallah siparişiniz en kısa zamanda elinize geçer ve kullanıcı sahibinden aracılığınız vasıtası ile yorum alırız.

mail attım zaten, cevap gelmeyince telefonla aradım, şimdi bir daha mail attım büyük harflerle. Bakalım noolacak?

• BRAUN 3/340S modelini aldım teknosa'dan 200tl.suan bi sorun yok,kesiyor. kullanalım bakalım hayırlısı...
    bu model'in motor devri kaç acaba,? üzerinde yazmıyor. birde bu kaç bıçaklı oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mrb.Braun traş makinasıyla traş oldum. ama boyun kısmında tek tük kıl bırakıyor.boyun kısmında alamadığı yerleri zorlayınca kızarmalara sebep oluyor.buda zahmetli bi işe dönüşüyor zaten bi kaç dk.sonra ısınma sorunuda var.(traş olma süresi 20-25dk.ya kadar uzuyor...)
    (hiç tavsiye etmiyorum braun ürünlerini)

• quote:

Orijinalden alıntı: derin78

Mrb.Braun traş makinasıyla traş oldum. ama boyun kısmında tek tük kıl bırakıyor.boyun kısmında alamadığı yerleri zorlayınca kızarmalara sebep oluyor.buda zahmetli bi işe dönüşüyor zaten bi kaç dk.sonra ısınma sorunuda var.(traş olma süresi 20-25dk.ya kadar uzuyor...)

yanlış anlama ama sana tavsiyelerde bulunduk ama sen seçtin braun'u
  • quote:

Mrb.Braun traş makinasıyla traş oldum. ama boyun kısmında tek tük kıl bırakıyor.boyun kısmında alamadığı yerleri zorlayınca kızarmalara sebep oluyor.buda zahmetli bi işe dönüşüyor zaten bi kaç dk.sonra ısınma sorunuda var.(traş olma süresi 20-25dk.ya kadar uzuyor...)

Philips, Panasonic ve Braun tıraş makineleri kullandım ama hayatımda bırak kendim olmayı başkasından bile tıraş makinesi ile 20-25 dakika tıraş olunduğunu duymadım değerli kardeşim.
  • quote:

Hocam, memnun kalmayışınıza üzüldüm. Ancak hemen makine hakkında karar vermek için acele etmeyin, cildin makineye uyum süreci denen sürenin geçmesini ve bu süre içinde alternatif tıraş olma şekillerini deneyin.

Islak, kuru veya köpükle tıraş olmayı deneyin. Sakalınızın çıkış yönüne ters yada düz olarak yada ne bileyim dairesel hareketlerle deneyin. Tıraşa makine başlığı ısınmadan boynunuzdan başlamayı deneyin. Birazda sabırlı davranın bakalım bir ayın sonunda da aynı şeyleri diyecek misiniz

Makineyi cildinize çok bastırırsanızda kızarma yapar, makinenin ağırlığı ile tıraş olmayı deneyin. Birde tıraş olma süreniz 20-25 dakikaya çıkması gerçekten çok uzun olmuş zaten bu süre içinde en iyi makine olsa bile yüzünüzü pancar gibi kızartır.

Bu sabah saatimin kronometresini ayarladım ve tıraş olma süremi ölçtüm. Köpüğü elime alınca süreyi başlattım, köpüğü yüzüme yayma ve arada makineyi musluk altında temizleme dahil 4 dakika sürdü. Kuru olmaya kalksam daha kısa sürer ama köpükle tıraş çok keyifli ve konforlu

• Uzun sakal için makine tavsiyesi olan var mı? Tercihen favori düzeltme ve sakalı kesme-düzeltme özelliği olan bir makine arıyorum. Tavsiyesi olan varsa çok makbule geçer.
  • Tşk.ler arkadaşlar... memnuniyetsizliğim devam ederse size söylerim.

• Aslında daha önceden mach3 jilet'le traş oluyordum. ama çene kısmını alırken zorlandığım için traş makinasına yöneldim.şuanda traş makinası ile boyun kısmından başlayarak kuru traş oluyorum, arkasından soğuk suyla yüzümü yıkıyorum.

• Bende güzel bir makine arıyorum ama?
  • quote:

Aslında daha önceden mach3 jilet'le traş oluyordum. ama çene kısmını alırken zorlandığım için traş makinasına yöneldim.şuanda traş makinası ile boyun kısmından başlayarak kuru traş oluyorum, arkasından soğuk suyla yüzümü yıkıyorum.

lbraun ile ıslak yıkama olmuyormu? oluyorsa ıslak denemeni tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.