Şimdi Ara

Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ? (387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.726
Cevap
118
Favori
1.227.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: safirsafir

Çok teşekkür ederim bilgiler için😇
    Rica ederim. Hayırlı olsun.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • safirsafir S kullanıcısına yanıt

Öncelikle cihaz hayırlı olsun, eşiniz güzel günlerde kullansın. Bir erkek için en güzel ve kullanışlı hediyelerden birisi desem abartı olmaz. Ben de sayın @tt38 tavsiyesi ile 2019 yılının sonunda satın almıştım bu cihazı. Eşiniz kullanmaya başlayınca farkedecektir, sinek kaydı olarak tabir edilen ve piyasadaki en kaliteli tıraş bıçağından daha temiz tıraş sağlayan bir cihaz bu. Fakat günlük tıraş olanlar için geçerli bu durum. Hani sakallarını 3-5 gün kesmeyen, kirli sakal tıraş etmek isteyenler için çok uygun bir cihaz değil. Eşiniz günlük tıraş oluyorsa, ilk bir hafta zaten cihazın performansı orjinal/sahte ayrımının yapılmasını sağlar. Eğer kullanımdan memnun kalınırsa, forumda daha önce konusu geçtiği için hatırlatmak istediğim bir detayı da temin ederseniz iyi olur; küçük bir makine yağı. Sağolsun @tt38 bu konuda tavsiyede bulunmuştu; makineyi düzenli olarak hafta sonu kullanılmayacak zamanda yağlayın. Pazartesi sabaha kadar o şekilde kalsın. Konu içerisinde bakım/yağ mesajları mevcuttu.

İyi günlerde kullanın

• kyibe kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim 🙏🙏eşim şimdilik memnun ama iki güne bir kullanıyor. Tavsiyenizi de dikkate alacağız mutlaka😇 yalnız biraz hafif geliyor bu makinenin ağırlığı normal mi ☺

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • safirsafir S kullanıcısına yanıt

Herkül kullanmıyorsa bence ağırlığı ideal. Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ? 

• kyibe kullanıcısına yanıt
    😆😆

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zaza deluxe almıştım 4 yıl önce. 4mm lik tarak ayarında sakalımı kesmek istedim ancak sakalımı değdirdiğim an resmen yoluyor. Acaba bu makinenin mi sorunu var ben mi bir şey atlıyorum anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.