Şimdi Ara

Elektrikli motor veya B sınıfı ile kullanılan motorsiklet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Evim ve işim arası 10dk mesafede elektrikli motor veya b sınıfı ehliyet ile kullanabileceğim bir motorsiklet düşünüyorum. Uygun maliyetli olarak ne önerebilirsiniz?

Teşekkürler,

• 50cc motorsiklet elektrikliden çok daha kullanışlı. çok az yakıyor. 50cc ler içinde en güçlü ve hafif olanı kisbee sonra orbit 2 geliyor. 1000 km dir kisbee 2018 kullanıyorum. ne zaman yakıt aldığını unutuyorsun.(29 tl ye doluyor :) frenleri gidişi vs gayet yeterli. kısa amesafe için tabiki. ben hız sınırlayıcısını kaldırttım. düz de 70 civarı yapabiliyor. 35-40 ile yokuş rahat çıkıyor.
  • 50cc vitesli alacaksan shinari taipar 50

50cc scooter olacaksa rmg b08 veya motolux rossi

bu motorlar 50cc diye geçer ama gerçekte 100-125cc arasıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ge4ce -- 15 Eylül 2019; 14:50:55 >
  • Uzun yıllar bineyim diyorsan kisbee, neos veya paran varsa primevera 50.ucuz olsun birkaç yıl dayansın diyorsan cin işi herhangi birini al. Çinlilerin hepsi yaklaşık aynı. Ben ikinci el kisbee aldım sıfır Çinli fiyatına, memnunum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    20 gün önce ELEKTRİKLİ YUKİ YK 35 LUNA aldım. Bundan önce mondial 250w lık kullandım 3- 4 sene idare ettik işimi de gördü çok iyi şekilde.
    Yuki ile mondial arasında 13 sene fark vardı neyse.

Yuki luna için: resmiyette 249w olarak geçiyor vergi + kask + plaka istemesin diye. Bu model 3.000- 3.500 w olduğunu düşünüyorum çünkü şehir içinde gördüğüm ve gerek düz yolda gerekse yokuş yukarı hızlıca kaçıp giden motorlardan bu.
    dijital ekran, usb şarj için çıkış, ön disk fren , çift kişilik, full şarj ile 50 km kullandım. Geri vitesi var, 2 ileri vitesli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.