Şimdi Ara

Elektriğe %10000 zam gelmiş..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce ev arkadaşımla elektrik faturası yatırmaya gittik normalde 30lirayı geçmeyen fatura 2,794lira görünüyor. Daha önceden kalan faturamız da yoktu. Yarın başkent elektriği aramayı düşünüyoruz. Daha önce böyle bir durumla karşılaşan var mı aranızda? Ne yapabilirim?

• Sanayi bölgesi kaçak hat çekmiş evinize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heroboy

Az önce ev arkadaşımla elektrik faturası yatırmaya gittik normalde 30lirayı geçmeyen fatura 2,794lira görünüyor. Daha önceden kalan faturamız da yoktu. Yarın başkent elektriği aramayı düşünüyoruz. Daha önce böyle bir durumla karşılaşan var mı aranızda? Ne yapabilirim?

bir şey içmedin değil mi kafan iyi şu anda eğer doğruysa yuh diyorum..
  • Yalnışlık vardır yada kaçak elektrik kullanmıştır biri sizden eğer 2. şık olursa mecbur ödemek zorundasınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gitarist®

Sanayi bölgesi kaçak hat çekmiş evinize.

adam haklı
  • bize her ay 50 tl altına düşmezdi bu 31 tl gelmiş panpa

ama elektiriğin %35 kazık olduğu 17:00 - 22:00 saatleri arası pek kasmıyoruz elektiriği...

buna dikkat edin
  • Yanlış okumuş olabilir veya kaçaktır ya da kedidir kedi
  • Kaçak hat olayını nasıl çekebilirler? Biz farketmeden yapabilirler mi bunu?
  • Şehir elektriği yanlışıkla sizin evden alınıyor sanırım.
  • duğudaki .içlerin ödemediği ve devletin bir şey yapamadığı vergileri faturaları ödersek böyle olur.
  • Onu yazan adamın bir yerinden öpün. Aynısı bizim de başımıza geldi, dilekçe verin.

•  Elektriğe %10000 zam gelmiş..
  • Heralde bu ayki bütün kaçak elektrik paralarını bizim faturaya yansıttılar.
    Kaçak elektriği gizlice çekebiliyorlar mı eğer öyle bir durum varsa kötü.
  • bizede 100-120 geliyordu her ay son 2 aydir 70tl gelmiş 7/24 pc acik
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

Onu yazan adamın bir yerinden öpün. Aynısı bizim de başımıza geldi, dilekçe verin.

Apartmana fatura da bırakmamışlar atm den gördüm, neye uğradığımı şaşırdım bir an. Hocam sana şöyle bir sorum olacak fatura ev sahibinin adına dilekçeyi de onun mu vermesi gerekiyor?
  • quote:

quote:

Onu yazan adamın bir yerinden öpün. Aynısı bizim de başımıza geldi, dilekçe verin.

Apartmana fatura da bırakmamışlar atm den gördüm, neye uğradığımı şaşırdım bir an. Hocam sana şöyle bir sorum olacak fatura ev sahibinin adına dilekçeyi de onun mu vermesi gerekiyor?

Tabi onun vermesi gerekiyor, aslında faturayı yazan adam ev sahibinin başına çorap örmüş. Olacak olay şu olur, sen dilekçeyi yazarsın ev sahibine imzalatırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NuTeRX -- 16 Ekim 2011; 22:33:51 >
  • quote:

quote:

quote:

Tabi onun vermesi gerekiyor, aslında faturayı yazan adam ev sahibinin başına çorap örmüş. Olacak olay şu olur, sen dilekçeyi yazarsın ev sahibine imzalatırsın.

Ev sahibi şehir dışında faxla halledebilir miyim dilekçe işini?

• Yazarken numralarda yanlışlık olmuştur..Faturayı yazan adam sayıları yanlış girmiştir belki..Faturayla sayaçta yazıyodur numaralar bi karşılaştır..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ev sahibi şehir dışında faxla halledebilir miyim dilekçe işini?

Bana halledilebilir gibi geliyor ama tam olarak kuralları bilmiyorum.

• sayac yanlıs okunmusdur benzeri basımıza geldi...Burası türkiye heran herşey olabilir normaldir.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.