Şimdi Ara

ELDEN RING (1.08.1) Türkçe Yama (v7) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
15
Favori
198.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oynamam dediğim oyunu bu yüzden oynicam elinize sağlık

• dün ufak bir süre denedim söylenenlerin aksine oyun daha stabil hale geldi. fps dropları azaldı. çeviri gayet anlaşılır. ufak tefek yerlerde çeviri hatalarıyla karşılaştım ama gayet normal şeyler bunlar.. teşekkür ediyorum eline sağlık zartzurt hocam..

• Yamayı yapan arkadaşın eline emeğine sağlık. Tılsım isimlerinin ve etkilerinin görünmemesi gibi ufak yerlerde sorunlar var ama yama gayet güzel. Tekrar teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _____________________________________________

Yama Versiyon v2

Oyun versiyon 1.02.1

hatalı yerler düzeltme yapılmıştır isimleri ve açıklamaları görünmeyen itemler düzeltilmiştir.

yama silmek için program eklenmiştir kurulumdan sonra aşağıdakı işlem ile yamayı kaldıra bilirsiniz.

YAMA SİLME

oyunun kurulu olduğu yerdeki ER_TR_YAMA_SİL.exe yi çalıştırın.

__

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt

Silah ve bölge isimlerini orijinal haliyle bırakma imkanınız varsa çok daha iyi olur bence.

• Eline emeğine sağlık dostum. Ne kadar teşekkür etsem azdır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Elinize sağlık..

• eldenring_TR.exe nerde

edit: ELDEN RING\Game içien atmak gerekiyormuş

bu sefer de oyun açılmıyor gerçi yamaan önce de hata veriyodu elder ring 0x0007 diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capcuk -- 28 Şubat 2022; 14:31:40 >
  • Emeklerine sağlık kardeşim. Ne beton yeter ne o betonu tutacak demir Yalnız laptopla oynayan arkadaşlar yamadan sonra onboard ekran kartı seçili oluyor grafik kartı kontrol panelinden düzeltmeleri gerek.

• Teşekkürler . Oyunu indirmiştim yama ile muq olur

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Item ve Bölge isimleri orijinal kalırsa daha güzel olur bence de.

• adamsınız adam elinize sağlık, çok mucadele ettik oto çeviriler için ama sonunda türkçe yama devrinde çığır açtık DH forumu olarak :)

• Helal sana @zartzurt456

• Gençler konudan bağımsız olarak, xbox360 veya ps4 kontrolcü bir çalışıyor bir çalışmıyor var mı çözümü?

• emrebegen E kullanıcısına yanıt

Fps drop bende de yaşanıyor. Aynı yerde aynı save e giriyorum hızlıca sağa sol yapınca TR halinde drop oluyor hem de baya fazla ama orjinale geçince 60 fps gibi akıyor. Düzeltilebilir bir şeydir umarım. Bu arada çeviri için teşekkürler. Hem hızlı hem de kısmen anlaşılır olmuş.

• uzun zamandır DH girmiyordum. sırf sizi tebrik etmek için geldim. gerçekten bravo başarılarınızın devamını dilerim.

• tryhappy kullanıcısına yanıt

nasıl çözdün hocam

• hocalarım bende ekranda kare kare siyhalıklar cıkıyo oyun çoook fazla kasıyor ağır çekimde oynatıyo sanki sadece tr yamanın exe sinde böyle oluyo normal açınca gene yağ gibi akıyo ama tr yama kullanılmıyo ozaman da nasıl çözebilirim bu sorunu

• tryhappy@dün

Kürekli sürümde kurulumdan sonra fps düşüşü yaşandı. Başına gelen oldu mu?

Düzeltme : Laptopumda dahili ekran kartı ile otomatik açtığından oluyormuş.

dahil ekran kartından açıyordur oyunu onun ayarla laptop kulanıyorsan.

• Yama gayet iyi,kaldı ki oyunun terimleri çok yabancı bize.teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.