Şimdi Ara

El cuerpo (2012) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
9
Favori
4.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: colourcode

quote:

Orijinalden alıntı: CharLieChapLin

Nasıl indirmeye değermi arkadaslar

la cara oculta izle once o da ispanyol

bunu da izlicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

quote:

bunu da izlicem

güzeldir pişman olmazsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KevinSpacey12

6.7 imdbsi var cok az izlenmeye degmez gibi gözüküyor.

Klasik Türk mantığı imdb de her notu ortalama olana böyle bakma. En azından aldığı puanı sonuna kadar hak ediyor...
  • Tavsiye sizden izlemesi bizden.Ayrıca 6,7'ye düşük diyeni de gördüm ya daha da gam yemem

The Body diye aratırsanız malum ortamlarda daha rahat bulabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoksi -- 28 Temmuz 2013; 16:20:26 >
  • Izledikten sonra editlerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bunu da izlicem

güzeldir pişman olmazsın.

az önce izledim.gercekten on numara film olmuş.

gerçi İspanyolca değilde Portekizce izlemişiz.sonradan fark ettik.ispanyolcası (orijinal dili) daha hoş geliyor kulağa.

• quote:

Orijinalden alıntı: KevinSpacey12

7.0 altı olan gizem ve gerilim türü olan filmlerin hepsi bana göre kötüdür bu benim görüşüm.

önyargılarından kurtulman gerek bu kadar insan boşuna güzel demiyor film için
  • bilmeyen yoktur heralde..
    gözlerdeki sır
    en iyi yabancı film oscarını aldı yanlış hatırlamıyorsam
  • az önce izlediğim sağlam bir film ama beni terso yapmadı, sonlara doğru anladım.
  • Dün gece izledim muhteşemdi.
  • indirdim yakında izlicem.
    bu kadar övüldüğüne göre bakmak farz oldu.
  • Güzel ve akıcı bir film. Son için aklınızda çeşitli seçenekler beliriyor ama "Neden?" sorusuna tam bir cevap bulamıyorsunuz. Aura Garrido denen güzel bir kadın da oynuyor filmde ayrıca.
  • Aldım listeye
  • quote:

bilmeyen yoktur heralde..
    gözlerdeki sır

Sonu ters köşe yapsa da -ki beni etkilemiş değil- konusunda yazıldığı çizildiği kadar iyi bir film değildi. Bu konu da da benzer durumları görüyorum herkes beğendim demiş. Bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

quote:

gözlerdeki sır

Sonu ters köşe yapsa da -ki beni etkilemiş değil- konusunda yazıldığı çizildiği kadar iyi bir film değildi. Bu konu da da benzer durumları görüyorum herkes beğendim demiş. Bakalım.

bir filmi ters köşe yapmadı diye beğenmemek çok da doğru değil.zaten izleyen herkes sürekli ters köşeye düşürecek tahminler de bulunabilir ve film bitmeden sonunu anlayabilir. asıl önemli olan konu ve işleyiş olmalı.bu bakımdan güzel bir film.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

quote:

gözlerdeki sır

bir filmi ters köşe yapmadı diye beğenmemek çok da doğru değil.zaten izleyen herkes sürekli ters köşeye düşürecek tahminler de bulunabilir ve film bitmeden sonunu anlayabilir. asıl önemli olan konu ve işleyiş olmalı.bu bakımdan güzel bir film.

Yok, ben de zaten ters köşe yapacak diye izlemedim de ters köşe muhabbeti milletin ağzına sakız olmuştu diye hatırlıyorum. Ben çok fazla övgü aldığı için izleyeyim demiştim hayalkırıklığına uğramıştım. Ağır işleyişli filmler beni sıkıyor. Ben bir filmi tekrardan izlemek istemiyorsam onu güzel bulmuyorum demektir. Şu filmi imkanı yok bir daha izlemem mesela.

• Filmi izledim sonu çok iyiydi valla sabah 7ye doğru bitirebildim filmi. Sonunu hiç tahmin edemedim o saatte üstünde bir de vay be falan oldum
  • Ben de az önce bitirdim filmi, kurgu son zamanlarda ki en iyi kurguydu bence.Ayrıyetten, IMDB puanı bu filme göre az bence.7.5 minimum hakediyor..Ek olarak film genel itibariyle çok güzel 1 saniye bile sıkılmadım hatta sonu da çok kaliteli bitti fakat, bişey eksikti sanki? O duyguyu tam alamadım sanırım sesi cok kısıkta izliyodum filmi ondan olabilir mi tırsmıstım da biraz bu saatte malum
  • Muhteşem bir film.
  • ahmet dursun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.