Şimdi Ara

El cuerpo (2012) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
9
Favori
4.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rochas Delores

Bir OldBoy değil

Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü hiç değil Aşın bazı şeyleri.
  • Bu konunun açıldığı gün filmi indirmiştim,daha dün izledimÇok iyi film.
  • Filmi izledim ve az önce bitti.

Prisoners filminden sonra iyi geldi.

Tam tahmin ettiğim gibi oldu herşey bu mu lan kurgu dedim, sonra ters köşe oldum.
  • Filmi yeni izledim,çok güzeldi,herkese tavsiye ederim.Genelde tahmin ederdim ters köşeleri ama bu film de başaramadım.
  • yavaş yavaş beni eli geçirip,elim ayağım olmaya başlamış forum dh tan edindiğim nimetlerden biri. bunu öneren kişinin adını hatırlamasamda buradan tekrar teşekkürlerimi sunuyorum kendisine.gizem severler için kaçırılmaması gereken filmlerden biri.filmi puanlamak gerekirse 8/10 der noktalarım.
  • Film iyiydi, güzeldi lakin beni pek fazla etkilemedi. Açıkçası böyle bir sonu tahmin etmiştim. Hollywood bu film gibi çok yapım ortaya çıkardı. Ama yine de ispanyolların yorumu bu filme farklılık kazandırmış.
  • Bu filmi beğenenler contratiempo ve gone girl filmlerini de izleyebilirler. Genel olarak tarzları aynı.
  • İyi bir film ama fazla etkileyici ve sürükleyici değildi.
  • Dün gece izledim gerçekten harikaydı. Ayrıca Carla da erik gibiymiş.
  • İşin cılkını çıkarmışlar. Sürükleyici de değildi, boş zamanda izlenir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşük beklenti ile izleyip gayet beğendiğim film. Bir İspanyollar kadar olamadık film sektöründe..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur561

Bu filmi beğenenler contratiempo ve gone girl filmlerini de izleyebilirler. Genel olarak tarzları aynı.

gone girl ü oldukça beğenmiştim. diğerine de bakarım.zaten punaı da baya yüksekmiş.
  • Efsanelerin efsanesidir, inanılmaz bir kurgu var. IMDB puanının yükselmesine ayrı bir sevindim en az 8 puanı hak ediyor bu film. Evdeki Düşman filmiyle birlikte ters köşe filmler arasında favorimdir.
  • az önce izledim. her arşivde mutlaka olmalı.

8.5 / 10 puan
  • Filmi daha yeni izledim tek kelime ile mükemmel. Ayrıca Belen Rueda muhteşem oynamış o dişilik ile erkeği köpek yapar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.