Şimdi Ara

Ekşi sözlükte yazar aranıyor (destek amaçlı entry girebilecek)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, ekşi sözlükte önemli bir konu hakkında entry girilmesi için ekşi sözlük yazarı arkadaşlardan destek bekliyorum. Konu haksız yere işten çıkarılan arkadaşlarımız ve birkaç entry ile de olsa onların sesini duyurabilmek istiyoruz. Özel mesaj ile ulaşabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadillakkk -- 11 Haziran 2022; 0:40:50 >

• ekşi gerçekten bu yeni konuların ünlenmesi konusunda Ç Ö P ya bir entry açıyorsun yıllarca ses getirecek bir olay ama entry insanların gözünden kaçıyor bir şey oluyor sonra pat girdiğin entry oyk oluyor neden çünkü kimse entry yazmıyor

• sezar782a S kullanıcısına yanıt

Gündem hızlı değiştiği için olabilir hocam

• ekşişözlükte BOT HESAPLAR, MAAŞLI TROLLERİN DIŞINDA ve sırf sizin hayatınıza göre sentezlenmiş GOOGLE hesabınız üzerinden sizi dinleyen izleyen ve buna uygun BAŞLIKLARI sizin telefonunuzda üste çıkartan bir Evil sistem var.

böyle bir mecra asla temiz olamaz, kalamaz...

Twitter ekşisözlük uludagsozluk alayı bu şekilde. Korku temelli politikalar üzerinden insanların enerjilerini emen sistemler yarattı bu yapılar.

• Destek lütfen
  • Destek lütfen
  • Destek arıyorum.
    Sadece entry girilecek.
  • Up

• Destek
  • sezar782a S kullanıcısına yanıt
    Diğer arkadaşın da dediği gibi gündem çok hızlı değişiyor bir de ekşinin yazar - çaylak ayrımını biraz saçma biraz mantıklı buluyorum ama çoğunlukla saçma. Mantıklı çünkü kullanıcıyı daga çok teşvik ediyor yazmaya. Daha çok yazdıkça zaman geçiyor ve yazarlığa yaklaşıyorsun. Saçma çünkü yazarlarla çaylakların fikirleri aynı sayfada gösterilmiyor. Olum ben bu siteye fikir belirtmek için giriyorum orada buradaki gibi gözükse ne olur işte?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.