Şimdi Ara

Eksen bilgisayarın yaptığı hatayı bana kestiler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Konuyu açma sebebim eksen bilgisayardan aldığım güç kaynağı hakkında.

11.06.2013 tarihinde fiyatını uygun görerek almış olduğum cooler master silent pro m2 güç kaynağını ödemesini kredi kartı ile yapmama rağmen göndermediler. Ödeme onaylandı, ve ertesi gün girip sipariş durumuna baktığımda tedarik edilemedi yazıyor. Hemen cooler master ın türkiye tedarikçilerini aradım ve ürünün stokta bulunduğunu öğrendim. Bunu eksen bilgisayara ilettiğimde de ürünün bu fiyata tedarik edilemediğini ve bu yüzden tedarik edilemedi yazdığını söylediler. Bu fiyata ürünü bana veremeyeceklerinden sorgusuz sualsiz paramın geri iadesi için bankaya bildirildiğinden filan bahsediyolar. Yazmasaydınız o zaman kardeşim bu fiyatı yazarken ona göre kontrolünüzü yapın. Sahtekar bunlar desem yeridir, ama bana yakışmaz.

Bilgilerinize sunarım arkadaşlar ve bundan sonra eksen bilgisayardan alışveriş yaparken birkere daha düşünün derim.

• Hocam thh ye gidip hakkınızı arayın bence veya eksen bilgisayarın yerine gidip konuşun böyle böyle diyin yoksa thhye başvuracağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Bilecik/Bozüyük de ikamet ediyorum eksen bilgisayara gidemem ama gerekli her yere başvuracağım. Bu gün kredi kartı ekstrem de geldi ve yaptığım ödemenin ilk taksidi de yansımış ekstreye... Ben o parayı ödedikten sonra sen parayı geri iade etsen ne etmesen ne...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.