Şimdi Ara

Ekrem İmamoğlu'na suikast girişimi | İBB ve Soylu'dan farklı açıklamalar (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
0
Favori
15.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

La oğlum ağır yaralı ile verdiğin link alakasız

Te Allah'ım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2K23 kullanıcısına yanıt

Üzerine alındıysan o senin sorunun. Sonuçta sen de devamlı propaganda peşinde olan, yalan ve iftiraları bol, hakaretleri bol mesajlar yazıp duruyorsun, akpyi ve rteyi ölümüne savunmaktan ve başkalarına laf atmaya çalışmaktan yorulmadın. 10 yıldır istikrarlı olarak devam ediyorsun!

Sizin ne kadar nefret dolu ve fanatik olduğunuzu söylemek hakaretse senin ve arkadaşlarının yaptıkları ne?!!!

• Oda tv nin yalan haberi

• https://forum.donanimhaber.com/ulke-neden-bu-kadar-nefret-dolu--146779620#146780066 çok güzel bir konu açılmış biraz da orada kusun kinlerinizi. nasılsa ilerde birbirimizi bu gidişle gırtlaklayacağız orası kesin!
    kıyamet saati diye dünyada bilinen bir saat var bizim de iç savaş önlemi için böyle bir saate ihtiyacımız var. belki aklımız başımıza gelir.
    cidden karşıdaki birine suikast yapılsa sevinecek kadar kapasitesi düşük olan insan var mı aramızda. zaten küçük bir kıvılcım bekliyoruz. işid için sağcı solcu önemli değil ki amacı hem sesini duyurmak hem de sevmedikleri ülkemizde eylem yapmak. onların umrunda mı sanıyorsunuz sayın İmamoğlu ya da sayın Erdoğan olmuş.

• aerosoldreams kullanıcısına yanıt

"Ananı da al git" demiş mi halka? ;)

• yusufd84 Y kullanıcısına yanıt
    "işid için sağcı solcu önemli değil ki" , enteresan. hep ilerici, solcu vb. insanlara saldırıları söz konusu. ama sen görmüyorsun. hmm. neden ki? radikal dinci sevici misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 2 Aralık 2020; 1:5:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuya uyuyan aktroller de gelmiş.

konu ciddi demek ki...

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Eline sağlık. çözmüşsün olayı.

Fazilet durağı yalanınından sonra hani şu imamoğlu'nun "kanım dondu" dediği olmayan görüntülerden sonra ibb sözcüsü çıkıp özür diledi hata etmişiz dedi :)

Bu eleman çıktı o olayı bile savundu:D

2010'dan beri forumdayım böyle bir fanatiklik görmedim!

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt

Mesela RTE ye de bir çok sefer yabancı devlet başkanları gazetecileri vs tarafindan tahrik saldırı vs oldu o zamanda korudun mu böyle cumhurbaşkanını ? Hani kendin dedin saldiri olmasa yazmam dedin demek ki .

Adetlimisin bu konuda ? Bence nefreti bı kenara bırakırsan hayattam daha zevk alırsın emin ol .

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt

Büyür bu konu içinde tek bir tane dalga gectigim yada bir şey olsa sevinirim diyerek ima ettiğim mesajım var mı ?

Suizan etmek bedava buyur göster mesajımı .ayrıca konu açmak için birinden izin almam gerekli konu açılır yorum yazmazsin olur biter ..örnek sen lonu açınca normal başkası açınca başkami oluyor proveke mi oluuyor ..ilginç bir yaklasim .bence insanlara tek taraflı bakmayı bırakın .

• Alt tarafı bir belediye başkanı diyen trollerin sineğin şeye uçuşu gibi konuya üşüşmeleri😂 Madem altı üstü bir belediye başkanı, İmamoğlu AKP’lilere neden bu kadar dert oldu onu anlamaya çalışıyorum ben🧐 Türkiye deyince akla gelen ne kadar önemli büyükşehir varsa hepsi CHP’de ama hiçbirinin başkanı İmamoğlu kadar tartışılmıyor, AKP’lilere dert olmuyor.

Sizin asıl korkunuz, genel müdürünüzü İstanbul’da duble nakavt edip, bir de üstüne 800k atan “ alt tarafı bir belediye başkanı “ olan kişinin CB olma ihtimali😂 İmamoğlu’nun ilerde bu ülkeyi yönetecek olması sizleri öyle bir korkutuyor kiiii..terli rüyalar görüyorsunuz resmen. Korkmakta da haklısınız. Genel müdürünüzün suratına bakıyorum, adamcağız ruhunu teslim etmiş resmen. Yerine geçecek ikinci bir adam da yok.

Neyse, siz o “ alt tarafı bir BB “ olan zatı böyle gündeme getirmeye devam edin. İmamoğlu sizinle Oyuncakla oynar gibi oynuyor ama farkında bile değilsiniz 😂 devaaam

• recep in karşışındaki en büyük aday cb seçiminde yoluna taş koyma şansı yüksek , kanala itiraz ediyor , sen recep olsan imamoğlu yaşaşın ister misin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRED BAKER -- 2 Aralık 2020; 0:19:31 >
  • furandor kullanıcısına yanıt

???

Hayattan keyif almam için liyakata önem veren, demokratik, düzgün yargısı olan, huzurlu, adil bir ülkede yaşamak şartların en önemlisi.

Bunların hepsinin karşısındaki en önemli engel olan adamı neden savunayım? Ve bunlar olmasın diye kendini parçalayan tiplerden neden nefret etmeyeyim.

Bunları getirebilecek olanları savunurum.

• Güçlü muhalif istemiyorlar bu açık ve net..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

Eline sağlık. çözmüşsün olayı.

Fazilet durağı yalanınından sonra hani şu imamoğlu'nun "kanım dondu" dediği olmayan görüntülerden sonra ibb sözcüsü çıkıp özür diledi hata etmişiz dedi :)

Bu eleman çıktı o olayı bile savundu:D

2010'dan beri forumdayım böyle bir fanatiklik görmedim!

Alıntıları Göster

Oha burada bile yalan söylüyorsun  

Kronik adamda artık bloğunu kaldırınca gördüm.

Fazilet durağındaki konuşmayı hatırlıyorum. tuzak gerçek sayılar tamamen hatalı dedim sonrasında. Halende aynısını söylüyorum.

Video basbayağı gerçekti, hiç alakasızken o saatte binen Ak troll. Fotoğraf çekmesi, millete isyan edin demesi hepsi gerçek.

Murat Ongun salak gibi fazilet durağı tek durak deyince ve binenlerin bir kısmı tersane işçisi olunca saçma göründü patladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 2 Aralık 2020; 0:32:11 >
  • Ne kadae maaş alıyorsun ciddi soruyorum inşallah değiyordur

• furandor kullanıcısına yanıt

Hiç dalga geçtiğiniz mesaj falan yok yani. Sen atmamış olabilirsin ama atanlar dolu.

İstediğin konuyu açabilirsin. Ama sırf propaganda amaçlı, laf atmak için, yalanlarla hakaretlerle dolu konu açıp sonra gelip "barışçıl olun, nefreti bırakın, tek taraflı bakmayın" tarzı laflar söyleyince samimi olmuyorsunuz. Böyle bir derdin yoksa sorun yok tabi.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.