Şimdi Ara

Ekrem İmamoğlu'na suikast girişimi | İBB ve Soylu'dan farklı açıklamalar (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
0
Favori
15.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu mafya bozuntusunun tehditlerinden sonra manidar değil mi ?

• Yandaş medyayı okumayalı uzun zaman oldu. Sen de yandaş medyacılık ve hakaret dışında bir şey yazamıyorsun.

İmam çalmadan çalışan, kötülerin hedefi, temiz kalpli biri. Umarım ona kötüler bir şey yapamaz. Dua et kardeşim. Herkes etmeli.

Kendisi umarım Eyüp Sultan’da yine yasin okur. Çok etkili olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 4 Aralık 2020; 2:18:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Yandaş medyayı okumayalı uzun zaman oldu. Sen de yandaş medyacılık ve hakaret dışında bir şey yazamıyorsun.

İmam çalmadan çalışan, kötülerin hedefi, temiz kalpli biri. Umarım ona kötüler bir şey yapamaz. Dua et kardeşim. Herkes etmeli.

Kendisi umarım Eyüp Sultan’da yine yasin okur. Çok etkili olduğunu düşünüyorum.

yandaş olan sputnik ise yada independent ise mutlaka tavsiye ederim. filtre akıl tüm varyasyonları ile tarafsız.. Mutlaka takip edin derim. Bunların türkçe haber kanalına abone olun. Ufkunuz rahatlasın. Ne iç siyasetin %30 oranında taraf olduğu ne de muhalefetin %70 bozuk anlatımı hiiç biri yok. Beyniniz şöyle bir rahatlayacak... Bak konu nerden nereye geldi... Biri balık verir biri balık tutmasını öğretir.. Ben size balık vermiyorum tutmasını öğretiyorum. Ama yarın gelip Sputnik şöyle İndependent böyle derseniz o zaman bir daha tartışalım ;)

• International Herald tribune ve die welt de ekleyin bunlara. Tavsiye ederim. Şaka değil Al Jazeere de iyi. Singapur’da yaşayan bir arkadaşım straitstimes tavsiye etmişti. O da iyi.

Tıpla ilgili de Harvard medicine ücretsiz bir düzenli yayını var. Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 4 Aralık 2020; 2:48:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

International Herald tribune ve die welt de ekleyin bunlara. Tavsiye ederim. Şaka değil Al Jazeere de iyi. Singapur’da yaşayan bir arkadaşım straitstimes tavsiye etmişti. O da iyi.

Tıpla ilgili de Harvard medicine ücretsiz bir düzenli yayını var. Tavsiye ederim.

Çok klasik bir chp tavrı bu.. Hemen dejenere ediyorsunuz.

Ben size bir ingiliz bir de rus haber kaynaığını özellikle söyledim..

Peki ben bunları söylerken yerel medyaya baskıyı onayladığım için mi söytedim. Yoo muhalif medya öyle bir beyin bulamacı ile geliyor ki buna cevaben bir tepki meydası var. En iyisi dışarda duran gibi gözüken bu iki medya dedim. Yoksa illa yüzyıl sonrasına onların da planları vardır. Önemli olan sizn dediğinizi doğrulamam ki doğru, ama sizin gösterdikleriniz de %70 beyin bulamacı bunları takip ederseniz göreceksiniz.

Yok eğer hindu yada Çin medyası önerisi üzerine yoğpunlaşırsanız size sadece sol elimin orta parmağı saygı gösterip ayağa kalkacak. Sonuçta dejenere uzmanı CHP kimliği ile davrandığınız düşüneceğim. KUSURA BAKMAYIN!!

• Abiler bu chpkk nın işi algı oyunu yapmaktır.. E napsınlar başka bir şey beceremiyorlar. Suikastmış mış. Hatta bunun için hükümeti suçlayanlar, hükümetin planı olduğunu yazanlar bile olmuş. Ne ezik ve cahil insanlarsınız ya siz..

Bu sahte imam "Müdafa" kimdir ki devlet yada hükümet suikast girişiminde bulunsun? Basit olmayın Allah aşkına.

Olay tamamıyla algı oyunudur.. KENDİLERİ böyle bir asılsız iddia ortaya atar.. Kendi kemiksiz güruhları da sinsi sinsi bunu hükümete yıkmaya çalışır her koldan çalışır. Ve insanların aklında her zamanki gibi hükümete karşı soru işareti oluşturarak karalama kampanyası başlatırlar. Sen ben o inanmasada ali veli inansın onlar için kar dır.

Komedi filmi gibi arkadaş bunlar hakkaten kendilerini nimetten sayıyor, her zaman ki gibi gözleri olup ta görmeyen, kulakları olup ta duymayan modeller de şakşaklıyor :)

• O kadar komik bir durum ki

Ben gerçekten orada yazdığım kaynakları okuyorum. Tavsiyem de ciddi anlamda samimi bir tavsiye idi senin samimi olduğunu düşünerek.

Bir an boşluğuma gelmiş bir de gece duygusallığı herhalde. Siyasal islamcıların samimi ve dürüst olabileceklerini düşünmek de artık saflık bile değil yahu. O an herhalde beynim fena bulanmış kusura bakma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 4 Aralık 2020; 9:3:42 >
  • bakın arkadaşlar olay çok basit pr çalişması falan söz konusu deil

emniyet yada içişleri tarafından ekrem imamoğlu'na bir yazı gönderilir ve güvenlikleriniz daha tedbirli olsun çünkü deaş emir vermiş size suikast olacak bakın sadece emir öyle oda tv nin anlattıgı gibi bir durum söz konusu deil oda tv bir şekilde bu habere ulaşmış ve bunun haberini yapmış ibb nin ne yapmasını bekliyosunuz 3 maymunu mu oynasınlar murat ongun çıkıp evet böyle bi şey vardır dedi sonra ve emniyet evet bir emir var fakat daeş ın teröristi falan yakalanmadı diyor sonra aktroller ehe pr ehe reklam tacizi unutturma diyolar kafanizı kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultra sonic -- 4 Aralık 2020; 10:58:22 >
  • Bu trolleri niye engellemiyorsunuz kardeşim, şunları yemlemeyin. Bırakın boş beleş yaşasınlar, hallerinden bu kadar memnun olan buraya gelip millete düşmanca tavır takınmaz, sağdan soldan duydukları küfürleri buraya yazıyorlar ne bekliyorsunuz. Suları ısındı işte apaçık ortada, gidecekler, tıpış tıpış gidecekler hiç merak etmeyin. Gençlik kollarındaki çoluk çocuk gelip burdaki %90 kişinin zıttı yazılar yazıyor. Bırakın yazsınlar, engelleyin geçin. Bunları ciddiye alanın ben aklına şaşarım. Bırakın kendi aralarında osmanlı topu oynasınlar, pas vermeyin.

• CHP'de kavga diz boyu.
    Barış Yarkadaş ile Canan Kaftancıoğlu birbirine girmiş, kavga büyük.
    Gündem değiştirmek için CHP'den bugün yeni bir yalan gelebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Novagate -- 4 Aralık 2020; 10:18:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://odatv4.com/isid-emiri-dedigi-kisi-kacinci-kez-yakalandi-01092041_m.html

;)

• Gündemde olmak için yeni senaryo da bu olsa gerek. Yaptığı bir iş olmayınca böyle safsatalarla gündemi işgal ediyor.

Reklamın iyisi kötüsü olmaz hesabı.
  • Kendi kendine suikast düzenlemiştir. Onuda becerememis. Sebebi devlet bu İBB başkanı olduğu için ödenekleri kesmiş. Hahahaha
  • taksi plaka sahiplerinin işidir ama farketmez o ihale mutlaka yapılacak

• btk06 kullanıcısına yanıt

ilk olarak şunu belirteyim, parti tutmuyorum, hiçbirisini oy vermeye değer bulmuyorum, çünkü ne akpnin dinimizle zerre alakası var nede chp nin atatürkle zerre alakası var, sadece isimleri kullanıyorlar yaptıkları savundukları ilkelerle alakasız.

hayatta en sevmediğim 2 insan tipi vardır,

1) 5 iq futbol taraftarları: tek farkı başka takım tutmak olan insanlara söven, sayan, bıçaklayan, zarar veren, maça bıçakla girmeye çalışan vasıfsız tipler.

2) parti partizanları: bu adamlar için ya chplisindir, ya akplisindir, sistem basit birini eleştirirsen diğer partiyi tutuyorsundur. aynı şekilde en ufak eleştiride vatan(vadan) haini ve fetöcü ilan edilirsin.

bende aynı şekilde seni blokluyorum, küçük dünyanda başarılar dilerim.

Ekrem İmamoğlu'na suikast girişimi | İBB ve Soylu'dan farklı açıklamalar

• cemsinan kullanıcısına yanıt

şimdi her şey güllik şeçimler zamanı göreceğiz.. siha ve iha ile..Ekrem İmamoğlu'na suikast girişimi | İBB ve Soylu'dan farklı açıklamalar  yakında göktürk, oğuz, buğra derken hop ordayız..Ekrem İmamoğlu'na suikast girişimi | İBB ve Soylu'dan farklı açıklamalar 

• İha, siha İmam'ın sürekli tebrik ettiği projeler. Mansur da gelse, İmam da gelse çok daha gelişecektir o projeler.

Hayırlısı.

Ben yapılan doğru işleri eleştirenlere çok kızıyorum. Doğru işler başımın tacıdır.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.