Şimdi Ara

ekranı kırık telefonu yedeklemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • samsung s3 telefonumun ekranı kırık ve dokunmatiği çalışmıyor ama telefon açılıyor. yeni telefon aldım fakat bütün rehberim fotoğraflarım belgelerim bozuk telefonda kaldı. googlela ya da bulutla (artık ne varsa yedeklemek için bu işlerden biraz uzak olduğum için pek bilgim yok) senkronizasyonu yoktu telefonun. yani hiçbir şeyin yedeği yok kısacası. hattım vodafone olduğundan bugün gidip yedekleme işini sordum ama böyle bir hizmetleri olmadığını söylediler. dosyalarımı telefondan nasıl alabilirim arkadaşlar? mesela telefonu bilgisayar ekranına yansıtıp mousela kontrol edebilmek için vs yollar var mıdır? bilgilendirirseniz çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: chancho

samsung s3 telefonumun ekranı kırık ve dokunmatiği çalışmıyor ama telefon açılıyor. yeni telefon aldım fakat bütün rehberim fotoğraflarım belgelerim bozuk telefonda kaldı. googlela ya da bulutla (artık ne varsa yedeklemek için bu işlerden biraz uzak olduğum için pek bilgim yok) senkronizasyonu yoktu telefonun. yani hiçbir şeyin yedeği yok kısacası. hattım vodafone olduğundan bugün gidip yedekleme işini sordum ama böyle bir hizmetleri olmadığını söylediler. dosyalarımı telefondan nasıl alabilirim arkadaşlar? mesela telefonu bilgisayar ekranına yansıtıp mousela kontrol edebilmek için vs yollar var mıdır? bilgilendirirseniz çok sevinirim.

otg kablosu ile mause bağlarsanız bence yedekleyebilirsiniz.s3 otg desteği olması lazım
  • Telefona ekran kilidi koymadıysan samsung kies ile yedekleyebilirsin. Belki ekran kilidi varken de olabilir emin değilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutou

Telefona ekran kilidi koymadıysan samsung kies ile yedekleyebilirsin. Belki ekran kilidi varken de olabilir emin değilim

kies programını yükledim ama telefonu bağladığımda smart switch yüklemem gerektiğini söyledi. yükledim ama her iki programda telefon bilgisayara bağlı olsa da telefonu bulamadı
  • chancho C kullanıcısına yanıt
    Eğer ortam cihazı olarak değilde sadece resimleri almak için bağlandıysa öyle bir şey olmuş olabilir. Onu da düzeltmek için ekrana ihtiyacın var. Daha fazla yardımcı olamıyorum sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutou

Eğer ortam cihazı olarak değilde sadece resimleri almak için bağlandıysa öyle bir şey olmuş olabilir. Onu da düzeltmek için ekrana ihtiyacın var. Daha fazla yardımcı olamıyorum sanırım.

yine de çok teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.