Şimdi Ara

Ekranda şeritler çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu sorun aslında 2 haftdadır var fakat görünürde en çarpıcı şekilde dün oldu. Sorun bilgisayarımın ekranını ileri geri hareket ettirdiğimde veya oyuna girdiğimde ekranda yatay olarak şeritler ve çizgiler oluşmasıydı. Dün, For Honor oynarken ekranımın yarısını bir anda aşağıdaki fotoğrafta görüldüğü gibi şeritler kapladı. Sizce neden kaynaklanıyor bu durum. Bu arada 10 ay üretici garantim var, garantiye gitmeli miyim?

Ekranda şeritler çıktı

Teşekkürler.

• Ekran kartı yada ekran ile ilgili bir problem mevcut. Garantisi devam ediyorsa teknik servise gönderiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtbogus -- 7 Şubat 2019; 18:44:45 >
  • Garantiye göndermeniz en iyi seçenek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mrtbogus kullanıcısına yanıt
    İlk başta yazılımdan kaynaklanan bir sorun olduğunu düşündüm fakat dediğiniz gibi olabilir. Bu arada HP'den bir uzmana sordum o da çok zor bir ihtimal olduğunu fakat ekran kablosunun sebep olabileceğini yazdı.
  • Hocam garantiye verdiğim takdirde yenisini mi veriyorlar yoksa ekran yada ekran kartı mı değiştiriliyor?
  • Onu bilmiyorum servise bağlı her iki seçenekte olabilir ama ekran kartını test etmen lazım başka bi ekrana hdmi ile bağla görüntüde sorun yoksa tahminim ekran ve flex kablosu ile kurtarır gibi

• Hocam dediğiniz gibi yaptım. Televizyona bağladığımda sadece bilgisayarın ekranında sorun oldu. Yorumunuz için teşekkür ederim.
  • Rica ederim inşallah garanti süreci sorunsuz hallolur

• Kardesim bende ayni arizadan hp pavillion bc019nt bilgisyaarimi servise gonderdim ..ekrank oynayinca cizgiler ve titremeler oliyor... Kargo evinden alip evine birakiyor .. 3 gun du serviste ve bilgilendirmeye parcanin yurt disindan getirtilecegi yaziyor yani panel arizasi benim ki.. tek umudum 30 gun icimde yapilamamasi ve para iadesi almak:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah hocam sağolun.
  • baggio2 B kullanıcısına yanıt
    Hocam ne zaman gönderdiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dolmetscher

Hocam ne zaman gönderdiniz?
    Gecen persembe evden aldi kargo

Hocam garantiye verme süreciniz nasıl oldu önce telefon mu açtınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dolmetscher

Hocam garantiye verme süreciniz nasıl oldu önce telefon mu açtınız?
    M.hizmetlerini arayin onlar sizi yonlendiriyor bir kod veriyolAr size kayit no ..okadar siize beklemek dusuyor..gelip evden aliyorlar

• Garantisi varsa tabi bu sekilde surec

Teşekkür ederim hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.