Şimdi Ara

ekrana ne oldu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşler talihsiz bi olay başıma geldi...n73 ü mü gül gibi kullanıyodum. şu an hala telefonda en ufak bir çizik yok. tel 3 aylık zaten. bi gün eve geldim telefonu masanın üstüne koydum. bi problem yok . akşam yatarken baktığımda ekranı içten çatlamıştı. telefonun dış kabında(plastiğinde) hiçbirşey yok. telefonun üstündeki ekran koruyucu plastik bile ilk günki gibi duruyo zaten. ama gel gör ki ekran içten çatlamış.. düşme olayı kesinlikle yok (telefonu koyduğum yerden aldım yani), zaten sert düşüş olsa telefonun plastik kısmında iz kalırdı (boyası falan çıkar, cizik olur vs..) servise henüz götürmedim ama 1-2 gün içinde götürücem.

• abi nasıl yaptın düşürmeden içteki camı çatlatmayı
  • Telefonun kasası sıkıştırma yaptığından genellikle dış ekran çatlıyor özellikle de kolonya ile silindiğinde çatlıyor fakat iç ekranın çatlaması garip
  • ben de de büyük şaşkınlık var zaten... aklıma tek açıklama geliyo o da genleşma falan olabileceği. ama telefonu çıkarabileceğim en yüksek sıcaklık cebimin sıcaklığı.. yani masanın üstünde ne sıcak tencete olur ne de kuru buz....

ya telefnu tekrar kutulasam satsam 2. el olduğu anlaşılmaz ya.. ekran koruyucusunu çıkarırım 2. el olduğu anlaşılmaz o derece...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Si_pro -- 11 Mart 2008; 17:06:37 >
  • telefonu fazla şarjda bıraktın yada kötü bir şarj cihazı ile falan mı şar ettin acaba.. telefon ısınmış olabilir . bu sebepten olabilir. başkabir şey aklıma gelmiyor açıkçası çookkk ilginç..
  • garanti kapsamında yaptırmaktan başka çaren yok anlaşılann.. zaten senin bir suçun olmadığına göre garantiden yararlanabilirsin ??? sonuna kadar
  • Seninde bahsettigin gibi,senden kaynaklanmadigi,herhangi bir darp olmadigi kasasindan anlasilir,Iicinin acilmadigida vidalarindan anlasilacagina ve seninde yazdigin derecede iyi durumda ise gonul rahatligiyla servise verip garantiden yararlanabilirsin bana kalirsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSSive -- 11 Mart 2008; 16:56:37 >
  • Kasası sıkı olabilir. Ben arabamı arkadan vurmuştum, cam kırılmıştı, değiştirdim bir ay sonra durup dururken yine cam kırıldı.
    Serviste orası biraz yamık kaldığını ve camı sıktığını dediler....Kasa sıkı ise aynısı olur bence..
  • bana kalırsa anlatmana göre tamamen teknik hatadan kaynaklanıyor. buna göre garantili servis imkanından yaralanabilirsin.
  • Telefon eğilmeye, bükülmeye maruz kaldığından dolayı ekran çatlamış olabilir.
  • bu gun götürücem bakalım ne olacak. yorumlar için saolun arkadaşlar
    n73 alma diyen 1-2 kişi vardı da dinlemedim inş. servisten beni pişman etmezler
  • Servis sana kullanıcı hatası diyecek. darbe almış telefon diyecekler. sakın aldırma onlara ve üstele. durup dururken oldu bu ne iş ya falan de. sinirlen. yoksa işin zor. Geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.