Şimdi Ara

Ekran kartı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • imzamda ki sistemi kullanıyorum.Ekran kartım bozuldu ekrana görüntü gelmemeye başlamıştı.Onboard kullanıyorum şuan.Aşağıdaki linkteki ekran kartını düşünüyorum sanırım bu günlerde fiyatı biraz artmış 500w hipower psu veya analog monitor sıkıntı oluştururmu?amd yeni nesil ekran kartları çıkınca fiyat düşüşü olurmu bekleyeyimmi?önereceğiniz başka bir ekran kartı varmı amd-ati düşünmüyourm gerek yazılımsal sıkıntılar ve önceki tecrübelerim.ekran kartı oc uğraşmıyorum bu arada.
    ASUS GTX760 DIRECTCU II O.C. GDDR5 2GB 256BIT NVIDIA GEFORCE DX11.1 EKRAN KARTI

• Aceleniz yoksa yılbaşını bekleyin, hem indirimler olacak hem yeni modeller geldiğinden eskilerde biraz daha düşüş olacak.
  • Sizin alıcagınız kart yeni seri oldugu için kayda değer indirim olmaz.%30 indirim varken 600 liraya alın.Bekletmeyin.
  • overclock yapmayan biri için psu yeterli olurmu yoksa onu da mı yenilemek gerekli?
  • Elegant Man kullanıcısına yanıt
    Güzel kart alınabilir Psu'nuzun 12v değeri önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elegant Man

imzamda ki sistemi kullanıyorum.Ekran kartım bozuldu ekrana görüntü gelmemeye başlamıştı.Onboard kullanıyorum şuan.Aşağıdaki linkteki ekran kartını düşünüyorum sanırım bu günlerde fiyatı biraz artmış 500w hipower psu veya analog monitor sıkıntı oluştururmu?amd yeni nesil ekran kartları çıkınca fiyat düşüşü olurmu bekleyeyimmi?önereceğiniz başka bir ekran kartı varmı amd-ati düşünmüyourm gerek yazılımsal sıkıntılar ve önceki tecrübelerim.ekran kartı oc uğraşmıyorum bu arada.
    ASUS GTX760 DIRECTCU II O.C. GDDR5 2GB 256BIT NVIDIA GEFORCE DX11.1 EKRAN KARTI

HP A12S 500w

buysa psu değişmesi gerekir.

ve ekran kartını birz daha arttırıp 7950 3gb asus olanı almanızı öneririm. OC ile 760'ı geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 3 Kasım 2013; 16:38:20 >

• amd ile ilgili dusunceniz yanlis. ozellikle ekim-kasim aylarinda cikardigi 13.9 ve benim kullandigim cf duzeneginde cok iyi artis elde ettigim 13.11 beta suruculeriyle cok iyi isler cikardi, rakibi nvidia surucu muhabbeti ile boburlenirken, nvidia ya sok gecirtti forumda nvidia nin guncel suruculeriyle performans dususu oldugunu iddia eden nvidia kullanicilarida gormustum ama ne kadar dogrudur onu bilemem. gtx760'in fiyatini haketmedigini dusunuyorum ikinci elden ozel sogutmali 670 veya refarans tasarim 680 ler bulursaniz cok iyi olur bence yada sifir isterseniz asus dcu2 7950 oneririm, 3gb bellegi nedeniyle vram konusunda 7950 nin gpu sunun isi bitene kadar rahat edersiniz ve yeni nesil oyunlar mesela bf4 teki frostbite2 grafik motoru amd kartlara optimize edilmis gelecek ve 7900 serisi iyi o.c olur. gosterdiginiz guc kaynaginizin 12v,amper degerleri ve kablo avantaji cok iyi tamam ama 308tl ye 750watt lik seasonic almaniz bence daha iyi olur uzun omurluluk ve kalite acisindan. ama akasa da kotu marka degildir ve watt degerleri cok iyi cidden fakat baska bir konuda biriside benim gibi akasa markasi yerine seasonic onermisti ve bir sitede akasa'nin uzun omurluluk konusunda degerleri dusuktu.

http://www.eksenbilgisayar.com/store/ProductDetails.aspx?productid=95275

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asisvénia -- 5 Kasım 2013; 22:34:46 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.