Şimdi Ara

ekran kartı ısındığında ethernet bozuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ekran kartını zorlayan oyunlar oynadığımda 5-10 dk içinde şu internet sorununu yaşamaya başlıyorum

bu neyden kaynaklanıyor olabilir oyunu kapattığımda 1 dk içinde düzeliyor sorun sistem imzamdaki gibi

• Oynadığınız oyunlar online mı? Sizi oyundan düşürmek için saldırıyor olabilirler ...
  • pedlar P kullanıcısına yanıt
    öyle değil hocam furmark açıyorum ekran kartı bench programı ekran kartı ısınınca yine aynı şey oluyor ısıdan dolayı yani eminim ama çözüm bulamadım
  • başka bir ekran kartını deneme şansınız var ise, ekran kartını değiştirerek deneyiniz. Ancak ben sorunun ekran kartından değil de anakarttan olduğunu düşünüyorum. Asus' un sitesinden yardım almayı deneyin.https://www.asus.com/tr/support/FAQ/1015420

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pedlar -- 25 Mayıs 2018; 12:42:16 >
  • Problem yüksek ihtimalle anakarttan hocam. Ekran kartının takılı olduğu PCI-E x16 veriyolu ile ethernet portunun veriyolu ya çok yakın ya da aynı hat üzerinde. Ekran kartına giden voltaj artıp ilgili veriyolu ısındıkça muhtemelen ethernet portunda bir problem yaratıyor. Garanti kapsamındaysa inceletmeni tavsiye ederim. Bir de imkan varsa üst seri bir anakart ile çalışın olabildiğince.
  • Ekran karti saniyeler icinde maksimum isisina cikabilen bir alet. 5-10 dk ekran karti icin cok fazla. Arkadaslarin degigi gibi anakartinizla ilgili bir problem olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.