Şimdi Ara

ekran kartı ısındığında ethernet bozuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 saat 27 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • pedlar (2 mesaj) attakkann1 (2 mesaj) _AsDeRf_ (1 mesaj) massacrer (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> ekran kartı ısındığında ethernet bozuluyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3212 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ekran kartını zorlayan oyunlar oynadığımda 5-10 dk içinde şu internet sorununu yaşamaya başlıyorum

bu neyden kaynaklanıyor olabilir oyunu kapattığımda 1 dk içinde düzeliyor sorun sistem imzamdaki gibi

|
    |
  • Teğmen
    147 Mesaj
    Oynadığınız oyunlar online mı? Sizi oyundan düşürmek için saldırıyor olabilirler ...
  • Yarbay
    3212 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

öyle değil hocam furmark açıyorum ekran kartı bench programı ekran kartı ısınınca yine aynı şey oluyor ısıdan dolayı yani eminim ama çözüm bulamadım
    |
    |
    pedlar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    147 Mesaj

başka bir ekran kartını deneme şansınız var ise, ekran kartını değiştirerek deneyiniz. Ancak ben sorunun ekran kartından değil de anakarttan olduğunu düşünüyorum. Asus' un sitesinden yardım almayı deneyin.https://www.asus.com/tr/support/FAQ/1015420

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pedlar -- 25 Mayıs 2018; 12:42:16 >
    |
    |
    Bahsedilenler: attakkann1
  • Binbaşı
    1919 Mesaj
    Problem yüksek ihtimalle anakarttan hocam. Ekran kartının takılı olduğu PCI-E x16 veriyolu ile ethernet portunun veriyolu ya çok yakın ya da aynı hat üzerinde. Ekran kartına giden voltaj artıp ilgili veriyolu ısındıkça muhtemelen ethernet portunda bir problem yaratıyor. Garanti kapsamındaysa inceletmeni tavsiye ederim. Bir de imkan varsa üst seri bir anakart ile çalışın olabildiğince.
    |
    |
  • Yarbay
    3335 Mesaj
    Ekran karti saniyeler icinde maksimum isisina cikabilen bir alet. 5-10 dk ekran karti icin cok fazla. Arkadaslarin degigi gibi anakartinizla ilgili bir problem olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
valorant vp
bankacılar
takipçi satın al
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,171
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.