Şimdi Ara

Ekran kartı acemisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun süredir bilgisayarı upgrade etmiyordum, geçenlerde GF2 ekran kartım yandı, değiştireyim dedim, şöyle ucuzundan ATI 9550 aldım, eve geldim takıyım dedim, bi baktım kartın girişi benim AGP slotuna göre ters... Dumur oldum, Standartlar ne zaman değişti, şimdi ne yapmalıyım arkadaşlar? Anakart-işlemci ram upgrade'ine gitmeyi düşünmüyorum henüz. Kartı iade edip yeni bi kart alayım diyorum, bana hangi kartı tavsiye edersiniz, Benim sisteme hangi kart olur? Yardımlarınız için teşekkürler...

• Şu anda senin anakartın hangi ekran kartı yuvasına sahip? PCI'mı, AGP'mi, PCI-Express'mi? Eğer 9550 olmamışsa AGP değil demektir, GeForce2'nin PCI-Express'i olmadığına göre ekran kartı slotu PCI gibi duruyor. Anakartın ekran kartı slotunu bi araştır istersen hangisiymiş ona göre sana tavsiyede bulunalım.
  • Ekran kartı slotum AGP, ekran kartı da AGP, fakat kart slota uymuyor, böyle bir uyumsuzluk mümkün mü?
  • quote:

Orjinalden alıntı: leo

Ekran kartı slotum AGP, ekran kartı da AGP, fakat kart slota uymuyor, böyle bir uyumsuzluk mümkün mü?

Anakartın marka ve modeli nedir? Anakarta ait resim koyabilir misin acaba?
  • Agp 8X var Anakatında Aldıgın Kart Agp 4X Ortadakı Tırnak Yuzunden Olabilir
  • Evet ortadaki tırnak yüzünden, internette buldum problemi, benim anakartta AGP 2X slotu var, ekran kartı ise 4X-8X uyumlu, ondan uymuyormuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leo -- 27 Ekim 2007; 14:57:20 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.