Şimdi Ara

Ekran görüntüsü alma ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iphone 2.x sürümü için ekran görüntüsü alabileceğimiz bir uygulama varmı ?

• home tusu basiliyken sleep tusuna barsaniz ekran goruntusu alabilirsiniz
  • direk resımlere gidiyor yerını söylım bende bare :D
  • teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muziooo -- 11 Ekim 2008; 16:30:35 >
  • Merhaba
    İpad 2 den ekran goruntusu alamiyorum , tuslara ayni anda basiyorum hic birsey olmuyor. Yeniden baslattim, falan herseyi denedim olmadi. Jailbreakli degil cihaz. Farkli bi ayari falan varmi acaba kapanmis olabilecek. Yardimci olursaniz sevinirim.

Birde safariden şectigim yazilarin oldugu bi goruntuyu kopyalayip yapistiramiyorum. Evernote programina yapistirmayin denedim ama eski kopyaladigim seyleri yapistiriyo o metni kopyalamiyo.
  • Hocam size yardımcı olamayacağım ama sizi tebrik ediyorum gerçekten 4 senelik konuyu arayıp bularak yorumunuzu buraya yazdığınız için helal olsun.
  • Neyse bir ben bu sorunu yasiyorum demekki
  • Arkadaşıma katılıyorum. Bir konu başlığı açmak yerine, sorunuzu yıllar önce (Fenerbahçenin şampiyon olduğu yıllara denk geliyor sanırım ) açılan başlığın altına yazmanız takdiri ve teşekkürü hakediyor.

(Fenerbahçeli kardeşlerim kızmasınlar sadece espri amacıyla yazdım)

İyi akşamlar diliyorum.
  • Aynı anda basmaya da gerek yok, home tuşuna basili tutun, sonra kapatma tuşuna basın ;)
    Olmadı bir foto makinesi alıp onunla ekranın görüntüsünü cekin daha ne diyeyim
  • Arkadasim gercekten bende tebrik ederim 2008 ustune burden 2012 gorunce şok oldum
  • arkadaş olması gereken gibi davranmış helal olsun...

Aylardır konuşulan sabit konu olmuş konular hakkında "arama yaptım ama bulamadım" diyerek konu açmak, yada hiçbi şekilde arama butonunu kullanmadan aklına geleni konu açarak sormak yerine arama sonucu çıkan konuya yazmış ki doğru olanda budur...

Helal olsun hocam.

SOrununa çözüm bulabilmeyi çok isterdim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.