Şimdi Ara

EKONOMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 11
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 16 saat 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Yazılımcı Online (3 mesaj) Yazat (3 mesaj) Ata (2 mesaj) Su Samuru (2 mesaj) toyyarisçi (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    415 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    FORUMDA EKONOMİ İLE İLGİLİ BİR TOPİC GÖREMEDİM.TÜM YATIRIM TAVSİYELERİMİZİ BURADAN PAYLAŞABİLİRİZ.MESELA ŞU GÜNLERDE NEYE YATIRIM YAPABİLİRİZ.MUTLAKA BİRİLERİNİN BİLDİĞİ BİRŞEYLER VARDIR...

|
    |
  • Yarbay
    2436 Mesaj
    kendine yatırım yapabilirsin
    |
    |
  • Yarbay
    9142 Mesaj
    evet forumda ekonomi bölümü güzel olabilir. Zenginleşsin DH üyeleri biraz
    |
    |
  • Çavuş
    89 Mesaj
    turkiye battı batacak bunlar yatırım diyor,, adamlar dışardan mal al al al al hiç uretim yok bişe yok çiftçiye tarımcıya çalışana destek yok,, patlak verecek sonunda.
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    17487 Mesaj
    İnanamıyorum aklı başında bir topic gördüm şu pazar günü.

Vallaha ekonomi bölümü çok iyi olurdu forumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 13 Nisan 2008; 23:35:45 >
    |
    |
  • Yarbay
    2160 Mesaj
    daha önce konuşuldu yanlış hatırlamıyorsam yönetimde ve açılmaması yönünde karar alınmıştı.

kişisel fikrimi sorarsanız ben de açılması yönündeyim.ancak bilinçsiz yorumlar insanları maddi açıdan zora sokabilir.yatırım uzmanı değil sonuçta herkes ve bir üyenin vereceği akıl diğer bir üyenin maddi açıdan zor duruma düşmesine neden olabilir.
    |
    |
  • Yarbay
    3113 Mesaj
    bencede ekonomi bölümü olmalı.
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    17487 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: paTRon

daha önce konuşuldu yanlış hatırlamıyorsam yönetimde ve açılmaması yönünde karar alınmıştı.

kişisel fikrimi sorarsanız ben de açılması yönündeyim.ancak bilinçsiz yorumlar insanları maddi açıdan zora sokabilir.yatırım uzmanı değil sonuçta herkes ve bir üyenin vereceği akıl diğer bir üyenin maddi açıdan zor duruma düşmesine neden olabilir.

Overclock ya da bir telefona yazılım atma gibi bişey buda. Yani basit olarak düşünürsek. Yorum yaparken söylenir benim düşüncelerim böyle ama kesin değil diye. Yapılacak herşeyden kendisi sorumludur yorumu yapan değil denir.

NTV de CNN de eknomi yorumları yapılıyor , yanlış yorumdan kimsekimseyi suçlamıyor. Yani seviylei bir tartşma oldu mu bence sorun olacağını sanmıyorum.
    |
    |

• Yarbay
    2160 Mesaj
    üst yönetime birkez daha tartışmaya açtım bakalım karar birliğine varılırsa açılır.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    527 Mesaj
    Bundan 3-4 ay önce altına oynuyanlar ciddi kar ettiler.

Şimdi ise bir kesim 'dolara' hücum ediyor. Kanımca yanılıyorlar.

Zira şu an en güvenilir liman Euro bence

Ayrıca anket oluştursana bu haliyle bir Ekonomi bölümü kurulmasını isteyen kişi sayısı nedir, ne değildir bir görelim...

Saygılar
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    17487 Mesaj
    quote:

üst yönetime birkez daha tartışmaya açtım bakalım karar birliğine varılırsa açılır.

|
    |
  • Yüzbaşı
    527 Mesaj
    Bu konu da bir gelişme var mı sayın forum yöneticileri?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    415 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    EKONOMİ DEMEK YALNIZCA YATIRIM DEMEK DEĞİL,VARSA BİLDİĞİN BİRŞEY KOY ORTAYA TARTIŞALIM
    quote:

Orjinalden alıntı: seyhan08

turkiye battı batacak bunlar yatırım diyor,, adamlar dışardan mal al al al al hiç uretim yok bişe yok çiftçiye tarımcıya çalışana destek yok,, patlak verecek sonunda.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    527 Mesaj
    Belli ki 'üst yönetim' pek faydalı bulmamış bu öneriyi üzücü
    |
    |
  • Yarbay
    3489 Mesaj
    Açılırsa ekonomi öğrencisi olarak bildiklerimi paylaşabilirim.Tani konuyla alakası olmayanları uzak tutmak ta önemli bir mevzu.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Ekonomi olacaksa mutlaka siyasette olmalı. Çünkü birbirleriyle iç içedir.
    |
    |
  • Yarbay
    3489 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Burak[Alper]

Ekonomi olacaksa mutlaka siyasette olmalı. Çünkü birbirleriyle iç içedir.

Ekonomi sadece siyaset ile ilgili değildir.
    |
    |
  • Binbaşı
    1622 Mesaj
    quote:

Ekonomi bölümü yalan mı oldu sayın yöneticim!!!
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.