Şimdi Ara

Ekmek Yapma Makinası Kullanan Varmı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
1
Favori
95.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Selam, EYM lerle tanışalı bir ay oldu. '2 makina kullandım. Birisi 70 tl, digeri 150 tl. Birisi uzun, digeri dikdörtgen. şu makina kesinlikle alınmalı ya da şu alınmamalı gibi önerilerin objektif olmayacağını düşünmekteyim.İlk makinamdan da memnundum, zevk için ikincisini almıştım, şimdiki makinamdan daha memnunum...Ekmek yapmak keyifli...

Ekmek Yapma Makinası Kullanan Varmı
  • Sayın Soberman, çeşitli forumlarda mesajlarınızı okumakta ve takdir etmekteyim...benim ikinci makinamda home made özelligi var ve ben süreleri kendim ayarlamak istiyorum 3 kupluk un kullanmak istiyorum. deneyimli olan arkadaşlarda olabilir. 1 yogurma dinlenme 2yogurma vb. konusunda sürelerini öğrenebilir miyim diye ortaya bir konu atsam. Bu konuya pek değinilmemiş gibi geldi bana....
  • quote:

Orijinalden alıntı: denge

Selam, EYM lerle tanışalı bir ay oldu. '2 makina kullandım. Birisi 70 tl, digeri 150 tl. Birisi uzun, digeri dikdörtgen. şu makina kesinlikle alınmalı ya da şu alınmamalı gibi önerilerin objektif olmayacağını düşünmekteyim.İlk makinamdan da memnundum, zevk için ikincisini almıştım, şimdiki makinamdan daha memnunum...Ekmek yapmak keyifli...

Merhabalar,

Tebrik ediyorum. Forumlarda çok nadir karşılaştığım çok doğru ve net tespitleriniz var.

Bu yüzden insanlara sadece A EYM'sini al, B EYM'sini al diyemiyoruz ve siz bunu mükemmel ifade etmişsiniz.

quote:

Sayın Soberman, çeşitli forumlarda mesajlarınızı okumakta ve takdir etmekteyim...benim ikinci makinamda home made özelligi var ve ben süreleri kendim ayarlamak istiyorum 3 kupluk un kullanmak istiyorum. deneyimli olan arkadaşlarda olabilir. 1 yogurma dinlenme 2yogurma vb. konusunda sürelerini öğrenebilir miyim diye ortaya bir konu atsam. Bu konuya pek değinilmemiş gibi geldi bana....

Nezaketiniz için çok teşekkür ediyorum.

Yoğunluktan ötürü maalesef diğer forumlara girip yardımcı olma şansım olmuyor. Sizin buradaki mesajınız da hotmail postası olarak gelince gördüm ve cevaplamaya çalışıyorum.

Home Made programlama başlı başına bir konu. Bu sayede çok özel ekmekler yapılabilir.

Bu konuda ben sizden yardım isteyeyim.

http://www.ekmeksanati.info

Forumuna girip, ilgili başlık altında konu açarsanız çok renkli programlar çıkacağına eminim.

En kısa zamanda görüşmek, fotoğraflarınızı ve yorumlarınızı paylaşmak temennisiyle...

• Çok mu masraflı olmuyorumdur.. ekmek sanatına üye oldum ama yönetici onayı bekliyorum..aslında konuyu orada açacaktım..kullanıcı adım denge35...ilginiz için teşekkürler.....
  • quote:

Çok mu masraflı olmuyorumdur.. ekmek sanatına üye oldum ama yönetici onayı bekliyorum..aslında konuyu orada açacaktım..kullanıcı adım denge35...ilginiz için teşekkürler.....

Estağfirullah ne demek.

Konu ile ilgili size PM attım, bilginize...
  • sevgili dostlar benim sinbo 4710 makinem var
    bıçakları döndüren kayış kopmuş, sinbo genel merkezini aradım yedek parçası yok dediler,
    acaba 4710 kayışı nerden bulabilirim..(belki makinesini başka bir arızadan dolayı kullanmayan varsa parçasını ondan alabilirim)
  • Ben de bu aralar EYM almak niyetindeyim ama karar veremedim.
    Parçası rahat bulunacak ne tavsiye edersiniz?
  • soberman kullanıcısına yanıt
    Ekşi mayanın hamur mayalama süresinin makinelerin mayalama için ayırdığı süreden çok daha uzun olduğunu duymuştum. Yanlış mı acaba?
  • Ben fakir pane kullanıyorum çok memnunum çok lezzetli ekmekler yapıyorum hem sağlıklı hem organik ekmekler yapıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 sene geçmiş vay be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.K -- 5 Aralık 2017; 18:50:56 >
  • Engin.K kullanıcısına yanıt
    Halen kullanıyormusunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: 06hakki

Halen kullanıyormusunuz

2-3 ay kullandık zor geldi başkasına verdim

• Engin.K kullanıcısına yanıt
    Anladım ben suanlık memnunun arada bir bakkala yanasıyoruz ama makina ekmegi lezzeti gibi olmuyor

• Sinbo 4709 makineyi geçen çıkarıp ekmek yaptım güzel oldu.İkinciyi koyduğumda karıştırıcı çalışmadı.Kayış kopmuş.Aradık bulduk ama toplam 83 tl istiyorlar.Ben de aliexpressten sipariş verdim.Tanesi kargo dahil 18 lira.Hatta 16 ya olan da var.Bekliyoruz bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hassan01

Sinbo 4709 makineyi geçen çıkarıp ekmek yaptım güzel oldu.İkinciyi koyduğumda karıştırıcı çalışmadı.Kayış kopmuş.Aradık bulduk ama toplam 83 tl istiyorlar.Ben de aliexpressten sipariş verdim.Tanesi kargo dahil 18 lira.Hatta 16 ya olan da var.Bekliyoruz bakalım.
    benim de beko 2510 model ekmek yapma makinamındaki 2 adet kayışı aşınmış. servislerinde yedek parça bulunmadığından aliexpressten sipariş verirken ölçü konusunu nasıl çözdünüz. cevap verebilirseniz memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafakoc1953 -- 14 Ağustos 2018; 15:45:5 >
  • Eskisindeki dişleri sayıyorsunuz.Biz öyle yaptık ve geldi.Taktık kullanıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hassan01 -- 14 Ağustos 2018; 16:25:44 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.