Şimdi Ara

Ekipker Filmli cam uygulamasi yapiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 200 tl ceza yedim acik ton oldugu halde. Onune gelene yaziyorlar beyler bilginize.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hangi şehir?
  • Istanbul silivri sube

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beni her çevirmede çeviriyorlar, bagaj camı ve arka camlar en siyahından kaplı, ön taraflar 2 numara ön cam yarım numara kaplı şu zamana kadar ceza yemedim ve muayenedende geçtim hafif kusurda cam filmi var yazılmış o kadar.

eğer sizde(de) muayeneden geçtiyseniz ve ceza yazmadan önce, kardeş devlet beni muayeneden geçirmiş sorun olmadığı halde sen nasıl yazıyorsun cezayı de, 1 kere denk geldi ve dedim haklısın kardeş dediler gönderdiler.
  • aynı uygulamalar istanbul beşiktaş ve şişli fulya bölgesin de yapılıyor bilginize.

• Secimden önce yazılmayan cezalar sıraya girdi. Hedefler için çalışmak gerek.

• Şu işe tam niyetleniyorum, böyle bir başlık görüp vazgeçiyorum. Arka camlarda perde var işareten. Bu iş yasayla yasallaşacaktı geçen sene, noldu harbiden?

• quote:

Orijinalden alıntı: false6

Şu işe tam niyetleniyorum, böyle bir başlık görüp vazgeçiyorum. Arka camlarda perde var işareten. Bu iş yasayla yasallaşacaktı geçen sene, noldu harbiden?

sıkıntı olmuyor hocam film biraz hakkınızı savunmanız lazım çevirmeye girince.
  • Uygulama olmayinca sikinti olmuyor ama cam filmi uygulamasi yapin bilmem kac bin toplam ceza yazin denince bant gorseler camda affetmezler soyliyim.

• ciddi kedi kullanıcısına yanıt
    Yasa çıkmış ama nerde kim yasal yapıyor, kaç numaraya kadar müsaade var araştırmak ve biraz beklemek lazım sanırım. Detaylı bilgisi olan iletebilirse sevinirim

Bugün yürürlüğe girdi! Artık araçlarda kullanılabilecek http://www.hurriyet.com.tr/bugun-yururluge-girdi-artik-araclarda-kullanilabilecek-40438724

• false6 kullanıcısına yanıt
    yasal olanı bütün camlar

yasal olmayanı ön cam :)
  • o değilde bende 2 cam bide bagaj camı var zaten bu yüzden yırtarım ön arka gibi birşey yok zzz
  • artik yasak degil.. belli ki polis yasalasmadan once son vurgunu yapmak istemis..
  • Esas simdi yasak oldu. Polis uygunluk belgesi isteyecek hanginizde var?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.