Şimdi Ara

EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida- (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.285
Cevap
46
Favori
76.261
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eğer attıgınız linkteki mağazadan almışsanız hata etmişsiniz %94.9 pozitif puanı var yani güvenilir değil.Bişey alırken dikkat etmen lazım buna.Türklerin yorum yaptıgı ürünleri incele.Aldıysanda orda yorum yap sahte diye senden sonra alacaklarda bilgilensin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zor tuttum kendimi daha tutamayacağım....

tühh gitti bir 40 dolar daha....
  • neyro61 kullanıcısına yanıt
    Anlaşılan biryerlerde bu kamerayı satıyorsun.
    Neyse kimse burda bu ayakları yemez.
    Kamera AliExpress te 36 ile 38 dolar arasında satılıyor yanı 50 dolar degil.
    AliExpress teki satıcılar Türkiye'de garantili diye satan esnaflardan daha güvenilirdir. Kimse kimseyi kandırmasın bu konuda.

Geçen yıl aldığım kameramı satıp yenisini aldım geçen ay. Yine ayni satıcıdan aldım ve kendisinden bana birkaç parçayı hediye olarak fazla göndermesini istedim ve gönderdi. Kutu içinden bir parça eksik çıktı ve kendisine yazdım. Adam hiç birşey demeden hemen kargoladi Yen'i parçayı.

Sen bu dediğimi birde Türkiye'de yap bakalım. Hemen bize çamur atarlar.

AliExpress te dolandırıcı çok ama Işın'ı bildikten sonra diğer satıcılar oldukça ilgili

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fatih33yucel F kullanıcısına yanıt

forever aliexpress that com

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    kardeş şaka falan mı yapıyorsun? 3 gün önce burada n11 den garantili almak daha mantıklı diye yırtınıyordun şimdi 40 dolar daha gitti diyorsun
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    Yırtınma demeyelim tavsiye niteliğinde bilgi veriyordum.

Tabi ki kafa buluyorum sen 40 dolar ver pardon çöpe at gel birde buraya yaz geçmişler ola.

ben seni çözemedim gerçekten ne yapmaya çalışıyorsun derdin boş muhabbet belli ki...
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok birader biraz sakayla karısık takılayım dedim. İyi geceler herkese...

• Gece çekimi hakkında bilgi var mı? Bu ürün araç kamerası olarak kullanılır mı?

• WanDoGa kullanıcısına yanıt
    Burda sana verilen cevaplara istinaden almayı düşünmektense git youtube da videolara bak kıyaslama yapılan videoları izle çok daha güvenilir bilgiler edineceğine emin olabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    bu konuda ne işin var o halde? post kasmak için saçma sapan mesajlar atıyorsun. kamera hakkında en ufak bilgin yok belki hiç kullanmadın bile ama konuda insanlara alakasız mesajların hiç eksik kalmıyor. tam blokluksun, Allah blok tuşuma zeval vermesin.

• Merhaba

Aldigim kamerayi bugun teslim aldim. Alirken cantali aldigim icin satici tum aksesuarlari cantaya yerlestirmis.

1. Kameranin orijinalligini nasil anlarim?

2. Ayarlar kismindaki ayarlari nasil ayarlamaliyiz?

Tesekkurler

• arkadaşlar sarı renk kullanan var mı? beyaz renk gibi yansıma yapıyor mu ve fotoğraflarındaki gibi sarı renk güzel gözüküyor mu? teşekkürler
  • Arkadaşlar kameranın hafıza kartını telefona taktım. Kamera ile çektiğim fotolar açılıyor ama videoları oynatmiyor nasıl izleyebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: HatersGonnaHate

Arkadaşlar kameranın hafıza kartını telefona taktım. Kamera ile çektiğim fotolar açılıyor ama videoları oynatmiyor nasıl izleyebilirim?

Belki video formatı desteklemiyordur telefon.Mx player uygulamasıyla izle bide.

• 2 saat önce enpara kampanyasıyla aliexpress üzerinden sipariş verdim. İadeyle 200 TL'ye mal olacak (ekstra batarya, kafa, göğüs, su altı monopod, çubuk ıvır zıvırla). Umarım üzmez. H9R aldım bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 31 Temmuz 2017; 21:35:35 >
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Mx player ile hallettim hocam eyvallah. Ama sadece Mx player ile çalışan bir formata sahip olması çok saçma

• quote:

Orijinalden alıntı: HatersGonnaHate

Mx player ile hallettim hocam eyvallah. Ama sadece Mx player ile çalışan bir formata sahip olması çok saçma

Bu telefonla alakalı bişey mesela pcdede aynı windows media player her formatta videoyu açmaz bunun için K-Lite codec, gom player,vlc player gibi programları kullanırız.

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Peki whatsapptan göndermeye çalışınca gönderemedim formati nasıl dönüşturebilirim

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.