Şimdi Ara

EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida- (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.286
Cevap
46
Favori
76.243
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Satıcıyla iletişime geçip fatura tutarını vergiden dolayı düşük göstermesi konusunda ricada bulundum, satıcıda kabul etti

• quote:

Orijinalden alıntı: imparatorlak

Banggod'da Eken ürünlerinde %20 indirim var.

Eken H9 35.21 dolara geliyor.

https://www.banggood.com/brands-EKEN-b-43.html?bid=36176&rmmds=detail-middle-details

https://www.banggood.com/EKEN-H9-WiFi-Sport-Action-Camera-DV-Car-DVR-SPCA6350-4K-25fps-1080p-60fps720P-120fps-p-1085695.html?rmmds=cart_middle_products

Normalde 215 liraymış 143 düşmüş bizde yuttuk bunlar zaten bu fiyattaydı hep

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Uzun süredir 39,99'du. Kargoyla 41,30'a filan geliyordu. Aliexpress'e güvenmeyenler için yine de iyi fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imparatorlak

Uzun süredir 39,99'du. Kargoyla 41,30'a filan geliyordu. Aliexpress'e güvenmeyenler için yine de iyi fiyat.

Güvensizlik olamaz aslında çünkü Eken firmasının kendisi mağazası satıyor Aliexpreste diğer mağazalardada en az 2 3 bin kişi sipariş vermiş sıkıntı olsa biri olumsuz yazar sahte derdi o yüzden Aliexpress daha iyi.

• Beyler beyaz renk almayı düşünüyodum ancak beyaz renkte olanların fluluk yansıma falan yaptığı söyleniyo bu doğru mu ? ki doğruysa bile çok saçma geldi bana.. neden özellikle bu renk olanlarda böyle bir olay olsun ki ? tamamen dedikodu gibi geldi bana ? Siz ne diyosunuz bu konuda ?
  • Forumdan aldım kamerayı fakat ez icam uygulaması telefonunuzla uyumlu değil diyor.Bu uygulamayı çalıştırmanın bir yolunu bilen var mı?Ya da alternatif programlar neler?telefon note 2. kamera h9

• Arkadaşlar bende aranıza katıldım enpara kampanyası ile ekstra batarya ile 120 civarına gelmiş oldu. Turkey Post ile 10 günde elime ulaştı. Merak ettiğim firmware güncellemesi var mı? Varsa nerden indirilir nasıl yapılır?
  • muhammed46 kullanıcısına yanıt
    Cihazda hangi firmware yüklü?
  • BlueRIP kullanıcısına yanıt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    H9R için en güncel firmware bu zaten. (2017-07-07 )
    Teşekkürler. Hocam bide videoda resimdeki gibi bozulma var onu bilgisayardan mı düzeltmek gerekiyor. resim temsili
    bozulma derken balık gözü lens'den mi bahsediyosun?
    Evet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar

Bu kameranin ayarlarini biri yazarmi? En iyi performans icin.
  • H9R cihazım 12 günde geldi. Şu an kurcalıyorum ama o kadar çok aparat var ki hangisi hangisinin anlamadım.
  • Hocam benim versiyon guncelmidir? Birde ayarlari nasil olmali bilgini rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serta2 -- 11 Ağustos 2017; 18:51:12 >
  • Time Lapse video yapmak icin program oneriniz ne olur?
  • serta2 kullanıcısına yanıt
    Wondershare Filmora yı kullanabilirsiniz. nette ilaçlısını bulup indirin.
  • serta2 kullanıcısına yanıt
    evet güncel cihaz, zaten cihazınızda bir sıkıntı yoksa güncellemeye çalışmayın önemli olan ne kadar yeni firmware olduğu değil ne kadar stabil olduğu..
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.