Şimdi Ara

Einhell TE-CD 18/48 Lİ-İ Akülü Darbeli Vidalama 550 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
7.220
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• güzel fırsat ..gecen hafta n11 kuponlar ile 18/35 aldım darbesiz ..bu makine tabi ona göre efsane ..çin malı abidik kubidiklerle karşılastırmayın .ne farkı var derseniz güc ,gercek deger ve uça göbek attırmayan madren diyebilirim .. fiyatını fazlası ile hak eder ..

• Ben artık şarjlı almoyorum ev işleri için. Batarya bozuluyor zamanla
  • Çift akü olsaydı tadından yenmezdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayguru

güzel fırsat ..gecen hafta n11 kuponlar ile 18/35 aldım darbesiz ..bu makine tabi ona göre efsane ..çin malı abidik kubidiklerle karşılastırmayın .ne farkı var derseniz güc ,gercek deger ve uça göbek attırmayan madren diyebilirim .. fiyatını fazlası ile hak eder ..

Mandren yalpalama Makita ya da Dewalt'ta bile çıkabiliyor. Servisler bir yere kadar kusur saymıyor bunu.

• Ev kullanımı için bu tür ürünlere çok para vermek gereksiz bence. 10 yıllık çin malı matkabım var hala canavar gibi çalışıyor. Ayda yılda bir lazım oluyor zaten. Geçen sene de trendyol indirimlerinden 120 liraya çift bataryalı şarjlı vidalama aldım. Fazlasıyla iş görüyor.
  • Atlas marka var deli gibi çalışıyor. Muhtemelen bunu yazdım yarın cortlar.

Teşekkürler.

• albati kullanıcısına yanıt

Şanslıyım galiba çünkü einhell markasıni çok ta kaliteli bulmasamda (Bosch dewalt makita gibi markaların yanında )matkabı alır almaz en uzun matkap ucunu takip yalpalamasına bakmıştım .benim için herşeyden önemliydi ve kusursuzluğuna şaşırdım .tabi standart bir durum olmayabilir einhell de ..

Çin malı alıp geçerim diyen arkadaşlara saygı duyarım ev işleri için cinler oldukça iyi . Tabi üzerindeki ütopik değerler çok komik geliyor 48 v gördüm geçenlerde ..benim ufak bir atölyem var iki adet çin vardı bunu aldım ve elimden düşmüyor açıkçası ..kaliteye alışınca insan üç kuruş fazla vermeyi sanırım mantıklı buluyor ..ama sonuçta vida sıkmaksa mevzu ,hepsi olur ..

• Bununla beton delinir mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: xhasanx

Bununla beton delinir mi acaba?

Beton için en iyisi kablolulardır marka bağımsız ..hatta matkabı geçiniz Hilti dir . Sarjli ürünler yanınızda taşıyacağınız hafif ve en kotu ihtimal tuğla duvar için kulllanmaliktir ( darbeli olanlar).beton duvarda 650w bosch mavi olan seri ile 36 civarı delik açtım mahvoldum ..bir Hilti olsa diye yalvardı ellerim .kısaca her alet amaca yönelik olmalı ..

• aynımı?

https://www.hepsiburada.com/einhell-te-cd-18-48-li-i-solo-pm-HB00000NXGLO

• MUTAF kullanıcısına yanıt

Aynısı ancak yanında batarya hediyesi yok

• bayguru B kullanıcısına yanıt
    solo yazanlarda sadece cihaz var pil akü yok
  • Kömürlünün dezavantaji nedir ustalar ev için düsünursek
  • fiyat çok iyi

bende 3 ay önce amazondan 1150 tlye

Bosch Professional GDX 180/Li (3ah akü x 2 adet + şarj cihazı + çanta) aldım

---------------

Amazonda

Bosch Professional GSB 18V-50 Akülü Darbeli Vidalama Makinesi 1656 tl

https://www.amazon.com.tr/Professional-18V-50-Darbeli-Vidalama-Makinesi/dp/B0892LYJBW

• quote:

Orijinalden alıntı: lorem4434

Bu mesaj silindi.

kömürsüz olan modeli 3 ay önce 1050 tl ye satılıyordu

• Bu konuyu niye göremedim ben? Sanırım bazı konular görünmüyor. Birkaç defa daha yaşadım bunu. O kadar cihaz arasından tam olarak bu cihazı takip ediyordum. Günde en az 10 defa bakarım sıcak fırsatlara. Sayfada görünüyor olsa görmemem imkansız. Forumun bir sürü sıkıntısından sonra bir de bu çıktı başımıza. Şimdi de stok bitmiş  

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.