Şimdi Ara

ehliyet randevusu hep dolu. saatleri hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • A2 ehliyeti hakkı kazandım ama bi türlü ehlıyetıme ısletemedım ınternetten randevu alırken hep dolu yazıyor :( Bunlar saat kaçta açılıyorda full dolu Acil yardım lazım. Yoksa yılbasından sonra zamlı olacak

• bu randevu meselesi ne birkaç yerde daha duydum anlayamadım. ben sınavlardan çıktım sonuçları açıklanınca da dosyam ile beraber izmir/karşıyaka ilçe emniyete gittim dosyaları ve parayı verdim ertesi gün de aldım ehliyetimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birolbey -- 11 Aralık 2013; 12:52:53 >
  • Aslında Emniyetten tek ehliyet için randevu alınmıyor. Asıl randevu parmak izi için. Şayet 2009 yılından sonra emniyete parmak izini verdiysen, ehliyet evraklarının içine parmak izi kaydının fotokopisinide ekleyip direkt git. Vermediysen şayet emniyet sabah 09:00 gibi sistemi çalıştırıyor.
    Bilgin olsun.
  • istanbul s akat hocam o yönden. keske öle olaydı (:
  • Ben 2009 yılından önce ehliyet aldığım için mecbur randevu aldım. Emniyetin sistemi sabah 09:00 gibi açılıyor, yani randevu almana izin veriyor. Sabah tekrar dene göreceksin.
  • Randevu sistemi İstanbul'da sabah 9.00-9.30 arası açılıyor ilçeye göre değişiyor. Yoğun zamanlarda randevu alabilmek cidden zor. Kolay gelsin.
  • alamadım halaa . pazartesı gene deneyeceğim
  • Randevu nerden alınıyor?
  • yaz googleye ehlıyet randevu İLÇE çıkıyor
  • bizim ilçe emniyetin sitesi yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.