Şimdi Ara

CİN MALI MOTORSİKLETLERİN HANGİSİ DAHA İYİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
19.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Cin malı motoraların içinden hangi marka motor kaliteli (japaonla kıyaslayamam tabi)

KANUNİ
    MOTORAN
    KUBA
    RAMZEY
    KEEWAY
    MONDİAL
    ASYA MOTOR

Bu motoralar daha çok tanıdık gerisine gerek yok gibi

• Mondial, keeway ve kuba.
  • Keeway , kuba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • asya sanırım en iyisi bence
  • soru saçma, hangi araba markası iyi toyota wolkswagen peugeot renault... model önemli arkadaşım her aracın kendine göre artısı eksisi vardır markaya çok takılma istediğin çinli varsa kullananlara danış ..
  • En kalitelisi Kuba sonra Keeway'dir gerisi bos.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kubayı bilmemde keeway fena değil
  • Hepside aynı hiç biri diğerinden iyi değil.
    hatta;
    MONDİAL
    ASYA MOTOR
    KUBA
    RAMZEY

bunların motor aksamı bile hemen hemen aynı. Sadece kasa ve isim değişik.
  • Kanuni' yi o markalar arasında ayırmalısın. Benimle birlikte mondial, kuba marka motor alan arkadaşlarımın motorları çoktan hurdaya çıktı bile. Lakin benim Kanuni Seyhan 150 hala taş gibi duruyor. 6 senedir motoru hor kullanmama rağmen usta görmüş değilim. Yağını benzini alırım yoluma bakarım.
    TEŞEKKÜRLER KANUNİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: hisar73

Kanuni' yi o markalar arasında ayırmalısın. Benimle birlikte mondial, kuba marka motor alan arkadaşlarımın motorları çoktan hurdaya çıktı bile. Lakin benim Kanuni Seyhan 150 hala taş gibi duruyor. 6 senedir motoru hor kullanmama rağmen usta görmüş değilim. Yağını benzini alırım yoluma bakarım.
    TEŞEKKÜRLER KANUNİ

Reklamları izlediniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dix1

quote:

Orijinalden alıntı: hisar73

Kanuni' yi o markalar arasında ayırmalısın. Benimle birlikte mondial, kuba marka motor alan arkadaşlarımın motorları çoktan hurdaya çıktı bile. Lakin benim Kanuni Seyhan 150 hala taş gibi duruyor. 6 senedir motoru hor kullanmama rağmen usta görmüş değilim. Yağını benzini alırım yoluma bakarım.
    TEŞEKKÜRLER KANUNİ

Reklamları izlediniz..

Kanuni tercih edilebilir( yoruma bakarak söylüyorum )

• keeway çin malı değilki macar malı.
  • ben motoran norton kullanıyorum ama en iyi çin mondial bence. kaknuniyede dayanıklı diyolar
  • BEN ARORA TİGER 200 KULLANIYORUM ÇOK KALİTELİ BENCE YBR125 CBF150 HİKAYE GELDİ BANA BU MOTORDAN SONRA...
  • Ben Zongshen kullanıyorum. Araştırmalarım dogrusunda Cindeki en büyük üreticilerden birisi olduğunu gördüm. Harley Davidson ile partnerligi varmış.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.