Şimdi Ara

Aprilia SR 125 Alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar aprilia SR 125 almayı düşünüyorum alıp kullanan varmı yedek parça sıkıntısı yaşarmıyım servisleri nasıl yardımcı olursanız çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karayel90 -- 25 Temmuz 2024; 13:48:35 >

• ufak şehirdeysen alma bence. Büyük şehirde isen de servise uğra biraz sohbet et. UStaların ve personelin kalitesi hakkında bir fikir edinmiş olursun. Bana göre şu anda servis anlamında ve 2. el anlamında riski bir model bu.

• Kocaelide yaşıyorum İtalyanlar hakkında pek bi bilgim yok tvs düşünüyordum raider 125 modeli vazgeçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karayel90 -- 25 Temmuz 2024; 20:32:36 >
  • Fiyatının uygun olması çakma İtalyan olmasından kaynaklı. Çinli motorlardan farkı amblemi.
  • karayel90 kullanıcısına yanıt
    Neden vazgeçtiniz ben de raider 125 düşünüyorum
  • Aksphobia kullanıcısına yanıt
    Yedek parça sıkıntısından dolayı vites pedalı milinin yedek parçasını bulundurmayan bir firma yani motorunu düşüren millet bu parça için 2-3 ay bekliyormuş serçe parmak boyunda bi mil için garanti bozulmasın diye yazık günah

Raider 125de bu böyleymiş tvsnin diğer modellerinde var mı yokmu onu bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karayel90 -- 30 Temmuz 2024; 10:52:45 >
  • karayel90 kullanıcısına yanıt
    Bu fiyat segmentinde bütün motorlarda bir parça sıkıntısı var maalesef ben de araştırıyorum da
  • Aksphobia kullanıcısına yanıt
    Benim anlamadığım ticaret ve sanayi bakanlığı buna kesin bi düzenleme getirmeli misal 2000 adet motor getirdin belli bir sayıda yedek parça getirmezsen ve bunu canlı stok olarak bana göstermezsen bu ürünü ülkede satamazsın diye

Bi ürünün/modelin son üretim tarihinden 10 yıl sonraya kadar yedek parça ve servis hizmeti vermesi mecburidir yasası lafta kalıyor son tüketiciyi pek korumuyor çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karayel90 -- 30 Temmuz 2024; 11:39:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.