Şimdi Ara

eGPU - notebookta harici masaüstü gpu kullanımı (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.391
Cevap
212
Favori
270.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    videoyu obs yada oyuunun kendı programı ıle cekersem kasıyor
    ama geforce exp le cekersem yapmıyor.

flım felan ızlerken sadece ıntelı kullanıyorum ben. normal kullanıma fazlasıyla yetıyor
    oyun oynarken egpu calısıyor
    normal 950m ı ıptal ettım
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    Harici ekranla mı dahili ekranla mı ? Harici ile kasma olmaz. Ama intel de kullanmaz.
  • elimde i7 7700hq gtx 1060 var 4k oyun için 2080 alsam çalıştırırmı acaba laptobum monster tuplar 15.inc
  • 02-35.5 kullanıcısına yanıt
    harıcıde extra porgram kullandıgımda kasıyor
    Riser + mini pci express aparatı alırsanız muhtemelen çözülür. 50 lira civarı maliyeti olur 14 gün iadesi var zaten deneyin bence.
    bende set var bangooddan aldıgım..

sıkıntı ondandır mı dıyorsun ?
    ama sıkıntı olsa vıdeo cekmezkende yapması gerekmezmı ?
    suanlık geforce experıance la cozdum sorunumu. belkı ılerde denerım..
    Bende de vardı egpu aparatı ama floresan açılsa buzdolabı çalışsa pc reset atıyordu ondan bu sisteme geçtim. Bu şekilde de hiç sorun yaşamadım tahminimce o yüzden oluyor. Bi de hangi codeci seçiyorsunuz obsde? Nvenc new seçiyorum ben.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 02-35.5

Bende de vardı egpu aparatı ama floresan açılsa buzdolabı çalışsa pc reset atıyordu ondan bu sisteme geçtim. Bu şekilde de hiç sorun yaşamadım tahminimce o yüzden oluyor. Bi de hangi codeci seçiyorsunuz obsde? Nvenc new seçiyorum ben.
    Riser ile EXP GDC arasinda performans farki oluyor mu acaba?
  • Temet Nosce kullanıcısına yanıt
    Benim için çok fark oldu en ufak elektriksel tepkimelerde reset atıyordu riser bağlayınca sorun çözüldü. Performans farkı görmedim.
  • quote:

Benim için çok fark oldu en ufak elektriksel tepkimelerde reset atıyordu riser bağlayınca sorun çözüldü. Performans farkı görmedim.
    Tesekkur ederim, sanirim Riser ile dahili ekrandan goruntu alamiyoruz degil mi
  • Temet Nosce kullanıcısına yanıt
    Ben alıyorum tabi performans beklemeyin egpuda dahili ekran kullanarak. Görüntü haricide işlenip tekrar pcye gidiyor direk çıkıştan çıkmıyor o da performansı düşürüyor.
  • quote:

Riser + mini pci express aparatı alırsanız muhtemelen çözülür. 50 lira civarı maliyeti olur 14 gün iadesi var zaten deneyin bence.
    hocam selam aldığınız ürünlerin linki vb. var mı ? nette çok fazla çeşit var egpu.io da riserların egpu desteklemediği farklı ürünlerin alınması gerektiği yazıyordu trde riser çok satılıyor bazıları egpu.ioda verilen linklerdeki aliexpressten de uyguna geliyor

https://urun.n11.com/kablolar/pci-e-1x-to-16x-mini-usb-30-riser-yukseltici-kart-4276p-uzatma-e-P351977103
    bu ürün tam olarak ne işe yarıyor bu olmadan diğeri çalışmıyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeavenLife -- 7 Eylül 2019; 19:44:22 >
  • HeavenLife H kullanıcısına yanıt
    Riserda olan aparat pci-e masaüstü pcler için yani. Attığım mini pci-e notebook için.
    şekilleri aynı gibi duruyordu cahillik fena :( pardon hocam tekrar teşekkürler
  • https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-aksesuarlar-notebook-harici-ekran-karti-aparati-exp-gdc-egpu-plus-150w-adaptor-730004940/detay/

İhtiyacı olan iletişime geçsin. Elimdeki ultrabook ile beceremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar Forumda bütün konuları okudum ve Bakdım Diy Egpu setup 1.35 Programının kullanıcı kimliği yok ve Sahibinden de felan satıyorlar bunuda satıcı söylemese fark etmeyecektim kullanıcı kimliği var diye satın alacaktım sabah.. Yokmu içinizde hayır sever bir arkadaş upload etse sayfada bir kaç link buldum 1.30 ve Trojen var içlerinde nasıl iş anlamıyorum millete sevabına link atıyorum diyorlar trojeni çakıyorlar ne ara böyle oldu bu millet =)
  • Bloodforevil kullanıcısına yanıt
    https://s7.dosya.tc/server15/7n6glw/DIYeGPU-Setup-135-test4o.rar.html
    ben bunu indirmiştim sanırım bi kontrol edersiniz taratıp.
  • Hocam kralsınız akşam deneyecem umarım ise yarar.. millet fırsatçı olmuş yemin ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.