Şimdi Ara

Egea sw test sürüşlerine başladı,,,

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://fiat.egeaforum.com/konu-egea-sw-test-surusleri-basladi-52.html güzel olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dardanel16 -- 29 Ekim 2015; 21:44:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Keşke fotoşlu resimlerdeki gibi C sütununu siyah yapsalardı Clio'lardaki gibi. Ama hoş olmuş cidden, kırmızı ve açılır çam tavan ile. Fiyatı da adam gibi olursa tam h.sonu aile aracı olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel olmuş yavaş yavaş ülkemiz sw kültürüne ve rahatlığına alışacak sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • işte mis gibi yerli oto.yerli oto diye siyaset yapanların hangisi alacak bakalım

• Rapid spaceback tan guzele benziyo.

• Cam tavan yakıyor
    Ama açılmıyor galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TahtalıKöyünMarangozu -- 29 Ekim 2015; 14:52:26 >
  • Bizim millet bunu almaz gider yine sedan alir.

• Ben beğendim. Fiyatı da iyi olursa neden alınmasın. Az yakan iyi bir motor düşük bakım maliyeti de eklenirse süper diyebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: dardanel16

http://fiat.egeaforum.com/konu-egea-sw-test-surusleri-basladi-52.html güzel olmuş

9 ileri TCT'den sonra yakaladığım 2. kolpa bilgi.. Fotoşoplu resmi koyup gerçekmiş gibi mesaj atıyorsun, link atmayı da unutmuyorsun.

Ne zaman vazgeçeceksin bu reklam olayından?

Ortada daha 1 tane Egea kullanıcısı yok, şimdiden forumunu istesen de patlatamazsın. Sık dişini, 3-5 ay geçsin. Kullanıcılar artsın, doğal yollarla Egea'ya özel forumlar da hareketlenir.

Ama 2. kez söylüyorum, böyle yalan yanlış bilgiler paylaştığın sürece hiç bir şey olmaz o forumdan..

• quote:

Orijinalden alıntı: Integrale

quote:

Orijinalden alıntı: dardanel16

http://fiat.egeaforum.com/konu-egea-sw-test-surusleri-basladi-52.html güzel olmuş

9 ileri TCT'den sonra yakaladığım 2. kolpa bilgi.. Fotoşoplu resmi koyup gerçekmiş gibi mesaj atıyorsun, link atmayı da unutmuyorsun.

Ne zaman vazgeçeceksin bu reklam olayından?

Ortada daha 1 tane Egea kullanıcısı yok, şimdiden forumunu istesen de patlatamazsın. Sık dişini, 3-5 ay geçsin. Kullanıcılar artsın, doğal yollarla Egea'ya özel forumlar da hareketlenir.

Ama 2. kez söylüyorum, böyle yalan yanlış bilgiler paylaştığın sürece hiç bir şey olmaz o forumdan..

bak saçmalıyorsun 9 ileri tct nin 6 ilerisi buna takılaçak mayıs ayında çıkaçak ,ben 9 ileri geleçek demedim fotoshop lu olan sensin bu araç üretildi görüldüğü gibi ,benin konularımı cevaplarıma bakın nerede yazmışım ,ilk sedanın resminide ben paylaştım varsa fotoshop kanıtın koyarsın nerede 9 ile demişim ,evet ranegate deki şanzumanın 6 ileri olanı buna takılaçak,sen benim konularıma yazma kardeşim iftira çamur atıyorsun saçmalıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dardanel16 -- 29 Ekim 2015; 16:18:12 >

• Integrale I kullanıcısına yanıt
    Hocam bu araç gerçek yanlız. Konu sahibi srkadaş haklı.

Yaza doğru satışa cikcak.

Eger test suruslerine basladilarsa ben yakalarim mutlaka.

Bak bu HB kamuflajlı EAGEA

• Bence güzel gözüküyor, SW arabalara zaten bayılıyorum. Fiyatı konusunda şüphelerim var ama. Motor da satışa önemli bir etken.
    Bu arada arabanın arka sileceği nerede?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oh Long Johnson -- 29 Ekim 2015; 17:20:12 >
  • Bence Rapid'den daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

Hocam bu araç gerçek yanlız. Konu sahibi srkadaş haklı.

Yaza doğru satışa cikcak.

Eger test suruslerine basladilarsa ben yakalarim mutlaka.

Bak bu HB kamuflajlı EAGEA

Egea'nın SW'u çıkacağını ben de biliyorum..

Yalnız o araç bu resimdeki değil. Yanlış olan bu.

Ilk SW henüz üretilmedi. Bu resimdeki sedan'ın fotoşoplu hali. Zaten araç önce kamuflajlı çıkar ortaya, plakalı değil!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Denim_Blue

Keşke fotoşlu resimlerdeki gibi C sütununu siyah yapsalardı Clio'lardaki gibi. Ama hoş olmuş cidden, kırmızı ve açılır çam tavan ile. Fiyatı da adam gibi olursa tam h.sonu aile aracı olur.

D sütunu demek istediniz sanırım, evet daha akıcı bi tasarım olabilirdi ama böyle de şık görünüyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla çok güzel duruyor, baya beğendim

• 7-8 yıl öncesini hatırlıyorum.
    Punto çıkmadan önce ana sayfadaki konuların yarısı Punto'yla alakalı idi.
    Piyasaya şöyle girecek,şunu silip süpürecek...

İnşallah Egea aynı akıbete uğramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Bizim millet bunu almaz gider yine sedan alir.

Ticari alırlar hocam ne sedanı.
  • Sedanından güzel görünen ilk Sw olabilir. Tarihe not düşülsün.

Yalnız test edenler nedense Rapid, 301, C-Ellyse, Accent gibi araçların rakibi olarak lanse etmişler. İlginç. Ya algı operasyonu var ya da hakiki bir fiyasko.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TahtalıKöyünMarangozu

Cam tavan yakıyor
    Ama açılmıyor galiba

bence açılıyor çünkü resme dikkatli bakınca 2 camı ayıran çizgi var ve açılma mantığı puntodaki skydome gibiyse yukarı doğru kızakla açılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.