Şimdi Ara

Egea sedan 1270 heçbek 1295 kg? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
6.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ben şu 50 Bin veririm Egea 1.4 baz donanım alırım kafasında olanlara yazdım o araçları :)

Yoksa 1.5 dci touch Plus megane 3 1 yaşında 10-15 bin km de 56 bine alınıyor çok çok iyi tercih.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    Nasıl yok arkadasım

2016 model astra Sedan 1.6 edition 56.000 TL
    2016 model astra Sedan 1.6 edition Plus 57.600 TL

Tekrar bak bulamazsan ekran resmi atayım

• Aynı mevzu mitsubishi attrageda da vardı, hbde arka camı bagaj kapağı taşıdığı için,orada ek bir sistem var, bu da 50 kilo civarı ağırlık yapıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hb de sedanda olan bagaj üstü parçalar olmadığından şasi rijitliği ancak arka taban
    gövde destekleri artırılarak sağlanabiliyor. bunu genel söylüyorum .

ancak tr insanının güğvenliği bu aracı üretenlerin hiç umurunda olmadığıda
    defalarca görülmüştür.

örneğin: fiorino avrupaya cubo adında bi donanımla gitti yok yok. özll. esp olmaması
    bu aracın takla atmasına neden oluyor geyik testinde kimin umrunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YardımSeverr

Çok güvenselerdi kendilerine çarpışma kaza testlerine girerlerdi.

500x girip 5 yıldız aldı. Egea da girecek.Girip 1 yıldız alsa neysede girmemiş arabaya laf atmak bu kadar kolay mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YüzüğüKayıpFrodo

quote:

Çok güvenselerdi kendilerine çarpışma kaza testlerine girerlerdi.

500x girip 5 yıldız aldı. Egea da girecek.Girip 1 yıldız alsa neysede girmemiş arabaya laf atmak bu kadar kolay mı?

Tmm

• nedense bana hb yi sedandan daha kaliteli ve sekilli yaptilar gibi geliyor mercekli farlarlar felan cikar cikmz ega alanlar biraz duduklendi sanki

• 1.3 multijetler hariç ciddi bir fark yok gibi gözüküyor, genel olarak hb'lerin arka kapısı sebebiyle sedanlardan daha ağır olması olağan bir durum.

tahminimce 1.3 multijetlerin emisyon kontrol sistemleri arasında fark var. Sedanda daha basit bir sistem kullanılıyor olması olası.

1.4 fire-1.3 multijet-1.6 multijet

sedan

kuru ağırlık: 1150,1205,1270
    yaş ağırlık: 1225,1280,1345

hb

kuru ağırlık:1195,1290,1295
    yaş ağırlık: 1270,1365,1370
  • hb araçlar herzaman sedandan ağırdır. benim clio mesela 1240kg... herneyse egea güzel araç. ağır araç herzaman iyidr.. çok yaksada rüzgar alınca gezinmez... egea oturaklı araba...

Çok bilmişlik yapanlar 100 liraya aviste kiralık egea var verin parasını binin kullanın ondan sonra yorum yapın... 1.6 dizeli mis gibi alınır binilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sissil

hb araçlar herzaman sedandan ağırdır. benim clio mesela 1240kg... herneyse egea güzel araç. ağır araç herzaman iyidr.. çok yaksada rüzgar alınca gezinmez... egea oturaklı araba...

Çok bilmişlik yapanlar 100 liraya aviste kiralık egea var verin parasını binin kullanın ondan sonra yorum yapın... 1.6 dizeli mis gibi alınır binilir...

agir araba her zaman iyidir ?

sene 2016, 21. yuzyildayiz, hala daha agir araba iyidir diyenler var...

lotus 850kg kotu araba mi ?

yeni mazda mx5 1050kg kotu araba mi ?

golf 7 1150, leon mk3 1150 kg.. kotu arabalar mi ?

yontma tas devri kafasiyla yapilan hicbir hafif aliminyum kullanma geregi duyulmayan EGEA 1295 kg diye gurur duyanlar, biraz acik kitap okusunlar.
  • quote:

Ya bu egea nasıl c sınıfı arkadaş. focus'un jetta'nın corolla'nın yanında linea gibi duruyor. Ben bir türlü anlamadım bide bunun dizeline 60-70 bağlayanlar var. Focus dururken bağımsız süspansiyon dururken kalite dururken motor yürüyen dururken

Standart gündüz led far gibi bir ton donanimi dizel jettaya ekle bakalim. en az 30 bin lira fark cikiyor.

kim ne derse desin fiat parasinin arabasi olacak bi model sürdü piyasaya.

ha ben giderim jettaya 90 veririm diyen varsa ayni donanima buyursun vw orda.

• hb güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

yarın okul var ders çalışın liseliler son sınavlar artık

Asıl ders çalışması gereken sensin yav, ne çekti bu forum senden
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    toledo,rapid bunlarında bagajı 550 lt. o zaman d sınıfı falan
  • Ağırlık farkının nedeni arka sikecek sistemi olabilir çünkü sedan da yoktur, hbde vardır.

• O değilde 100 binlik boşline vw ler, 50 binlik mobilet motorlu a sınıfı arabalar bile bu kadar eleştirilmiyor. Adamlar uygun fiyata güzel görünüşlü bir araba yapmış, içine de kendini ispatlamış bir motor koymuş. Beğenmezsen almazsın olur biter. Türkiye'de üretilmesi mi rahatsız ediyor, ucuz olması mı nedir anlamadım. Bir de bu kadar eleştirilen araba sınıfında 2. en çok satan olmuş. Keşke 45 bine verseler de millet artık efsane (!) kasa tenekelerden kurtulsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: nanoona

quote:

Orijinalden alıntı: sissil

hb araçlar herzaman sedandan ağırdır. benim clio mesela 1240kg... herneyse egea güzel araç. ağır araç herzaman iyidr.. çok yaksada rüzgar alınca gezinmez... egea oturaklı araba...

agir araba her zaman iyidir ?

sene 2016, 21. yuzyildayiz, hala daha agir araba iyidir diyenler var...

lotus 850kg kotu araba mi ?

yeni mazda mx5 1050kg kotu araba mi ?

golf 7 1150, leon mk3 1150 kg.. kotu arabalar mi ?

yontma tas devri kafasiyla yapilan hicbir hafif aliminyum kullanma geregi duyulmayan EGEA 1295 kg diye gurur duyanlar, biraz acik kitap okusunlar.

Iyi veya kotu denilemez acikcasi, veya her zaman agir iyi veya hafif iyi de denilemez. Tamamen tasarimla alakali bir durum. Güncel Nissan gt-r en agir super spor otomobillerden birisi... 1800 kusur olmasi lazim. nissan agirlik odakli bir tasarim uzerine bu araci kurguladigi icin bu araca daha iyi yol tutturan daha iyi fren yaptiran kendi agirliginin muhendislik tasarimina etkileridir. Su an standart otomobillerde bir hafiflik furyasi başladı bakalim en verimli ve en guvenli kesişimi bulmak icin daha ne kadar hafifletecekler otomobilleri.

• By_Android B kullanıcısına yanıt
    rapid sedan 530lt, egea sedan 520lt
    rapid hb 384lt egea hb 440lt
  • şimdi audi a3 sedan ile a3 hb konusu tartışılsaydı. audiye övgüler yağdırılırdı ama Türkiye, Türk, Türklük içinde Türk geçen bir şey oldu mu kimse sahip çıkmıyor. Ben çıkıyorum. Senin gibi ilkokul mezunu yapmıyor o arabaların tasarımını. Üzerine alınan varsa devam edeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.