Şimdi Ara

Egea'nın segmenti c

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
1
Favori
12.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • egeanın segmenti c olaya açıklık getirildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mazda Motor Corporation -- 16 Haziran 2016; 21:16:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

boyutlari ile c sinifi oldugunu gosteriyor.

ama birisi ic kismini diger araclarla kiyaslarsa daha iyi anlasilir. vites topuzunun ve kol dayamanin oldugu kisim ne kadar genis ise arabanin sinifi daha yuksek oluyor.
    ne battı be size egea,Türk mühendisler tasarladı Türkiye de üretildi mi diye bu çekememezliğiniz ? ister a b c o g f k h j x sınıfı olsun araba bu araba.

adamlar yapmış 60 milyara git boş i20 falan al dandirik kıytırık kore arabası al .Türk mühendis yapmış arabayı doldurmuş motor desen en kaliteli dizel motorlardan kasa Türk insanına hitap ediyor iç mekanı güzel ne istiyonuz daha.baz paketi 49 bin liradan başlıyor ? siz gidin skoda falan binin 3.dünya ülkesi arabalarına Türklerin yaptıkları arabalar size fazla gelir.
    quote:

Orijinalden alıntı: _TerryLeather_

Herkes bişey söylüyor sevenleri c de ısrarcı madem c neden elantra corolla nın yanında minicik

corolla ve elantra nin yanında nasıl minnacık? Corolla dan 88 mm Kısa. Ama 17 mm geniş, 32 mm yüksek ve bagaj hacmi 68 lt fazla. Elantra dan 38 mm Kısa 8 mm dar 47 mm yüksek 62 lt de bagaj hacmi olarak geniş. Araç sınıflandırma olarak C geçiyor. Hala öyle mi böyle mi demenin kimseye faydası yok.
  • b+
  • Bal gibide b sınıfı accent blue c olursa oda olabilir.
  • Satış temsilciside benle aynı düşünüyor. Bye göre kaliteli. Cye göre kalitesiz. Accent blue linea egea bence bunlar b-c arasında kalmış orta bir sınıf.
  • quote:

Orijinalden alıntı: por favor

b+
    B segmenti sedan işte yahu.Boyutlara çok takılmamak lazım.Daha düne kadar premium D segmenti araçlar, normal C segmenti otomobiller kadar iç mekan genişliğine sahipti.Kalkıp onlara C segmenti diyor muyduk?Ya da Superb E segmenti kadar büyükken ona gidip E segmenti diyor muyuz?Egea B segmenti bir otomobil.
  • Kesinlikle b sınıfı. Arabadan hiç anlamayan sokaktaki adam bile anlar b sınıfı olduğunu. Hyundai accent uzunluğunda olan bir araca nasıl c sınıfı diyorlar anlamıyorum.
  • Benim bildiğim segmentler boyutlara göre belirleniyor, kaliteye veya marka imajına göre değil.
  • Egea bence de B segmenti ama fiatın c segmenti aracı hangisi onu bilmiyorum. Linea desen o da b-c arası bir araç.
  • Önce B dediler, sonra C.🤔 Biz onların yalancısıyız😄
  • B buçuk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: por favor

b+
    Firmalar bunu bir düzeyde belirleyip araç ruhsatlarında bunu belirtmedikçe bu karışıklık devam eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

B buçuk.
    Günümüzde üretilen arabaların çok fazla keskin sınırları olmadığını da göz önünde bulundurursak B+ demek mantıklı olabilir.
  • motosiklet
  • ben B diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

ben B diye biliyorum
    b+ falan değil b işte bu kadar net, corsadan daha kaliteli bi araba mı ki egea
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

ben B diye biliyorum
    bebucak ge..

C segmenti olmadığına eminim. keza Blue ve elize de aynı şekilde.
  • hic konusmamisdik, iyi oldu bu konu
  • Kalite olarak b ama ölçülerine bakarsan c sınıfına yakın böle bi üçkâğıtı var aracın....
  • Egea C segmenti.

Sadece tek özelliği daha ekonomik olması.

Leon'un daha ucuzu gibi düşünmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Egea C segmenti.

Sadece tek özelliği daha ekonomik olması.

Leon'un daha ucuzu gibi düşünmek lazım.
    Line aradaydı buçuk muçuk kabul da Egea C sınıfı.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.