Şimdi Ara

EGE UNIVERSITESI #2014 GIRISLILER# (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
14
Favori
11.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MoRuK.aTg

eyvallah ya bide öğrenci köyü sıra ile mi alınıyor

öğrenci köyü neye göre alıyor bilmiyorum ama eğer orda kalmak istiyorsan önce kyk yurdunda kal. öğrenci köyündeki sıranı bekle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana yurt konusunda yardım lazım. Okul çevresinde uygun fiyatlı bir yurt bulunabilir mi acaba? 500 lira civarı bir şey arıyorum. 650 liraya falan yurtlar var. Tomak yurdu aslında iyiymiş, 500 liraya imkanları oldukça güzel ama cemaat yurduymuş fazla sıkmasalar da. Gece giriş saati 11'miş. Öğrenci köyünde kalmayı düşünüyorum aslında ama onun sistemini bilmiyorum tam olarak. Bir süre çıkmasını bekleyeceğiz sanırım. Biri aydınlatırsa sevinirim.
  • İktisat, biri kyklar ve ögrenci koyu hakkinda bilgi verse super olcak

• Öğrenci köyünde kalmış biri olarak söyleyeyim ozaman: tıp diş eczadan çoğunlukta olmak üzere (mühendislikten de çok) tüm bölümlerden, başvuranların başarı sıralamasına göre öğrenci alıyorlar. Bölüme ilk sıralarda girdiyseniz rahat olun..

• Öğrenci köyü için hafta içi giriş yarım, hafta sonu 2ydi. Giriş çıkışlarınız kontrol ediliyor, kaldığınız gün için hatta kalmadığınız günler için de çatır çatır para alıyorlar. Köyde çift ve tek kişilik oda mevcut. Çiftte kalmıştım ve oda arkadaşınız moronsa mükemmel derecede çok sıkıcı akşamlarınız oluyor, ayrıca aşırı rüzgar oluyor ve bölümünüze uzak sayılırsa okula yürüyerek gittiğinizde şifayı kapabilirsiniz.. Otostop çekmek de çözüm gerçi

• TeKNoYDN kullanıcısına yanıt
    Niye hazırlık zaman kaybı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Şekerlisu4

Öğrenci köyü için hafta içi giriş yarım, hafta sonu 2ydi. Giriş çıkışlarınız kontrol ediliyor, kaldığınız gün için hatta kalmadığınız günler için de çatır çatır para alıyorlar. Köyde çift ve tek kişilik oda mevcut. Çiftte kalmıştım ve oda arkadaşınız moronsa mükemmel derecede çok sıkıcı akşamlarınız oluyor, ayrıca aşırı rüzgar oluyor ve bölümünüze uzak sayılırsa okula yürüyerek gittiğinizde şifayı kapabilirsiniz.. Otostop çekmek de çözüm gerçi

Peki kampuste ozel yurt var mı?

Ben tek veya iki kişilik odada kalmak istiyorum, kykda var mı böyle?

• Şekerlisu4 kullanıcısına yanıt
    Kyk kampustemi acaba inciraltına gitmiş diye duydum eğer öyleyse 2 saat yol sabah 6 da yollara düşmek lazım çok kötü oldu bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forex11

Kyk kampustemi acaba inciraltına gitmiş diye duydum eğer öyleyse 2 saat yol sabah 6 da yollara düşmek lazım çok kötü oldu bu

Aynen oyle erkek yurdunu inciraltina tasidilar dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: İnttwild

Niye hazırlık zaman kaybı hocam

ben okumadım hazırlık ama okuyan herkes çok basit olduğunu hiçbir şey öğrenmediklerini ve basitliğe alışınca 1. sınıfa geçtiklerinde zorlandıklarını söyledi.
  • EGE Tıp :) Herkeze hayırlı olsun.Tıptaki arkadaşları facebook 2014 girişliler grubuna beklerimhttps://www.facebook.com/groups/316970458462795/
  • Kampüste özel yurt yok ancak metroya yakın bi özel yurt okula git gel için rahat olur.. Kyk inciraltında olan arkadaşıma baya bi dert oldu o yol :((

• kyk yurtları 6 kişilikmiş sanırım ya ve inciraltında ilk sene ev tutmak için arkadaş nasıl bulunacak çok kafam bozuldu
  • Öğrenci köyü hakkında detaylı bilgi verebilecek var mı? Başarı sırası ölçüt alınıyor derken tıpçıların dişçilerin eczacıların her birinin ayrı ayrı mı kontenjanları var yoksa bütün fakülteler birlikte mi baz alınarak sıralama yapılıyor? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxsercoxxx

Öğrenci köyü hakkında detaylı bilgi verebilecek var mı? Başarı sırası ölçüt alınıyor derken tıpçıların dişçilerin eczacıların her birinin ayrı ayrı mı kontenjanları var yoksa bütün fakülteler birlikte mi baz alınarak sıralama yapılıyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Cidden şu işe birisi açıklık getirsin.

Tm3 428.9 puanım /13bin sıralamam.

Gelir mi ?

• yekilord kullanıcısına yanıt
    Yarım dönem hazırlık tamam da sonraları aşırı sıkıcı bir hal alıyor.
  • Dersler sabahtan öğlene kadar mı? Ya sıkıntı değil benim için sıkıcı olması
  • Lephisto kullanıcısına yanıt
    Bu sene kampüsün içinde yeni yurt açılıcaktı, ama tam bir bilgim yok açıldı mı açılmadı mı.
  • yekilord kullanıcısına yanıt
    Pre elementary yi geçtiğin sürece sabahtan. Yalnız geçen sene sınavları yanlış okudular, bu yüzden hiç beklemediğiniz sonuçlar gelebilir.
  • Sence okumalı mıyım ne dersin ingilizcemi de geliştirmek istiyorum, hem şehire ve üniversiteye de alışıp çevre edinirim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.