Şimdi Ara

EGE UNIVERSITESI #2014 GIRISLILER# (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
14
Favori
11.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kartal0707

Hayırlısı olsun bakalım :)
     EGE UNIVERSITESI #2014 GIRISLILER#

Hoşgeldin kardeş, ben de ege eem 2. sınıf öğrencisiyim. Hayırlı olsun

• Hocam 1 inde kesin kayıt var o gğn için uçak bileti aldım tek başıma gelip halledip gidicem işlerimi. Havalimanı uzak mıdır Üniversiteye bi tarif etsen? Aynı şekilde otogarın Üniye yakınlığını da merak ediyorum
  • yekilord kullanıcısına yanıt
    Havalanında banlieue(izban) ye binicen aliağa tarafına hilal de iniceksin(orası biraz karmaşık bi istasyon ama tabelaları takip etcen) ve izmir metro nun evka 3 e gidenine biniceksin ege üni. de inicen(zaten biliyon) ve kampüs çıkışından aşağı dopru yürüceksin yemekhanenin kenarından biraz daha aşağıya yardırıcan kütüphane orada (kayıtlar %99 kütüphanededir)

Ayrıca banlieue binmeden önce 3 5 bilet al. Zaten ilk basıştan sonra 90 dk bedava yetişirsin gibime geliyo daha sonraları öğrenci kartı çıkartırsın. Bu arada memleket neresi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cp1369 -- 25 Temmuz 2014; 0:54:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anarşist09

Türkçe Öğretmenliği

Hoşgeldin. :)
    Aklına takılan bir şey olursa, merak ettiğin mesaj atabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Novak Djokovic -- 25 Temmuz 2014; 0:53:08 >
  • Ankaradan gidicem. Dönüşte otobüsle dönmeyi düşünüyorum otogar nasıl o uzak mı?
  • yekilord kullanıcısına yanıt
    O kısmı çok bilmiyom ama uzak değil diye biliyorum.
  • xxxsercoxxx X kullanıcısına yanıt
    Sayı 30u aşmaz herhalde tahmini..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baslngç içn kyk dusunuyodm oda çok uzak biz fakirler için bari ulaşım ücretsiz olsa dedik tik yok Bölüme sonlarda yerleştim ogrenci koyude gelme ihtimali düşük böle kyk böle devlet olmaz olsn

• forex11 kullanıcısına yanıt
    bende kykya giderim büyük ihtimal dhliler olarak bi odaya toplaşırız
  • bilgisayar mühendisliği

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeizerSoze

quote:

Orijinalden alıntı: kartal0707

Hayırlısı olsun bakalım :)
     EGE UNIVERSITESI #2014 GIRISLILER#

Hoşgeldin kardeş, ben de ege eem 2. sınıf öğrencisiyim. Hayırlı olsun

Sagolun hocam daha 2014 girişli bulamadim :)

• Bende bu sene ege i.ö. iktisat kazandım. Hazırlıkla ilgili bi kaç sorum var. Şimdi konuda çok havalı sözcükler geçiyo, yok pre-interbilmemne yok elemantry gibi. Ben hangi seviyede olduğumu bilmiyorum. Bunu öğrenmek için internette test tarzı şeyler varmıdır? Birde hazırlığı geçtikten sonra, 1 ay kadar yurtdışında dil kursuna gitmeyi planlıyorum. Hazırlık + yurtdışı dil kursu ile ingilizcem ne seviyede olur?
  • Burslara nasil basvuracagiz?

• Beslenme ve Diyetetik yok mu?
  • Beyler özel yurtta tek kişilik odada kalma imkanım var.Sizce öğrenci köyü mü daha iyidir özel yurt mu daha iyidir? rahatsız olduğumdan dolayı tek kişi kalmam gerekiyor yardımcı olsanız biraz? bir de bu önkayıt meselesi nedir yaptırmasak ne olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dyt_ege

Beyler özel yurtta tek kişilik odada kalma imkanım var.Sizce öğrenci köyü mü daha iyidir özel yurt mu daha iyidir? rahatsız olduğumdan dolayı tek kişi kalmam gerekiyor yardımcı olsanız biraz? bir de bu önkayıt meselesi nedir yaptırmasak ne olur?

Öğrenci Köyü ile ilgili soruları sorabilirsiniz.
    750 TL civarında bu yıl tek kişilik ücreti. Bence denemelisin çünkü kampüsün içinde, ben de memnunum bazı aksaklıkları olsa da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Novak Djokovic -- 25 Temmuz 2014; 3:22:19 >
  • Novak Djokovic kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum sorularımı yazayım o zaman.

1-) Öğrenci köyüne başvuruyu ne zaman yapmam gerekiyor? Ön kayıt olayı Ege Üniversitesinde var mı?

2-)Ön kayıt yaptırmassam asıl kayıtı yaptıramaz mıyım?

3-)Öğrenci köyü ile kıyasladığımız zaman özel yurtlardan şu yönüyle daha iyi diyebileceğiniz noktalar nelerdir kampüsün içinde olması dışında?

4-)Yemekleri güzel ve temiz mi?

Şimdilik bunlar hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: dyt_ege

Hocam cevap verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum sorularımı yazayım o zaman.

1-) Öğrenci köyüne başvuruyu ne zaman yapmam gerekiyor? Ön kayıt olayı Ege Üniversitesinde var mı?

2-)Ön kayıt yaptırmassam asıl kayıtı yaptıramaz mıyım?

3-)Öğrenci köyü ile kıyasladığımız zaman özel yurtlardan şu yönüyle daha iyi diyebileceğiniz noktalar nelerdir kampüsün içinde olması dışında?

4-)Yemekleri güzel ve temiz mi?

Şimdilik bunlar hocam

1-)Eylül ayının başı gibi. Var.
    2-)Öyle olması gerekli.
    3-)Odalar açısından zaman geçirilecek bir yer olmadığını ve sıkılacağınızı söyleyebilirim. Onun haricinde 'sosyal tesis' adında Öğrenci Köyü'nün büyüklüğüne göre normal sayılabilecek bir cafe & restaurantı var. Marketi var, fiyatları uygun. Bahçesi, basketbol sahası, tenis kortu, tenis antrenman kortu ve halı saha gibi avantajları da var.
    4-)Yemek geçen 2. dönemde çıkmaya başladı, o da Öğrenci Köyü'ndeki 'sosyal tesis'in haklarını satın alan işletme tarafından kararlaştırıldı. Akşam yemeği olarak günlük 5 TL'ye yemek çıkartabiliyorlar. Onun haricinde zaten yurdun çıkısının 50 metre ötesinde 2 numaralı yemekhane var Ege Üniversitesi'ne ait.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Novak Djokovic -- 25 Temmuz 2014; 3:38:41 >

• Ben bu önkayıt olayını anlamadım yapmak zorunlu mu nerden yapılıyor aydınlatırsanız sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Novak Djokovic kullanıcısına yanıt
    Hocam yani çıkan yemek için ayrıca para mı ödüyoruz bir de?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.