Şimdi Ara

Ege Fitness fullbody programı ( definasyon )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
21.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=f-BQdiungx8&t=421s

Egenin bu programı definasyon için fazla mı
    1.Gün Full body
    2.Gün karın + 20 dakika sabit hiz kardiyo
    3.Gün Full Body
    4.gün karın + 20 dakika sabit hiz kardiyo
    5.gün Full Body
    6.gün karın + 20 dakika sabit hiz kardiyo
    7.gün off

• Selamlar suan telefondayim video acamadim ama egenin 2 tane fullbody programini ilk etapta bazi hareketleri azicik modifiye ederek uygulamistim.

Kalori yakimi ortalama ustunde guzel olan programlar. Fakat daha once de bir konuda yazdim diye hatirliyorum. Narrow tutuslu inc press olan programda ozellikle omuzlara gereginden fazla yukleniliyordu. Gelisim guzel hosuma gitmisti ama kisa surede omuzlar acimaya basliyordu.

Genel itibariyle hareket secimleri guzel yalnizca omuz icin modifiye yapilabilir.

Not, video acamadim telefondan fakat onceki programi denedigim icin aklimda kalani yazdim. Front squat ile baslayan , narrow tutus inc press olan programdi sanirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihtiyarjedi

Selamlar suan telefondayim video acamadim ama egenin 2 tane fullbody programini ilk etapta bazi hareketleri azicik modifiye ederek uygulamistim.

Kalori yakimi ortalama ustunde guzel olan programlar. Fakat daha once de bir konuda yazdim diye hatirliyorum. Narrow tutuslu inc press olan programda ozellikle omuzlara gereginden fazla yukleniliyordu. Gelisim guzel hosuma gitmisti ama kisa surede omuzlar acimaya basliyordu.

Genel itibariyle hareket secimleri guzel yalnizca omuz icin modifiye yapilabilir.

Not, video acamadim telefondan fakat onceki programi denedigim icin aklimda kalani yazdim. Front squat ile baslayan , narrow tutus inc press olan programdi sanirim.

Evet programlar iyi biraz setleri düşürmek lazım bazı hareketleride çıkarmak omuzdaki ama sorum şu dediğim gibi haftada 3 gün full body çaliştirip diğer günlerde 20dk sabit hiz kardiyo ve karin çalişin demiş definasyondaysanız

• O adamin programi asiri zordu. Ayni gun squat deadlift dips/barfiks superseti falan vardı.1 saatte de bitiriyorum diyordu. Basketbolcu olduğu için kondisyonu acayip yüksek adamin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B8937EC2 -- 7 Mart 2017; 17:39:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu nasıl program

bench pressler squatlat deadlifler omuz presller havada uçuşuyor

gereksiz bi yoğunluğu var

• Adamım çalışma azmi var hocam.
  • Cr10ns35 kullanıcısına yanıt
    Calisma azmi tabi var da cok ciddi kardiyovasküler kapasite de gerektiyor. Aynı gün deadlift barbell row squat falan yapıyor tekrar sayıları yüksek ve yüksek kilolar kaldırıyor. Geçen gün fullbody idmanini seyrettim 140 deadlift yapıyor 10 tekrar, 15 tekrarda 100 kilo shrug lgiriyordu süper set şeklinde. Ben barfiks dips supersetini bile giremem farkli kas grupları olsa da. Kardiyovasküler kapasitem baya zayıf

• Haklısınız hocam. Süpersetler beni de baya zorluyor ama bakalım. :)
  • Sigara içiyorsanız bırakın, ben bu konuda kendimi biraz şanslı sayıyorum.
    Sebebi küçük çocukluğumda boyum zar zor pedala yetişebilmesine rağmen yıllarca sabahtan akşama kadar yokuşlarda bisiklet sürdüm.
    Şuanki dolaşım ve solunum sistemimin ağır çalışmalara ayak uydurabilmesinin sebebini buna bağlıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.