Şimdi Ara

EFSANE ALIEXPRESS KAMPANYASI BİTMİŞTİR. (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.076
Cevap
48
Favori
103.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ürünlerin yanın da Sale starts in 7 days yazıyor ve US $74.79 olan ürün e SALEUS $68.14 yazıyor bu olay nedir? sepete attığımda gene 74.79 olarak gösteriyor çünklü 7 gün beklersem 68.14 den mi alıcam ?
  • Simdi artik davet edendemi 5 dolar kazaniyor????

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    Kardeş ben senin verdiğin linkten indirdim nasil kullanicam sepete gidiyorum kupon gozukmuyor dusmuyorda?

• http://s.aliexpress.com/Z3mAv2lb 6 dolara 5 dolar kazanma linki arkadaşlar kullanılmamış daha demin 1 tane aldım bu yeni link alamayanlar kullanabilir.
  • AliExpress'te alışveriş yapma bağımlısıyım! Bana katılmak ister misiniz? İşte size US $5.00 değerinde bir kupon.

http://s.aliexpress.com/VZrmAnyu

• şu 7 gün sonra olayını biri yazsa düzgünce indirim için 7 gün bekliycez mı ? link atmakdan başka bişey yok konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihgezer

Hocam bluestacks kurdum,yeni e posta açtım,farklı isimle kayıt oldum,2 kere denedim hatta ama olmadı,hesabı kitliyorlar hep.

Kredi kartından dolayıdır hocam sorun. Farklı kartla deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1403

quote:

Orijinalden alıntı: onurça2092

o kupon tek seferlik olabilir bana gelmedi ne kadar çok kişi davet ederseniz jeton geliyor jetonlarla 59a 8 gibi kuponlar alabilirsiniz vs vs

Hocam kupon sadece ceptelefonu sektorunde gecerli yaziyor basliga bunu bi zahmet eklesenizde ugrasmasaydik.

Hayır hocam, sadece cep telefonunuzdaki uygulamadan yapmanız gerektiğini yazıyor kuponun altında. Daha önceki kuponlarımda da aynı ibare vardı ve sadece telefonumdan kullandığımda aktif oluyordu kupon
  • CanKartaL84 kullanıcısına yanıt
    valla hocam bi sürü kartla denedik yemiyor,neden böyle saçmalıyor anlamadım ya :/
  • yeter artık ya, bu nedir böyle, 4 ncü telefonumu da yedi, hep aynı hatayı alıyorum, yeni yelefon yeni isim yeni adres yeni mail (gerçek mail) yeni kredi kartı yeni telefon, ama nafile üzgünüz bu promosyondan yararlanamazsın diyor hep

çözelim şu sorunu arkadaşlar
  • bu kampanya ne zamana kadar devam arkadaşlar
  • Arkadaşlar "APP Only deals" seçeneği ne işe yarıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciom92

Dünkü konudan bende üye olmuştum kupon geldi fakat kullanırken "bu promosyondan yararlanamazsınız" diyor bu sorunla karşılaşan oldu mu?

bende de aynı.üstelik adres farklı kart farklı telefon no farklı.hattta farklı farklı ip ile girdiğim halde
  • Bu promosyondan yararlanamazsin diyor nedir çözümü bunun?

Müşteri hizmetleriyle 30 dakika ingilizce yaziştim bir e-mail gönderdi hesabimi onaylayacaklar 24 saat içinde sonra kuponu kullanabilirsin dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UncleGrndpa -- 22 Mart 2017; 18:35:51 >
  • EFSANE ALIEXPRESS KAMPANYASI BİTMİŞTİR.
    http://s.aliexpress.com/fqe6z2qi

EFSANE ALIEXPRESS KAMPANYASI BİTMİŞTİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albatros12 -- 22 Mart 2017; 18:15:55 >

• Müşteri hizmetleriyle 30 dakika ingilizce yaziştim bir e-mail gönderdi hesabimi onaylayacaklar 24 saat içinde sonra kuponu kullanabilirsin dedi.

• 7 gun sonraki fiyat olayi nedir ? Yardimci olurmusunuz
  • Ya biride benim referansımı kullansın lütfen!

Referans ve yönergeler imzamda. Lütfen benim referanslı linkimi kullanın!!

• Arkadaşlar böyle bir sorunla karşılaşanınız oldu mu?
    EFSANE ALIEXPRESS KAMPANYASI BİTMİŞTİR.

Edit: Arkadaşlar başka bir telefondan satın alma işlemini onaylayarak hallettim. Önceden indirlmiş bir telefonda almaya çalışınca vermişti bu hatayı.

Bu arada bende bir link paylaşayım ihtiyacı olan varsa saygılar.

http://s.aliexpress.com/3aeI7J3E

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MPT-76 -- 22 Mart 2017; 20:0:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.