Şimdi Ara

eFootball PES 2021 (Season Update) & MyClub [PC ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
595
Cevap
17
Favori
39.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar farklı dil spiker nereden indirıyoruz bılgınız var mı ?
  • Arkadaş herkese 5-6 tane icon çıkmış bana sadece Messi ve Beckham çıktı. Neden acaba PES 2020 oynamadığım için mi? Ordan gelen bir ödül mü o?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynen. Kurt bonusu pes2020deki icon ve efsane sayina göre veriliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megi21 -- 16 Eylül 2020; 13:12:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, ben de uzun süreden sonra PES'e döndüm. En son sanırım PES 12 oynamıştım . Oyun ne durumda hiç bilmiyorum ama, yine eskisi gibi isim ve forma sıkıntısı varsa düzgün patch bulabilen oldu mu? Ben aradım ama oyun yeni olduğu için henüz çıkmamış sanırım. Bir de patchli oyun ile online oynayamam sanırım, değil mi?
  • FearMaster kullanıcısına yanıt
    yakında name ve kit patch vs. çıkar. Oyun içinde takımı içeri aktar var ayarlarda, oradan yapılıyor ve oynanıyor. Hatta bunu yaptığın için 300 coins veriyor Konami
  • Dutch van der Linde kullanıcısına yanıt
    Rummenigge,Nedved baya iyiler diğerleri işe yaramaz...

Keşke banada en azından bi Rummenigge gelseydi.Bendeki Del Piero+ Van Basten bi Rummenigge etmiyor malesef.
  • Arkadaşlar Steam forumlarında bunu buldum. Yüklediğimizde güncel veri paketlerini sorunsuz indirebilecek miyiz Konami'nin yayınladıklarını? Kısacası bunu yüklemem oyuna herhangi bir zarar verir mi?

Ayrıca bu kadar erken yayınlanması normal mi yoksa tam değil mi bu yama?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 454545454545

yakında name ve kit patch vs. çıkar. Oyun içinde takımı içeri aktar var ayarlarda, oradan yapılıyor ve oynanıyor. Hatta bunu yaptığın için 300 coins veriyor Konami
    Çok teşekkürler, coin olayı iyiymiş. Ben de zaten kit, logo ve isim istiyorum. Öyle çok uçan kaçan, oyunu değiştiren yamalarda gözüm yok.
  • mtnei kullanıcısına yanıt
    Bu videodaki linki sabah indirdim rardan çıkarınca direkt virüs programı uyarı verdi.Ben güvenmedim direk sildim.Karar sizin.
  • mtnei kullanıcısına yanıt
    HER HALDE İLK KEZ PES OYNUYORSUN BU PES İÇİN NORMAL LİSANS YAMALARI OYUN ÇIKTIĞI GİBİ ÇIKAR
    OYUNA HERHANGİ BİR ZARAR VERMEZ ÇÜNKÜ BU LİSANS YAMALARINA YAPANLAR KONAMİYLE İŞBİRLİĞİ İLE YAPIYORLAR
  • nameofblood kullanıcısına yanıt
    Evet adam akıllı ilk kez pes oynuyorum pes 4 ve 6'dan bu yana. O yüzden soruyorum hocam yanlış yapmamak için. Sağolun cevap için.

@-Prometheus-

Hocam virüslü olduğundan bahseden yok hiç. Tarattığımda da bir sorun bulmadı ayrıca bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Prometheus-

Rummenigge,Nedved baya iyiler diğerleri işe yaramaz...

Keşke banada en azından bi Rummenigge gelseydi.Bendeki Del Piero+ Van Basten bi Rummenigge etmiyor malesef.
    Lewa'da var dikkatini çekerim. İş yapar herhalde ya o. Daha hiç oynayamadım akşam deneyeceğim vakit bulursam.

• Dostlar bir şey soracağım. Benim Steam hesabında PES 2020 var gözüküyor. Bir ara ücretsizdi, oradan ekledim. Ama bu oyun Lite sürüm mü bilmiyorum. Bunu nereden anlayabilirim? Eğer PES 2020 tam sürüm değil ise PES 2021 almayı düşünüyorum ben de. Sadece ana lig kariyer için alacağım.
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Hesap detaylarından girip lisans ve ürün anahtarı aktivasyonlarını görüntüleden görebilirsin.

• Ruvhart kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Lite sürümmüş. Kaldırayım en iyisi kafa karıştırıyor.
    Aldıktan sonra kaldır hocam çünkü pes 2020 varsa kütüphanede yüzde 20 indirim yapıyor pes 21'e.

• Konu sahibi arkadaş düzgün bir lisans yaması çıktığında anasayfaya eklerse çok iyi olur. Oradan takip ederiz haberimiz olur. Arada konuşuluyor ama kaçırabiliriz. Anasayfada sabitlenirse oradan görürüz.

• Lisans yaması...

• Ruvhart kullanıcısına yanıt
    Yok hocam indirim yapmıyordu bana. baktım 65 standart, gerisi 75'ti zaten. sonra kaldırdım.
    O zaman kampanya sona erdi demek, önsiparişte geçerliydi sanırım.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.