Şimdi Ara

eFootball PES 2021 (Season Update) & MyClub [PC ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
595
Cevap
17
Favori
39.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Juventus Edition paketini almıştım ama bana Myclub modunda bir icon Ronaldo, Premium Agent ve bir diğer temsilci tarzı bişey verdi. 1 icon ronaldo ve 4-5 tane de 70-80 arası dandik oyuncu verdi. Bir yanlışlık mı var? Millette 6-7 tane mor kartlı oyuncu var ve nette açılış videolarında adam 5 tane top açıyor ama ben bir tane açtım?
  • mtnei kullanıcısına yanıt
    Kurt bonuslarını pes 20 de belli bir sayı kadar ikon futbolcunuz varsa veriyor. 20 oynuyor muydunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle bir açıklama olduysa zaten koyacaklardırda bence
  • bir kaç tane efsaneyi perişan etmişler ama denk gelenlerden birisi beckham adam oyundaki yüzünü görse dava açar konamiye
  • Pc de pes 2020 yi silebilirmiyiz yoksa durması gerekiyor mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dutch van der Linde kullanıcısına yanıt
    Hayır oynamıyordum hocam.
  • Gladyator_Turk isimli kanı bozuk maçın başından sonuna kadar top çevirdi. Atak yaparken kaleye dönmeler, sağdan sola top çevirmeler,arkadan kaymalar. Mesaj alımını da kapatmış, buraları okuyorsan eğer bul beni. O nickindeki Türk ismini de kaldır. Sen türklerin yüz karasısın çünkü. Senin gibiler yüzünden dünyada da adımız hileciye çıktı. Ne geçti eline adi herif, 2 gram zevkimiz var senin gibi çiğ süt emmişler yüzünden oyundan soğuyoruz. Bundan sonrada 3 çizgiyi kabul edeni..
  • Arkadaşlar ana lig de kadrolar niye güncel değil. Kendimiz güncelleyemiyormuyuz. Ya da transfer yaması gibi bir yama var mı bildiğiniz.

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Kadrolar 22 ekimde güncellenecekmiş..

• quote:

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

Kadrolar 22 ekimde güncellenecekmiş..
    Teşekkürler

• steam'de bir dh pes grubu falan var mı? ordan da iletişim kurulsa fena olmaz
  • 29 maçta 99 gole katkı overelı ne olursa olsun Ronaldo bu oyunun babası

eFootball PES 2021 (Season Update) & MyClub [PC ANA KONU]
  • ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herhangi1i -- 20 Eylül 2020; 10:47:51 >
  • herhangi1i kullanıcısına yanıt
    sen mi çektin resmi bir yerde mi gördün ?
  • ,.........]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herhangi1i -- 20 Eylül 2020; 10:48:42 >
  • ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herhangi1i -- 20 Eylül 2020; 10:49:0 >
  • .....]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herhangi1i -- 20 Eylül 2020; 10:49:25 >
  • Arkadaşlar bu 'güncelleme' dediğimiz oyun 2020 üzerine mi kuruluyor yoksa mesela ben 2020 oynamıyordum, direkt olarak bunu alıp normal bir pes oyunu gibi oynayabiliyor muyum? Steam de fiyat 65tl, yani 2020 ilk çıktığında 200tl idi. Bu kadar fark olmasında bir tuhaflık sezmedim değil 65tl ye kanıp çöp olmasın diye düşündüm
  • 2020 üstüne güncelleme ile yapıldığı için fiyat ucuz yani yepyeni bir oyun yaratmadilar biraz 2020 yi değiştirdiler 2020 oynamadiysan senin için farklı yeni bir oyun deneyimi olucaktir ama standart edition değil club edition almanı öneririm bonus oyuncular veriyor

P.s. : 2020 oyununa sahip olmasanda bu oyunu o fiyata edinebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herhangi1i -- 19 Eylül 2020; 21:56:47 >
  • herhangi1i kullanıcısına yanıt
    acaba sim için PS'den de kadro alıyor olabilirler mi ? başka türlü en fazla 6 icon olması lazım. kullanıcı ismini versene bir tanesinin.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.