Şimdi Ara

eFootball PES 2021 (Season Update) & MyClub [PC ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
595
Cevap
17
Favori
39.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 yıldızlı yetenek avcısı biriktirmen lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megi21 -- 16 Eylül 2020; 1:23:36 >
  • Bu hediyeler nasıl açılıyor neredeler ilk defa oynuyorum kusura bakmayın barcelona edition aldım 33 yaşındaki messi geldi bir tane küçük messi gelecek diyorlardı nerde acaba kısaca anlatabilecek varsa sevinirim
  • Losangelos kullanıcısına yanıt
    Gelen kutusundan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-26E6B5369

Gelen kutusundan
    Special agent dan geldi icon messi. Gelen kutusundan 10 maçlığına kiralık messi geldi kiralık geleni satma imkanımız var mı malum ikisi birden oynayamıyor
  • Mesala 4 yıldız juventus yetenek avcısı gold ve altı oyuncuları kısıtlar yanına stoper koysrsan 4 yıldız bu sefe gold stoperler kalır 3. Özellikle tek bir oyuncuya indirgeyebilir alabilirsin. 3 tçyetenek avcısı sonucu 3 futbolcu ksldıysa 3 ünden bşr şansa gelir. Pes 2020 databasde bir oyuncıçuyu yğzde yüz alma ihtimalleri listesi vardır. Pes 2021 fata base çıkmadı daha

Satamassın normal oyuncularıda satsan para vermez. Kontratı biten beyaz bronz topları serbrdt burakıp para kazanabilirsin , tabi az bişet dp antrenörü yapıp futbolcu leveli arttorabilirsin

• megi21 kullanıcısına yanıt
    Yetenek avcıları nerden geliyor hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anladım şimdi üstteki videoyu izleyince. En hızlı GP nasıl kasabiliriz peki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

Şort beyaz olsaydı keşke

• Beyaz toplardan takım kur similasyon manager maçına gir , her maç yetenek avcısı verir. 11 maç yapınca takımın sözleşmesi biter ama 11 tanede yeni oyuncu gelmiş olurSözleşmesi biten beyazca bronzelerı serbest burakıncada para veriyor. Oynatmıyacağın gümüş altınlarıda dp antrenörü yaparsın, çok gpye ihtiyacın varsa serbest bırakırsın. Başka işini yaparken bu yöntemi kullanabilirsin. Etkinlikler olur, günün ilk maçı daha çok go. Çok iyi değilse onlinden önce Bilgisayara karşı maçlar. Matchdaylerde ödüller olur. Vs.

• Juve paketinden Ronaldo, icon kart olarak İnzaghi, Beckham, viera, rummenige ve beckenbauer çıktı. Diğer top açılımından Godin ve Lacazette. Mbappe ve kiralık messi var. Kaleci ve defans için top açtım ama gri top çıktı. Kadroyu ilk günden toparladım sayılır.
    İyi bir kaleci ve 2 bek gerekiyor. Bu oyunda bekler stoper yapılmıyor. Mecburen bek bulmak gerekecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 16 Eylül 2020; 8:49:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun içi metin türkçe değil bende ayarlarda da gözükmüyor. neden böyle oldu ki.

bu arada dediğim gibi manchester almıstım kurt bonusundan da beckham geldi konami yaptı yapacağını yine. viera gelenler çok şanslı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megi21 -- 16 Eylül 2020; 9:17:44 >
  • En şansıszlardan biri benim sanırım.

manchester sürümünü almıştım beckham geldi. sonra

Dennis Bergkamp,Van Basten,Del Piero,İniesta geldi. Gelebilecek en kötü ikon kart çekilişini yaptırdı konami sağolsun....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 16 Eylül 2020; 10:13:34 >
  • Nasıl farklılık var mı arkadaşlar? Kadrolar eski büyük ihtimal değil mi?

• Teknik direktörün taktiği haricinde bir taktik ile oynayabiliniyor mu myclub da? Çok uğraştım değiştiremedim bir türlü
  • megi21 kullanıcısına yanıt
    Steamde oyunun özelliklerine girip dil kısmından türkçeyi seçince oluyor
  • İlk günden bu kadro nasıl kuruluyor yahu pes

eFootball PES 2021 (Season Update) & MyClub [PC ANA KONU]
    Deniycem teşekkürler

• Açtığı toplar cuk oturmuş. Bana ronalda abumeyang lewo geldi. Forvet ortasaha fena değil de Kale savunma cacik benim.

• -Prometheus- kullanıcısına yanıt
    Başkan benim nasıl?

Rummenigge, Bergkamp, Nedved, Nakata, Lewandowski + olarak da işte Barça aldığım için 19 luk Messi. Takımın gol sorununu çözmüş gibiyim sanki ama diğer mevkiler fos tabi :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.